Ako odplienovať 2,5-ročného?

kvetinka1405
31. aug 2020

Ahojte maminy prosím poraďte ako odplienkovat 2,5 ročneho syna?on vydrzi aj 4/5 hodin necikat zadržiavato až kym mu nedám plienku🙈🙉...

mogaa
31. aug 2020

@kvetinka1405 ak sa nevyciká pokiaľ mu dáš plienku , teda ani nepociká ,ani sa nevyciká do nočníka, záchoda či trávu - tak schválne zadržiava.....v tom prípade by som mu plienku dávala a počkala mesiac a opäť skúsila.....u našej to bolo že sa vždy pocikala aj hovorila že chce ale až keď cikala....a zrazu to prišlo a zo dňa na deň odplienkovaná aj cez deň aj na noc - a má 2,7roka

mogaa
31. aug 2020

@kvetinka1405 a teda odplienkovala sa až tento mesiac

ajka0207
31. aug 2020

@kvetinka1405 a do plienky sa vycika? Ak áno, tak nechaj plienku ešte ma cas

bona69
31. aug 2020

@kvetinka1405 a neskúšali ste ho dať na normálny záchod? Možno bude chcieť skôr ako na nočník, my sme síce začínali na nočník ale po dvoch týždňoch už na veľký zachod, sa teší ze môže spláchnuť 😁 i keď neviem či sa taký veľký chlapec bude tešiť zo splachovania,nás ma o rok menej

evalin88
31. aug 2020

Nam pomohlo ked sa naucil ze, ak sa vycika do nocnika, tak to potom moze ist sam splachnut.. ( s nami) uz si tam sadne aj sam a potom hlasi... vonku je to horsie ale tolko ako vas nevydrzi. Tiez bude mat 2 a pol.

hettinka
31. aug 2020

@kvetinka1405 pokial vie zadržiavať, tak si potrebu uvedomuje. Zruš plienky úplne, raz sa vyciká. Alebo prejdi na látkové a nechaj ho v mokrom, aby vedel. Prípadne mu skús nahovoriť, že na také velké deti sa už plienky nevyrábajú, naschvál mu daj malú, že vyrástol.