Dcére som dala facku. Som otrasná matka

26. máj 2021

Dievčatá ja som dnes padla na úplné dno. Dnešné ráno mala naša 3 ročná zasa hysáky, dostala na riť. Začala ma odstrkovať, ja som ju potrebovala rýchlo obliecť a umyť a ísť to isté porobiť s mladšou ktorá sa už nervačila v postieľke. Strkla do. Mňa, capla som jej po prstoch a povedala nech sa ukľudní. Keď sa ukľudnila tak som jej išla umyť zuby, vtedy sa ona na mňa zahnala a ja som jej inštinktívne ruku odstrcila a dala facku 😢 v momente ako som to urobila som to oľutovala, ľutovala som už aj ten

danielahamar
30. máj 2021

Samozrejme najhoršia matka na svete 😔, ženy nebláznite, to ozaj chcete aby deti v 3rokoch Vám skákali po hlavách 😪 vedia presne co robia, aj keď sú to len deti

juliavilikova
6. jan 2022

Odporúčam Katku Královu a nevychovu ...aspoň pozrieť pár videí na YouTube.....mala jedno 13 komnata rodičov emočne výbuchy...v skratke...ste pod stresov a vyčerpani dieťa plače zareaguje podvedome agresívne voči dieťaťu...potom je to ľúto vám a hnev otočíte voči sebe zapriete sa že sa to nezopaju....každý má hladinu frustrácie inú...ale je to pohár čo sa plní kvapkami a raz preleje...určite nezlahcovat problém ospravedlniť sa dieťaťu odpustiť sebe a hľadať dôvody prečo sa vám to deje...nepotlačovat hnev dostávať ho zo seba priebežne von aby ste nemuseli vybuchnut