Ako upokojiť plačúce dieťa v kočíku?

jahoda646
14. máj 2012

Mám 7 týždňovú dcérku ktorú keď dám do kočíka a nespí,tak po chvíľke začne plakať z celého srdca a nie a nie ju utíšiť.ďakujem za všetky rady! 🙂 🙂

katrin20
16. máj 2012

Ahoj, u nas je to rovnake. Prvy mesiac vydrzala aj 3-4 hodinky. To boli prechadzky... A potom koniec. Kym spinka je OK ale to jej vydrzi max pol hodinky a potom spusti taky plac ze sa az dusi a nepomoze nic len utekat domov. Vsetci na nas pozeraju. Zavidim maminkam ktore stretavam a deticky im krasne spinkaju. Vidis tu pohodicku na ich tvarach. Ja nemozem odist daleko od bloku kde byvam... Musime ist jednoducho domov. Nepomoze ani zobrat na ruky. A ked v KE stale tak strasne fuka vietor nechcem ju nosit. Proste som z toho sklamana. Tak som sa tesila na kocikovanie.. Teraz ma 2 mesiace tak dufam ze do 3 jej to prejde a budeme sa dlho kocikovat a chodit na vylety.

mysiatko
16. máj 2012

nasa Lea kocík neznasala od narodenia, strasne v nom plakala a nedalo sa to vydrzat a ludia sa otacali ☹ nosili sme v nosici do 4 mesiacov, potom sa to zmenilo a spala len v kociku vonku ale stale za chodze a nesmeli sme zastat takto je to dodnes. ked sa ale zobudi bude tam tak maximalne pol hodinku a place az sa zachadza takze ju stale vyberam z kocika a mam po ruke vzdy nosic, proste kazde dietatko je ine, ja som sa tak velmi tesila na dlhe prechadzky a hold nic, zmierila som sa hlavne ze je zdrava 🙂