Hračka na baterky vo vani

2. aug 2020

Ahojte pisem anonymne lebo sa hanbim ako pes co som to za matku 🤦‍♀️... Mam 2 rocnu dcerku ktora sa strašne rada cvachta vo vani a berie si tam rôzne hračky.. Nedávno dostala od svokry taky hračkarsky mobil ktorý si tiež vzala do vane a hrala sa tam s tym.. Ten telefón nevydaval žiadne zvuky ani nic a prisaham ze som si nevsimla ze to ma baterky..teraz si ho chcela zase vziať a muz na mna zhukol ze co jej to davam do kupela ue vsak odspodu je vytecena baterka ci som normálna.. Ze sa jej nemôže nic stat..?😲.. Hned sme to samozrejme vyhodili dilp kosa

autor
2. aug 2020

Viem ze do pusy to urcite nedavala len to tam mala..

betulinka1
2. aug 2020

Nemoze. Je to v pohode.

autor
2. aug 2020

@betulinka1 určite.. Lebo mi je az do placu.. Mam este trojmesačné babo tak je možné ze som ju dakedy nechala chvíli samu vo vanicke.. 😭😭

heleninamama
2. aug 2020

Dúfam, že sa hanbiš za tento príspevok. Pripadne aj za muža, ktorý po Tebe "huka."
Inak nič na hanbenie nevidím.

autor
2. aug 2020

@heleninamama tak som mater co si nevšimne ze do kupela dam dieťaťu hračku kde su baterky a ohrozim tak jeho zdravie /život.. To je na hanbu dosť

heidy222
2. aug 2020

Boze to vobec neries, kazdy sa obcas pomyli, nieco si nevsimne, ci uz predavacka, lekar alebo matka. Kolko neumyselnych kixov uz sme Mali my s muzom, sa niekedy cudujem ze deti su ok

heleninamama
2. aug 2020

V prvom rade si zrejme vystresovaná z detí, uzkostlivá a preháňaš. Deti nikdy na 100% neustrážiš a kým vyrastú, ešte zažiješ iné infarktové stavy. Nikoho si na zdraví a živote neohrozila, tak sa ukľudni a mužovi odkazujem, že po Tebe nemá dôvod "hukat."

lubiss
2. aug 2020

boze tak si si nevsimla a co..kde bol pan dokonaly manzel ked na teba hulaka, navyse ked mas este dalsie babo na starost jaj ja bych mu dala

snowflake07
2. aug 2020

Mat ja tvoje problemy.😕Vyberiem hracku,hodim do kosa a vybavena vec...

lenuliatko84
2. aug 2020

Niekedy treba rozmyslat

autor
2. aug 2020

Jak na mna hulakal ze ci chcem decko otravit 🤦‍♀️

hettinka
2. aug 2020

Hanbiť by sa mal tvoj muž, že na teba huláka pre takéto hlúposti. By som mu nechala kúpať deti, nech so poradí, pán “Dokonalý”.

danielahamar
2. aug 2020

Mal vybrať chytrák baterky a hračku jej nechať, debo

autor
2. aug 2020

Ze keď z toho bude mat dp buducna následky tak to bude moja vina.. Vtedy som sa rozplakala

hettinka
2. aug 2020

A to ta ponižuje takto stále, alebo teraz prvýkrát?

mrkvicka060
2. aug 2020

Kam na takych debilov chodite....

danielahamar
2. aug 2020

A on ma z čoho tie debilne následky? Toď otazka

marianeta
2. aug 2020

Ježiš ..ja že.sa.docitam ,že si zobrala žiletku alebo čo.. Isto jej nič nebude..a nie si hrozna mater.. ja keď som mala asi 6 dosiahla som tatkovu žiletku a chcela som sa.holit ako on na brade.. Výsledok? Porezana brada..Mama žiadnu paniku nerobila.. Čo všetko deti dajú do úst a chytia..to zakaždým bude po tebe hucat? Decku nevieš byť non-stop za.zadkom.. Môj mladší sa aj dažďovej vody napil..Strach som mala ,ale nič mu nebolo.. A čo som ja za mater ,keď mi dvoj ročné decko behalo po dvore v snehu s bosé s holým zadkom len v tričku s dlhým rukávom 😀..No nevšimla som si kedy vybehol lebo potrebujem aj cikať..Ale radosť mal syn obrovskú.. Nabudúce nahuc naňho ty, keď prídu z vychádzky s odretými kolenami,že čo je za otca keď toto dopustí..

autor
2. aug 2020

@hettinka nie toto bolo prvýkrát

hettinka
2. aug 2020

Tak mal blby deň možno. Dieťaťu nič nebude, neboj sa. Naša aj ocmulala baterku a práve skončila gympel a vzali ju bez prijímačiek na VS. Zdravá ako repa.

autor
2. aug 2020

Inak naposledy sa s tym kupala pred troma dňami.. Dnes to manžel objavil este pred kúpaním pri vanicke takze to hned letelo do kosa.. Myslíte ze uz by sa prejavilo keby jej to dajak uskodilo?

heidy222
2. aug 2020

Ano uz by sa to bolo prejavilo na 100%
@marianeta aj ja som sa Tak oholila ako 5 rocna, bolo krvi ako na jatkach.
Teraz mi napadla story z minuleho tyzdna, som omylom dala babatku Panadol cipok jeho starsej sestry,cize dvoj-trojnasobnu davku a to som mu dala za 24h dva krat Kym som si to vsimla. A to som sama lekarka 🤦Som volala so stiahnutou ritkou na hotline otravy, ale bolo to ok, tiez som potrebovala ukludnit. A manzel ma nezdrbal. Preco? Lebo pred 4 rokmi prebaloval dceru na slnku ako babo a spalila sa este mala z toho aj horucku, bola som na neho nasrata, samozrejme ale vedela som ze to bolo nechtiac, Tak som z toho neurobila vedu a uz som zistila, ze proste stat sa moze kazdemu

marianeta
2. aug 2020

Nič jej nebude..neboj..Za mojich čias sme skúšali funkčnosť batérií tak že sme ich lizali.. ak kopli do jazyka ,ešte nejaká stava v nich bola 😀.. muž nech sa ukľudní..a ty tiež..keby prehltla gombikovu batériu strach by bol opodstatnený..ale že sa chvíľu kúpala s hračkou kde sú tuzkove batérie jej nič nehrozí..

jaskolka
2. aug 2020

Nič jej nebude, veď mohol muž vybrať baterky a hračku nechať, aký problém? Zbytočne cirkus okolo toho

kittykat22
2. aug 2020

Tvoj manzel ma pravdu. Vytecene baterie vo vode su nebezpecne pre zdravie. Ale v pripade, ze sa deti napriklad napiju vody v ktorej nachadzaju jedovate alkalie. Pokial je to len povrchove, tak staci ze dietatu oplachnes pokozku vodou. Moj manzel nedovoli aby mal syn hracky s baterkami do vody - pretoze sa boji, ze by sa stalo co u vas. Ale kedze tvojim detom doteraz nic nie, nemyslim si, ze sa nieco bude diat.

autor
2. aug 2020

@marianeta len to je to ze ta baterka uz zacala vytekat stade 🤦‍♀️ a ja som si to nevšimla

autor
2. aug 2020

@kittykat22 tak ina nezvykne pit tu vodu ale teraz neviem.. Ruku do ohna za to nedam.. 😭😭.. Ale tak bolo to tri dni dozadu.. Dufam ze jej fakt nic nebude

marianeta
2. aug 2020

@heidy222 ja som tak zas synovi dávala cipok paralenovy a bola v strese,že prečo mu teplota neklesá..No až pri ďalšej chorobe s teplotou som si všimla ,že na jeho váhu jeden cipok je málo.🙈

marianeta
2. aug 2020

anonym..prosím ťa.. to čo dýchame je horšie ako jeden kúpeľ s batériou.. Ani tvoj muž nie je neomylný a nevšimne si každú maličkosť ,ktorá môže ublížiť.. pusť to z hlavy..

autor
2. aug 2020

@marianeta viem ale vystrašila som sa.. Hlavne muz ma vystrašil s tymi následkami