Ako sa vie zabaviť vaše 19 mesačné dieťa?

29. aug 2020

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať ako sa vedia zabaviť vaše deti ? Moja ma 19 mesiacov a sama sa doma vôbec nezabaví ide mi to už na nervy, lebo doma nemôžem nič spraviť.Ani variť ani pratať.Proste ju nezaujme žiadna hračka nič, telka iba na 15 minút.Co robiť ? poradte? Trapi ma aj to že ešte velmi nerozpráva iba mama,baba viac nič.Začínam si myslieť že niečo nieje v poriadku.

zuzuliennka1
7. sep 2020

@taga podla mna najlepsie riesenia ani neexistuju, co plati na jedno 2r dieta, neplati na ine, dokonca aj surodenci rovn. pohlavia su kazdy iny... kazda robime podla najlepsieho svedomia a vedomia, a to ze aj ja napr. vonku vidim matku, ktora “neriesi” a decko si reve - nemozem vediet, ci mu nedohovarala uz hodinu predtym, a teraz ja vidim len 5 poslednych minut, kedy ma proste dost.. vcera syn dostal v obchode amok, ale cely ten den bol akysi divny, akoby syn vstal zadkom hore, od rana umrncany, vsetko zle.... no ano, po takom dni som uz o 19:00 v obchode nemala silu na nic a tak ludia okolo videli nasratu matku, ktora si to trielila po obchode co najrychlejsie, s vrieskajucim deckom v kociku a mala som na salame, kto si co o mojej vychove a mne mysli..... dnesok je ako vymeneny. usmiaty od rana, ziaden rev, krik,... o takomto case mal vcera za sebou uz tri zachvaty placu..... a povodna otazka - ano, su aj samostatne deti, ako nas syn, ktory ma nikdy nevyzadoval ku hre, vzdy sa zahral sam, ale zaroven je az tak samostatny, ze velmi tazko komunikujeme aj my dvaja, kedze nerozprava, vsetko si chce sam, nejake spolocne citanie knih, skladanie lega... nehrozi... vonku sa na ihrisku rozbehne a tam sa hra s odrazadlami a lieta po preliezkach aj dve hodiny.....proste to co niekto vidi ako “vyhodu”, nemusi byt vyhoda.... kazda mame svoje jedinecne dieta