Chceli ste chlapčeka alebo dievčatko?

kraskaaa
2. aug 2012

Chceli ste chlapčeka alebo dievčatko? A čo manžel/priatel? Aké bolo vaše sklamanie alebo skor prekvapenie, ked ste zistili, že čakáte iné pohlavie ako ste chceli? A čo manžel? bol sklamaný, ked zistil, že bude mat napr dcerku ale chcel strašne chlapčeka?

gretocka
5. aug 2015

tak pri prvom dietatku sme to absolutne vobec neriesili ani ja ani manzel, pri druhom cele okolie nam prialo dievcatko aby bol parik, ale my sme to zas nejak neriesili - kedze nas postrasili zle krvne testy, priali sme si hlavne aby bolo babo zdrave. Teraz cakame tretie a zatial nevieme co je, rada by som to uz vedela kvoli tomu aby som vedela ktore oblecenie chystat, ci po synovi ci po dcere 🙂 ale obaja s manzelom nemame ziadne preferencie na pohlavie....

babulka82
5. aug 2015

Ja som chcela zdrave dieta 🙂

lajlilinka
5. aug 2015

Nám to bolo tiež jedno, hlavne nech je zdravé. Máme babu, jasné že druhé by bolo fajn mať párik, ale vychovame všetko 😀

alchemilkazltozelena
5. aug 2015

Ja som od detstva tuzila po Vikinke narodenej v maji a to sa mi do bodky splnilo 🙂 vzdy sa mi pacilo to meno a maj je podla mna najkrajsi mesiac 🙂 od prvej chvile som vedela ze to bude dievcatko, inu moznost som si vobec nepripustala. Aj mm chcel dievca, velmi..vobec nepatril k tym co su posadnuti myslienkou mat syna..ked nam to dr.potvrdil na sone, obaja sme plakali od stastia .. kebyze mame mat niekedy este dalsie dieta, opat by sme chceli dcerku 🙂 Vivienku 😉

timcikova31
5. aug 2015

Pri prvom, druhom som tiež neriešila, bola som rada, že sú chlapi, mala som ich skoro po sebe, takže sú spolu stále 🙂 ale teraz keď čakáme tretie chcela som dievča, ale bude chlapec,teším sa aj na neho a jasné, že ho vychocame, neodhodim ho.som rada, že je zdravý a som požehnana medzi chlapmi. 🙂
.

zuzana76
5. aug 2015

@timcikova31 ja som nikdy netúžila po pariku, u mňa sa striedali obdobia, že som chcela 2 chlapcov, alebo 2 dievčatá, máme 2 chalanov

ariannazara
19. jan 2023

@liligreg ja som to mala podobne každý ze dievča, dievča na 100% 🤣 ale ja som hneď nejako od začiatku podvedome vedela ze to bude chlapček 🍀