Dieťa sa nerado kočíkuje

dino15
10. nov 2022

Ahojte, tie ktore ste nemali kocikove dieta, ako ste to riesili? Ja som si myslela ze pri prechode do sportovej casti sa to zlepší ale bohuzial 😭 von chodiť treba len ako 😔

pracujucazienka
10. nov 2022

@dino15 nosic,šatka

cyberk
10. nov 2022

Tretia faza je pockat pokym bude chodit :DDD ale nie.. no tiez som dufala, ze ked bude sediet, ze to bude lahsie :D

vvrga1
10. nov 2022

@dino15 my sme mali tiež obdobie keď sa mu v kočíku neľúbilo a bol ako ryba na súši. Moje tipy: musí byť najedený musí mať čistú plienku a ja s nim idem zásadne vtedy keď už vidím že je unavený. 15 min a zaspí 🙂

slavomira236
10. nov 2022

@dino15 moja najmladšia vzivote nespala v kočíku len v postieľke aj keď bola akákoľvek unavená nezaspala tam len revala dokedy sme neprišli domov a dala som do postieľky tam zaspala hneď malo to svoje výhody mohla som si porobiť niečo no zas keď mi trebalo niekde ísť v čase jej spánku tak to sa nedalo lebo len revala v kociku

majlo1234
10. nov 2022

Mna zachranili chrumky. Dotersz nevydrzi dlho v kociari. Alebo si spievame/riekanky rozpravame. Ale celkovo je to v tom kociari boj

aliaray1
10. nov 2022

@dino15 u nas manduca (manzel) a satka (ja), aj ked uz zvlada aj kocik.

monika19852
10. nov 2022

Moja dcéra je tiež odporca kočíka (má 3 mesiace). Zatiaľ to riešime nosičom. Dúfam, že keď bude sedieť, tak si obľúbi športovú časť, lebo si neviem predstaviť ju stále nosiť 🙏

sakaca
14. nov 2022

@dino15 no od staršej som bola naucena na kočík síce som sa musela hýbať ale kocikovala som a potom prišla menšia, ktorá neznášala kočík, neznášala vajíčko....tak som používala nosič Rischino a vďaka zaň, mohla som behať aj za staršou a aj menšia bola spokojná.