Kto chodil za vami do pôrodnice?

lumimi
11. nov 2011

Kto vás chodieval navštevovat do pôrodnice, respektíve koho návšteva by vás sa potešila?

wild.horses
11. nov 2011

Len priatel, ked to bolo aktualne. Momentalne priatel a syn-nevyhnutnost. Vidiet nasho psa by bolo tiez mile, zial nerealne 🙂

aduskatt
11. nov 2011

manzel, mama, otec, brat...myslim, ze staci🙂)

edie63
11. nov 2011

Moji rodicia za mnou chodili kazdy den, niekedy aj moj brat, to ma tesilo. Svokrovci chodili tiez kazdy den, ale ti chodili preto, aby videli malu, mna sa ani raz neopytali ako sa mam a ked som sama od seba zacala, tak jednym uchom dnu a druhym von a to mi bolo hrozne niekolko dni. Vzdy som sa tesila, ked prisli rodicia, aspon nieco sa konecne dialo. 🙂 Manzel nemohol chodit za nami, bol v zahranici, ten mi tam strasne chybal.

nibiru
11. nov 2011

každy den 😀 potom mama,otec bratia potom kolegine s prace,najbižšie kamošky jedna čakala mimi a druha uz mala 2deti 😀 každa navšteva ma potešila tak aj ked su to len 4dni 😀

rainbow0508
11. nov 2011

Mne uplne stacil manzel...sme velka rodina a kazdy den chodi niekto...maly mi spaval viac poobede a ked konecne bola moznost trochu si pospat, s navstevami sa roztrhlo vrece. V porodnici som nenaspala vela...trochu mi tie navstevy vadili. Hlavne tie, co prisli bez ohlasenia. Uz sa s nimi nic nedalo robit...

lyduska1
11. nov 2011

Pri prvej dcere to bol manzel a pri druhej slecne chodil manzel so starsou dcerkou (vzdy som sa potesila,ale zaroven velmi plakala,pretoze som v nemocnici stravila az 16dni),no jedneho krasneho dna sa naraz dotrepali svokrovci,svagrina s muzom,moj manzel aj s dcerkou-a to uz bolo naraz privela.Ale inac chodila kamoska s manzelom a syncekom,kamosky,obcas to dobre padlo,hlavne,ked som este lezala dlhsie pred porodom.

traktor
11. nov 2011

Pri prvej dcere manzel, moji rodicia, brat s priatelkou, svokra, ..pri druhej dcere manzel, prva dcera, moji rodicia , brat s manzelkou..pri prvom synovi manzel , obe dcerky, moji rodicia, byvala bratova zena ..pri poslednom synovi manzel, syn / baby mali kiahne, takze nemohli/, moji rodicia a byvala bratova zena..kazda navsteva potesila..

jasminet
11. nov 2011

za mnou chodil kazdy den manzel, na toho som sa vzdy tesila. jeden den prisli moji rodicia, brat a babka na asi pol hodinu, dalsi den svokrovci na asi 5min, aby videli malu. stacilo. ja by som bola rada keby okrem manzela neprisiel nikto, mna tie navstevy nervovali, nebolo si kam sadnut na chodbe a pocuvat tie mudre reci co by som mala, nemala a co s malou mam robit mi liezli na nervy.

hormony proste pracovali na plne obratky 😀

anicka1981
11. nov 2011

mna manzel kazdy den, a moji rodicia s bratmi asi 2x, lezali sme 4 dni, a strasne som sa tesila, nakolko som rodila v inom meste, tak som bola velmi rada, ze za ,nou dochadali 😉 😵

jaduska
11. nov 2011

Nikto...našťastie 😉
Ale nie....pri každom pôrode som mala návštevu iba raz za celý pobyt - buď mama, alebo manžel doniesli nevyhnutné veci. Inak som sa čudovala babám, ktoré mali denne niekoľko návštev, že sa im chce vysedávať toľko na chodbe. Mne maximálne vyhovovalo mať od všetkých pár dní pokoj a nič nerobiť, len polihovať a starať sa o bábätko.... 😀
A u nás v pôrodnici nebolo možné bábätka ukazovať návšteve, takže načo by niekto chodil....

salma22
11. nov 2011

manzel kazdy den lebo som mala stavy z mliecka potrebovala som ho mat vzdy po ruke keby tam somnou mohol vtedy prespavat bolo by to pre mna jednoduchsie vzdy ked sme spolu telefonovali tak som sa rozplakala a potrebovala ho v tej chvili... a prisla kamoska ta mala termin mesiac po mne a prisla aj svokra

spalka
11. nov 2011

nikto 🙂, bola som tam iba 14 hodin, vecer o deviatej sme uz v brutal kontrakciach prisli, o dvanastej sa mala narodila, manzel isiel asi o druhej v noci domov, rano sa pre nas vratil a sli sme domov, juchu

arieska
11. nov 2011

manzel kazdy den, niekedy aj 2x ked bolo nieco treba, ale vzdy len tak na skok. 1x bola svagrina, aby mi doniesla odsavacku, 1x rodicia, 1x odskocila zo sluzby kamoska, co robila sestricku v nemocnici a 1x bola sesternica. nevadilo mi, ze navstevy moc nechodili, vsak som tam bola len 4 dni a aj tak som vacsinu casu v nemocnici prespala

halienka
11. nov 2011

manžel bol so mnou na nadštandarte, čo som bola hrozne rada, a keby nie tak jemu by som sa tešila každý deň, iní mi nechýbali 😀 ale raz došla veľká návšteva, svokrovci, švagrovci a nejaká sesternica svokrina, našťastie prišli len raz a potom už nie 😀 ja som tiež chcela mať kľud 🙂

lucikan
11. nov 2011

Manzel kazdy den okrem jedneho dna, potom svokra jedenkrat dosla, co mi dost vadilo, chcela aj na druhy den, ze uz aj so svokrom dojde, tak som ju zrusila, ze si to uz nezelam, co sa jej trochu dotklo, ale tak bolo mi to sumafuk. Potom este kamoska so svojim frajerom dosla a to mi tiez totalne vadilo, este chcela aby jej frajer drzal mojho maleho...katastrofa. Nabuduce nedojde uz nikto iba manzel a syncek. Je to total intimco cas a nikto okrem najblizsich tam nemaju co robit.

petruci6
11. nov 2011

u mna mama,otec,krstna /vsetci zdravotnici robili v tej istej nemocnici/ sestra a manzel

jajuska1411
11. nov 2011

priatel kazdy den mamina aj ked som ju nevidela lebo este som po cisarskom lezala ale videla maleho a ocino si bol pozriet vnuka

gwenni
11. nov 2011

Manžel samozrejme a aj moji rodičia boli raz a svokra tiež našťastie len raz a kamarátka s priateľom, ale tiež tam už na budúce okrem manžela nechcem nikoho ...nech prídu domov pozrieť a nech sa ohlásia či môžu !!!!!

stanislavao
11. nov 2011

manzel denne, rodicia 1x, svokrovci 1x, svagrina a jeden krat moja teta, ktora byva v tom meste, kde som rodila.

lady511
11. nov 2011

síce ja ešte nerodím ale bola som tam už 2noci ,,,a myslím že pre niake velké návštevy tam nieje miesto aspon v Martinskej,,(pokial to nieje nadštandart)lebo dve stoličky +kolegyna na izbe žiadne sukromie...teda ja bduem chciet len mamu lebo ta mi je ako kamarátka super vychádzame a vždy vie čo potrebujem a čo nie..a ešte ocino teda hrdý dedko +priatel ale nikoho iného tam nechcem ved teraz som tam ležala len chvílu a to mala nebola ani na svete dotrepali sa tam ludia čo yb som ani nečakala ja som bola po 12h kontrakciach ako vymetena nevedela som kde je sever a oni Vás budu bombardovat otázkami +tie hormony teda ja som bola riadne štiplava na nich 😀

sampo
11. nov 2011

manzel kazdy den, mama s otcom, brat jeden, druhy aj so svagrinou, raz bola aj teta. To mi uplne stacilo, lebo po 4 dnoch sme sli domov 😉 a bola som na nadstandarde, takze to bolo v pohode, manzel tam mohol byt do 20.00 a ziadne vysedavanie na chodbe, nastastie

anieli_1
11. nov 2011

no pri malom manzel kazdy den mama otec svokra so svagrinou a s jej malou a kamosky niekrote(kazda volala ci moze) ale mi to nevadilo kd som bola moc ubolena som povedala na druhy den radsej a pri malej muz bol len 2 krat a to som lezala najskor na gyn trosku to flakal co ma mrzelo a baby co som s nimi lezala na gyn vsetky tehu im som volala ze mozu dojst kuk a mama s mojim malym a svokor a ocino aj s babkou mna to potesilo vzdy pokial som nebola unavena

zuzuzaa
11. nov 2011

Za mnou nikto, okrem manžela, pretože som rodila počas chrípkovej epidémie a návštevy boli zakázané :D Manžel chodil každý deň, ale sme sa nemohli stretnúť osobne, medzi dvermi mi podal tašku a potom sme sa na seba pozerali cez sklo a rozprávali sa cez telefon. Ale tak vydržali sme, čo iné nám zostávalo :D

marcela1992
11. nov 2011

No tu v Irsku moze byt partner na izbe so zenou od 7:00 do 23:00 tak sa teším ako mi bude priatel robit spolocnost :D

nonika
11. nov 2011

manzel kazdy den, niekedy aj viac krat...mna to nemocnicne prostredie velmi deptalo ☹ ...mama bola 1x s bratom a starsou dcerkou...a kamosky 😉 ...na nikoho ineho som nebola zvedava 😉

poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
junovka
11. nov 2011

komu som chybala, ten chodil 🙂

pattinka
11. nov 2011

Manžel a st. dcerka - to by mi úplne stačilo - na ostatných som nemala ani chuť ani silu 🙄 , žiaľ pretrpela som aj ostatných, aj keď už pri najmenšej námahe ma oblievala horúčava a triasli sa mi nohy ako zajacovi, a nieto sústrediť sa na návštevu a rozhovory 😒

lji
11. nov 2011

kto mal čas. manžel každý den. svokra asi dva krát (teda nie mna ale malu), svokor, rodičia, bratia s manželkami a deťmi.... jeeemine každý kto bol zvedavý na ten malý zázrak ale vždy len na chviločku alebo teda manžel na taku pol hodinku hodinku max. na chodbe.

li_la
11. nov 2011

Veľmi veľa ľudí, až príliš veľa ľudí... a jedine manželova návšteva ma tešila, no nemohla som odmietnuť rodinu, iste by to nepochopili... Najhoršie bolo, že sa stálo len na chodbe, pri okienku, z ktorého fúkalo...

@poleva Nechápem, čo sa paprčíš. Veď keď sa otázka nepáči, neodpovedám na ňu. Ja v tej otázke nevidím nič, čo by extrémne zasahovalo do môjho súkromia.