Dieťatko chce spať len v obývačke

ema229
23. sep 2022

Ahojte, moja malá 5týž. odkedy sme doma z nemocnice spala so mnou v obývačke. V lete nebolo teplo a teraz nebola zima kým sme nekúrili. Posledné 2 týždne je už s ňou všetko v poriadku konečne nám aj mlieko sadlo viem kedy čo chce ale mám taký problém že ak ju zoberiem do spálne v tej istej postielke nechce spať. Zoberiem ju tam keď spí položím a za pár min začne rozhadzovať rukami a buď sa len zobudí alebo aj začne plakať. A keď ju zoberiem do obývačky zas ju viem uspať. Skúšala som dať aj na iné miesto v izbe postieľku ale robí toto stále. Ja fakt už odmietam spať v obývačke predsa posteľ je posteľ nemáte nejaký nápad prečo by to mohla robiť?? Keďže vždy tuho spí keď ju tam beriem. Sranda je že cez deň v pohode zaspí v spálni

zuzkaa1991
24. sep 2022

@ema229 skusit postel na ten isty system ako uspavate v obývačke ci posedacky ci lahnut.....poznam to tiez som do 14m uspavala na rukach mali dme koliky kazdy vecer a zvykla si uspavat
Takze som si sadla na postel akoby na gauci a tak som nu uspavala

ema229
autor
24. sep 2022

@zuzkaa1991 ale ja som ju uspala v obývačke fakt tuho spala a vtedy som ju až zobrala do ozby :/

lenkakravcova
24. sep 2022

@ema229 zvykla si na obývačku. Berie ju ako bezpečne miesto. Potrvá to par dni až týždňov kým si zvykne na spálňu. Rýchlejšie to pôjde ak budeš späť v spálni tiež kým ona spi, aspoň pár dní. Aj cez deň aj v noci s nou. Žeby keď sa zobudí, videla ta tam. Potom bude pokojnejšia a navykne si skôr.

zuzkaa1991
24. sep 2022

@ema229 poznam to ;) takze preto som uspavala po celom dome ale to bola vacsia uz.....ale skusila by som uspavat v spalni na rukach alebo ako je zvyknuta

mamusa123456789
25. sep 2022

@ema229 skus ju v spálni uspať, nie v obývačke a potom prenášať, keď vravíš ze cez deň ti tam normálne zaspí