Dali sme jednu stranu postieľky príliš skoro dole?

2. dec 2023

Syncek už mal 2 roky, od narodenia stále spával vo svojej tej klasickej obdlznikovej postieľke, nebol žiaden problém a síce ani ešte veľmi neskúšal vyliezť von, ci dvíhať nohu a skrabat sa nahor, ele nejaksi sme posúdili, ze je čas dať dolu jednu stranu postieľky.
Tým ze stále spím ja pri nom, v jeho izbe, spím na 1itej posteli, celé noci keď sa náhodou zobudim, trčia mu von bud nohy, bud ruky, bud hlava, raz som ho našla spat úplne mimo postieľky v izbe, mimo 2 metre.. No proste ešte asi nevie ležať normalne, stále ho zbieram, nápravam, on sa často budi lebo sa asi neciti dobre, a ja sa prd makový vyspím. Poraďte mi, kedy vy ste dali tskto dole jednu stranu postieľky? Urobili sme to skoro? :(

thoughtfulweirdo
2. dec 2023

Moja takmer 6 ročná spí rovnako, pravidelne aj mimo postele 😄 cestuje ako hodiny krížom krážom úplne bez ohľadu na rozmer postele. Takže za mňa to nie je skorom alebo neskorom odňatí bočnice ale o dieťati 😁

sovica
2. dec 2023

Kúp bezpečnostnú zábranu na detskú posteľ a bude to v pohode. Bývajú kratšie, dlhšie, vyššie, nižšie...vyber si, aká sa Ti najlepšie hodí. Ak máš stále len malú postieľku, neskôr tú zábranu môžete použiť aj na klasickú detskú posteľ. Prikladám link, aby si vedela, čo asi hľadať, zroluj aj nižšie, je ich tam viac, rôzne prevedenie, rôzna dĺžka atď:
https://www.mall.sk/detske-zabrany/vidaxl-zabra...

surama
2. dec 2023

Ahoj, tiez mam 2 rocneho a my sme v case, ked zacal preliezat postielku len vybrali 3 tycky zboku a takto funguje doteraz. Cize vie si vyjst sam a v noci pohoda 🙂

andreatytler
3. dec 2023

A ako dlho uz takto spava bez bocnice. Je mozne ze sa musi len naucit. Nas syn par krat spadol z postele po tom co sme dali dole boc nicu ale potom to prestalo. Asi 2-3 tyzdne to trvalo.

slovakboy
3. dec 2023

Dajte na zem niečo mäkké ak by spadol.

andreatytler
3. dec 2023

@slovakboy Presne, My sme mali penove stvorce a tie postielky su vacsinou nizko od zeme, takze padov by som sa nebala.

dadis
3. dec 2023

A preco syn uz nespi na tej obycajnej posteli?

januska12323
3. dec 2023

Dajte ju naspäť tak aby vedel bezpečne vyliezť.

ibrunova
3. dec 2023

My sme ju nedali úplne dole, ale sme ju dali najnižšie, ako bolo možné a prisunuli k mojej posteli. Takže vojsť a vyjsť vedel sám, ale v noci estoval iba v rámci svojej postieľky 😃

mogaa
3. dec 2023

Je to uplne normálne....malému kúp normálnu detskú postielku, sú tie pre najmenších, sú nízko zeme, takže aj keď spadne, nič sa mu nestane....sú nízko zeme, takže lepšie ako keď ti spadne z postielky ktorá je vysoko....2ročný je už veľké dieťa, nie bábo

rebrambora
3. dec 2023

Jedneho syna este teraz v 6 rokoch zbieram kade-tade a niesu to dva metre od postele 😄 ani nezratam, kolko x som ho nasla pri psovi napriklad.
To, co opisujes mi pride OK.

mia_von_prag
3. dec 2023

Spí stále v postieľke len bez bočnej steny?
Ta postieľka je dosť malá, deti sa dosť v noci hýbu a točia. Kupila by som väčšiu posteľ s bočnou zabránou. My sme deťom kupili rovno 200x80, od 1,5 roka to zvládajú bez problémov

slavomira236
3. dec 2023

Moji dvaja isli rovno z postielky ma klasika velku postel. Nikdy nespadli . Cca okolo 2rokov

autor
3. dec 2023

@slavomira236 neviem si predstaviť ze nikdy nespali z klasickej postele. Spíte s nimi v miestnosti alebo spia úplne sami vo svojej izbe bez vás?

autor
3. dec 2023

@slovakboy pri boku postele mame poskladané ovčie rúno a dookola toho ešte môj tehotenský vankúš v tváre hadika, cize pád nieje nebezpečný.

autor
3. dec 2023

Spi takto už asi 2 mesiace, stále je to rovnaké, stále sa v noci budím na to ze mu niečo trčí dole a treba ho napravit, často len nohy trčia

karmen118
3. dec 2023

Moje obe deti šli rovno z postieľky do veľkej postele, jednou stranou je posteľ pri stene a na druhú sme kúpili zábranu, obaja to tak mali. Dcérka šla v 2 a pol roku sama do izby, syna sme presťahovali k nej do detskej keď mal 2 roky. Zábrany sme kupovali dlhšie, takže viac ako 2/3 bola zábrana a potom mali miesto na vstup na von a do postele, nikdy nespadli, nebolo kade.

siska53
5. dec 2023

Deti cestuju, tocia sa..uplne v pohode..

mia_von_prag
5. dec 2023

Z veľkej postele so zabranou nikdy nespadli. Maju tam dosť miesta na cestovanie