Bábätko olizuje matrac

6. júl 2023

Spí na bruchu a olizuje matrac vždy keď ho dám spať.. Zobudí sa a olizuje.. Hladný nieje lebo to robí aj po krmení. Neviete prečo by to mohol robiť? Neskutočne ma to vytáča

aliaray1
7. júl 2023

Hlada prsnik, je to uplne normalne. A spinkat by som davala na bok aspon a vela sa muckala a ak by som nekojila, robila by som aspon bonding. Je leto, tak skin to skin bez tricka.

fizbo
7. júl 2023

Autorka, uplne ta chapem s tym ze proste nebude spat na chrbte a hotovo, moj maly presne to iste. Spaval velmi rad a dobre na bruchu, alebo ti chcem este poradit ze na boku by nespal? Moj spaval dobre aj na boku. Na tvojom mieste by som dala este sancu tomu cumliku, chapem ze si vyskusala ale kym to uplne vzdas tak skus este zopar typov. Bude to stat za to lebo ti prestane cucat ten matrac. Nuz a ked cumlik totalne odmietne, tak si len povedz ze to cucanie matraca coskoro prejde 🙂 drzim palce, je to na nervy a este dlho bude 🙂 kazdu chvilu nieco, ja skusam meditovat :D

taktotedanie
8. júl 2023

@anavixy clovek tu dostane radu od odbornika a vyjde z toho nakoniec zdravotnik najhorsie…
Napisane pekne 👏🏻

anavixy
8. júl 2023

Pisala som vseobecne ze rodicia sa snazia uspavat co najmenej kontaktne… kontaktne = v naruci, co najmenej kontakte = sediet/lezat pri nom a hladkat, skrabkat… preto pisem, ze chapem preco sa rodicia snazia uspavat co najmenej kontaktne lebo uspavanie na rukach veru nie je pre rodica ziadna vyhra a predstav si ze som tak uspavala aj 5 mesacne aj rocne atd. vlastne dieta ☺️ takze ano velmi dobre viem aky je rozdiel medzi novorodencom a vacsim starsim dietatom, ale to nic nemeni na tom ze ako si naucis, tak mas, takze jasne ze 5 mesacne nebude spokojne zaspavat na chrbte ked od malicka zaspava na bruchu (kam sa adi neotocilo same, ci hej?, ved to je pointa 🤷🏻‍♀️ a ano chapem ze sa tak zobudi, preto som pisala ze zmeny tykajuce sa spanku nie su zo dna na den a chapem aj ze proste nechces nic zmenit, tak som ti napisala aj taku alternativu- zapni dietatu monitor, nechaj ho na bruchu a ty sa zmier s vydavanim zvukov, jednoduchsie riesenie uz asi nie je