Krik na plné hlasivky. Robia to aj vaše deti?

tanja61
25. mar 2009

ahojte baby moj maly zacal kricat na plne hrdlo niekedy je to az neznesitelne,ked ho upozornim tak sa smeje a robi to naschval ak nie tak aj tak krici🙂)neviem ci je spravne ho upozornovat alebo na neho nakricat zeby tak nevrieskal...co si o tom myslite?robia to aj vase deti?vdaka

alon111
25. mar 2009

tanja61 to by si mala prist k nam domov ako v cirkuse.moj syn vrieska tak ze je az cerveny.tak upozornovat ho upozornujem ale inac ho za to netrestam pretoze cim viac chcem aby prestal a ho na to upozornujem tak tym viac vrieska.nie je to prijemne na usi ale on s toho raz vyrastie.uz zacina trosicku sa kontrolovat a menej kricat ale stale to je este dost intenzivne.tak len upozornovat a mat silne nervy.niesme jedine ktorym deti vrieskaju. 😉

fifinna
25. mar 2009

ja by som to ignorovala, lebo ked dieta upozornime na nieco s cim nesuhlasime, tak sa mu to zapaci, lebo zisti, ze tym si vydobije pozornost a o tom detom ide. Tak pokial sa nejedna o nieco nebezpecne, tak ignorovat.

danu
25. mar 2009

tanja vidim z mame tak stare deticky nasa to praktizuje cca 2 tyzdne, obcas ju upozornim ale vacsinou sa to snazim nevsimat a po chvili prestane

zuzu13
25. mar 2009

aj my sme mali take obdobie...najprv som to ignorovala...ale ked mi to uz liezlo na nervy 😅 zacala som ziapat aj ja...mala spozornela, co sa deje...tak som sa jej opytala ci sa jej to paci...a bol klud...sem tam to este zopakovala...ale preslo ju to... 😀

alon111
25. mar 2009

zuzu13 tak to zacnem praktizovat aj ja len dufam ze to u nas nebude ako u sialenych na dvore 😀

zuzu13
25. mar 2009

alon, ver tomu, ze to bude ako u sialenych...ale pokial mas riadny hlas a prekricis...tak sa stiahne...a priprav sa, ze tato sokova terapia sa mozno nezaobide bez placu... 🙂

alon111
25. mar 2009

tak dakujem hlas mam dobry ten zobudi aj mrtveho a plac je u nas tak ci tak.mozno su aj preto take zavrieskane ze ja nejako nekricim a oni ani poriadne moj krik nepoculi.tak dufam ze to pomoze. 😉

tanja61
autor
25. mar 2009

diky baby vidim ze niesom sama,pytala som sa kvoli tomu ci dieta upozornovat ci to je spravne ci by sa dieta nemohlo zakriknut ked ich budeme upozornovat neustale tisie bud atd...ano aj ja som si vsimla ze ked zacnem upozornovat tak robi to este hlasnejsie a ma s toho radost....mne skor ide o to ze nebyvame sami a nemusi to byt prjemne pre spolubyvajuceho ked od rana sa vrieska...keby bolo na mne tak by som to ignorovala,upozornujem kvoli inym 😒 asi si trenuju hlasivky 😀 no ked ja zacnem vrieskat tak maly ma radost a skor je to tak ze raz ja a potom zase on 😀

mirko
25. mar 2009

my sme dnes kricali obaja na plne hrdlo, muz hovoril ze nas az na ulicu bolo pocut, no susedia si museli pomysliet 🙂 ..najprv tiez zacal maly a ked mi to uz islo na nervy zacala som aj ja a takto sme hulakali spolu az nas to prestalo bavit oboch a bol pokoj. 😀

bystricanka
25. mar 2009

môj malý kričí strašne a ja ho vždy nechám. Zapchám si uši a nech si kričí. Ešte ho to neomrzelo a ani mna. Tak ked sa mu chce kričať, tak ja mu v tom nebránim 🙂

alon111
26. mar 2009

ono keby krical len on ale k nemu sa samozrejme pridava aj starsia pretoze ked on moze a ja nekricim tak to skusa aj ona.a ked si predstavim ze zacne s nimi aj ta najmladsia tak to u nas bude veselo.cakam kedy zacnu susedia podpisovat peticiu na nase vystahovanie 😀

tanja61
autor
26. mar 2009

😀 😀

julie6
26. mar 2009

Ahojte,isla som konika presne kvoli tomu,chcela som zaviest temu a zrazu....mna uz totiz tak bolia usi a aj hlava ze az.....maly takto zacal kricat pred mesiacom a paci sa mu to cim dalej tym viac, a dokonca ked mu poviem tisko, da si ukazovak na pery, zacne sssiikat, potom dokonca aj vyska potichu ale potom zase na plne hrdlo tak piska az na moje ohluchnutie, vidim ze nie sme sami, skusim teda kricat s nim, ale on sa strasne boji okolitych zvukov aj ked kricim,uvidime, skusila som si to nevsimat asi tak tyzden no vobec nezabralo,krical este viac, robi to aj rano, aj poobede ked sa zobudi, dava proste vediet o sebe,uz nech sa rychlo nauci radsej spievat

zuzkafuny
26. mar 2009

Môj tiež ziape... len tak pre radosť 😀 a ešte ziape od zlosti ☹ ☹ ☹
radšej nech to robí pre radosť... má to menšiu intenzitu 😀 😀 😀
Ráno keď idem ku mame, tak na ňu kričí aaaaaa!!! aaaaa!!! a panelák má budíček 😀 😀 😀 ale nikto sa nehnevá a malému sa páči, že mu aj z troch okien kývajú rozospatí ľudia... 😀