Dvojmesačné bábo plače v kočíku

3. aug 2020

ahojte viem ze dudlik moze mega pokazit dojcenie ale co mam robit ak idem s nakojenym babom von. uz by malo spinkat. nevie zaspat vonku v kociku. tak sa vratim k autu. nakojim ho zas. zadpava ale jak ho dam do kocika place tak ak nechcem po 20min zbalit a niest kocik spat dala som dudel. a teraz tu stresujem ze nam kazim kojenie. pomoc

elizuella
3. aug 2020

Nadych vydych. Nic sa nedeje. Casom zacne mat babo lepsi rezim. Moze byt ze je zasa hladne...

christie11
3. aug 2020

Moja ma cumlik od svojich dvoch tyzdnov a bezproblemovo sa koji uz pol roka.cumlik mi velmi ulahcil zivot a dieta je spokojne.ale ani cumlik ti nezaruci ze bude tolerovat kocik.kazde dieta je ine,prides na to co vyhovuje tomu tvojmu.

pribinak
3. aug 2020

Môj mal sídlil už v pôrodnici, dojčila som vyše roka, žiadny problém
Niektoré deti majú veľmi silný stačí reflex a dudlikom sa upokojujú.
Nerobila by sim z toho drámu a na spinkanie je dudlik fajn

autor
3. aug 2020

dik baby ona niekedy je super spoko bdela v kociku aj hodku niekedy super spinka v kociku aj hodku cize kocik ako taky ma rada podla mna. hlad mi napadol preto som ju sla dokojit do auta zas zaspavala

margaretka_
3. aug 2020

Moje deti tiez ako babatka plakali v kociku. Nevedeli tam same takto zaspat. Tak nasi sa nosili a kocik si oblibili, ked uz vedeli sediet a divat sa na svet 🙂

luba41
3. aug 2020

naši sa nevozili,resp minimalne ..do polroka to bole stres aj pre nich aj pre mna..takže skusit šatku alebo nosič..

janasz06
3. aug 2020

Skuste ho dat do ergonomickeho nosica (pozor nie klokanku)
Babatka su 9 mesiacov v brusku 2 mesiace ma babo.Chce proste citit maminu.Niektore deticky su proste nekocikove a nepohne s tym nik

kukulienka83
3. aug 2020

Nič nekazis, oboch som kojila a obaja mali dudel 😄

cuvienka
3. aug 2020

podla mna nemusis robit taku paniku, je to normalne a osobne by som v tom pokracovala. dudlik nevadike este male. hlavne netreba pri kazdom placi hned brat na ruky, lebo si na to velmi lahko zvykne a po case budes mat vacsi problem

autor
3. aug 2020

dik baby. clovek si take veci precita o dudliku... a óno to kojenie je niekedy narocne samo o sebe tak si to nechcem zhorsit chapete. posledme co potrebujem su nejake ragady bolesti zhorsene prisatie... ono s dudlikom je dieta uplne ine
.. ale mam z toho vycitky riadne..
daka som dnes unavena..

miakey
3. aug 2020

Náš malý tiež najprv nechcel byť v kočíku, zakaždým hrozný rev.. Chodila som s nim von len na 20 minút. Teraz ma 3 a pol mesiaca a už je to ok, vydrží hodinku a pol, kým nechce zase jest

pralinka86
3. aug 2020

Nic nepokazis, kludne daj dudlik, ak ho ma babo rado.. ďalšia možnosť je nech zaspi pri kojeni a potom preložiť do kočíka

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
comika
3. aug 2020

Neboj, dudel nepokazi kojenie. Ani nic ine. Na to go vymysleli, aby babatka cumlali, lebo to je primitivny zakladny reflex kazdeho cicavca.

mukudlik
3. aug 2020

Problém môže byť úplne inde

danieladeley
3. aug 2020

nestresuj :D moje prve malo dudlik a kojene do 2 rokov a moje druhe este kojene, dudlik nikdy nechcel a v kociari mi strasne plakal ako tvoje bobo. inak bol uplny kludas, len ten kocik sa mu nepacil...zlepsilo sa to ked presiel neskor do sportaku a dovtedy som ho mala bud vo vajicku na kociari alebo manduce 🙂

ajka0207
3. aug 2020

Cumlík MÔŽE pokaziť dojčenie, to neznamená že ho určite pokazí. S tým cumlikom vydrží v kočíku dlhšie? Treba si určite priority, moje deti neboli v kočíku do roka a sú v pohode.

vilma7
3. aug 2020

Môj tiež nechcel byť v kočíku, nosili sme ho v nosiči. Ca v 11.mes zaspal konečne v kočíku.

comika
3. aug 2020

Moji traja mali dudliky, a skusali aj flasku a boli dojceni do 2 rokov kazdy. Nevidela som ziadne negativne vplyvy na dieta. Dokonca mi to zachranilo dojcenie, lebo som mala dopraskane bradavky a oni chceli byt stale prisati. Ale to neslo, tak dostali cumle. Kazda LP povie ze bradavky boli z toho popraskane, ale neboli, kedze mne hned par dni po porode (este v nemocnici) popraskali a dudel dostali az doma, ked mali asi 2 tyzdne a bolest bola neznesitelna. Ver svojmu instinktu, urob tak ako uznas za vhodne, neboj sa.

ja_mama
3. aug 2020

Tiez som na tom bola ako ty - bala som sa ako cumlik pokazi kojenie...mne vzdy ked sa mala zobudila v kociku bol to strasny rev a nevedela zaspat, pripadne ked sa zobudila uz naspata som bezala rychlo domov s vrieskajucim kocikom...s velkou obavou som jej ten cumlik zacala davat na to zaspatie a po zobudeni kym sme sa vratili domov aby neplakala a bum zrazu ake super kocikovanie bez stresu ze kedy sa zas zobudi 🙂 kojenie nepokazil ale treba to sledovat a ak sa ti bude zdat ze sa horsie prisava alebo co tak treba prestat s cumlikom a skusit ho zas neskor...ono uz ked vie dietatko pekne pit z prsa nemal by ho ten cumlik mylit, ked uz ma 2 mesiace podla mna by to malo byt v pohode 🙂

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz