Hysterický plač pred spaním

alenka1990
2. máj 2017

Ahojte mamicky moja 19 mesacna dcerka dostava hystericky plac pred spankom.Doteraz zaspavala sama dalo sa je mlieko zaspinkala.Samozrejme ked usli zubky sa budila inak prespi celu noc.Asi pred tyzdnom zacala dostacat hystericky plac uz len ked vidi ze robim mlieko.Musim si lahnut do spalne vtedy v pohode zaspi.Mne nevadi si ist lahnut s nou len ma zaujima z cojo to moze byt a ci by ste nevedeli poradit.Akonahle vidi ze idem prec z izby spusti hrozny plac a ked vidi ze som na manzelskej posteli tak v pohode zaspinka.Dakujem

aristka
2. máj 2017

Tvoje dieta jednoducho trosku podrastlo a zmudrelo a nechce byt same ...

lobic
3. máj 2017

Noo to by sa mi aj pozdavalo s tm, ze jednoduchop nechce byt sama. Vie, ze pojde spinkat a proste sa boji. Treba ju pred spankom poriadne zabavit a unavit. Nech na to nevladze az tak moc mysliet a tesi sa na spanok a odpocinok. A hlavne treba pri nej byt, nech vie, ze tam nie je sama

carrot_apple
3. máj 2017

@alenka1990 ja som mala presne to isté, čítala som knihy, na nete čo mám skúsiť, bola som aj u psychologičky a ťahalo sa to do 3 a pol roka, potom sme kúpili izbu, mala svoju posteľ a sama mi dala pusinku a zavrela dvere, že ide späť, nerušiť. Potom som si uvedomila, že a čo ja teraz bez nej idem robiť?Namiesto riešenia, čo robiť, keď vlastne vieš, že plače keď niesi pri nej, si užívaj, že chce byť stebou lebo príde deň keď ťa už potrebovať nebude...

katka253111
3. máj 2017

@carrot_apple preesne 🙂

janii12345
19. jún 2017

Ahoj chcela potrebovala by som radu môj 18 mesačný chlapec nechce spať v postieľke práve sme sa totiž presťahovali do opraveného domu ale aby ste ma pochopili sme stále v tom istom dome len teraz nebývame v dolnom poschodí ale úplne hore do teraz nebol žiadne problém zo zaspávaním ani na obed ani večer proste som ho dala do postielky pohladkala a odišla vkľude zaspinkal nebol problém teraz ked ho dám do postielky tak hystericky plače že sa musím hned vrátiť pretože viem že by sa aj pozvracal čo mám robiť ??? nepotrebuje cez den aby som si ho vzala na posteľ stačí len ked stojím pri postielke ale v noci kým nezaspí na posteli tak nebude spať vôbec 😥