Dovolenka so 6 mesačným bábätkom do Chorvátska

11mata22
15. jún 2020

Ahojte, chcela by som sa poradiť ohľadom dovolenie s dieťaťom. Mám 6mesacne babo a chceme ísť do Chorvátska 😊 chcela by som nejakú radu. Ako pri bábätku postupovať. Samozrejme niečo mat na hlavičke stále natierať krémom na opaľovanie, piť... chcem kúpiť ten plážový stan no a ako to je s kúpanim ? Ďakujem za každú radu

11mata22
autor
18. jún 2020

Mamičky ďakujem Vám za info a radu ❤️

11mata22
autor
18. jún 2020

@mariska1989
Nechcela som počuť názor či mám ísť či nie 🙈
OTÁZKA bola či by mi niekto poradiť čo treba.
Pre budúcnosť neodcudzujte hneď ľudí keď ani neviete o čo ide.... každý má svoju hlavu a robí to čo si mysli, že je pre jeho dieťa to najlepšie. Možno aj vás berú ako lenivu matku ktorá je s deťmi len doma aby mala pohodlie a pokoj. Nemusí sa naháňať stresovať. A deti nebudú poznať nič iné.... keď už sme pri tom
A covid ? Je veľa iných chorôb na ktoré sa zomiera a nezatvárame sa doma to len niekomu pasuje že sa nabali a ostatok skrachuje... Môj názor
Chcela som len radu a nie poučovanie to ste ani písať nemuseli Ďakujem

mariska1989
18. jún 2020

@11mata22 nesedim s deťmi doma máme toho precestovane dosť .zakaždým niečo iné ,nové ,ani raz sme neboli 2x na tom istom mieste ..mam nsbalené viacej ako vy každý mesiac sme išli niekam na víkend viac sa nedalo keďže deti majú aj krúžok, máme pochodene pomalí celé SK a pol CZ a teraz treba podporovať sk nie iný štát .ja som napísala svoj názor že teraz by som necestovala keď je Corona ..ale to je vaša vec váš život beriete to na ľahkú váhu ..kľudne má tu ukamenujte že som si dovolila napísať názor a nie som toho názoru sama ...

mariska1989
18. jún 2020

Ináč neviem aké môžem mať pohodlie a pokoj pri 2 mesačnom miminku pre tvoju zas informaciu

11mata22
autor
18. jún 2020

@mariska1989 tu nejde o ukameňovanie ale niekto sa rad naváža... neberiem môžete chodiť to bol príklad že vás tak môžu brat 🙈 ale nevadí
Neviem ja si každý mesiac užívam pre mna to je pokoj a radosť no skôr nemám čas ani záujem sa tu s niekym hádať nemám rada ľudí kt. si chcú niečo dokázať

slimstar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slimstar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gazpalm
18. jún 2020

@11mata22 my sme boli s oboma detmi 1× ked mal prvy4 mesiace a druha 5 mesiacov ..uplna pohoda ..odporucam...nabal mĺieko,lieky, plienky tam kupis, opalovaci, par veci , kocar a hura...ak si zmyslis ,ze nieco potrebujes tak tam kupis a vybavene😉chorvatsko je moja laska-mame tam rodinu, takze urcite idem cez leto aspon na par dni aj s detmi🙂inak pri prvom v 4 mesiacoch naj dofca , my dvaja s muzom kocikujuc kilometre popri plazi, pivko, vecera , cez den kupanie ...a dieta ovela kludnejsie ako doma😀uzite si

11mata22
autor
20. jún 2020

@ceklis jeej a kam idete ? My sme pozerali Split vraj sú tam vhodne pláže pre deti a dá sa tam prechádzať po meste keď vlastne na pláži moc nebude 😊
Presne si vravím keby niečo sadneme do auta a sme žltá chvíľu doma
Tak si to tam užite ak by ste nezabudli dajte vedieť aké to tam bolo 😊 ďakujem pekne