Ľúbim biologického otca dieťaťa a nie toho, ktorý je na nás dobrý

lenula57
13. apr 2014

Ahojte je tu niektorá tak isto na tom ako ja?..Mala som priateľa bolo nám super až dokym som mu neoznamila že budeme mať bábätko od vtedy má posielal na potrat a potom mi povedal potrat alebo on ha som si nechala nášho syna..teraz som spoznala nového človeka ktorý je na mňa aj malého dobrý a ja stále cítim niečo k biologickemu otcovi malého mám si začať nový vzťah alebo nie lebo strašne sa bojím..

anatalia77
13. apr 2014

@lenula57 tvoj byvaly je vrah vasho dietata.
Tymto by som debatu ukoncila.

janinah
13. apr 2014

prepánakráľa,čo už tak môžeš cítiť ku chlapovi,ktorý ťa posielal na potrat? jedine ak nenávisť by som cítila 😒 a ten druhý? skús,uvidíš,večne asi sama neostaneš...

tajka1986
13. apr 2014

@lenula57 nechcel vase spolocne dieta,nezasluzi si aby si k nemu citila lasku,daj sancu niekomu kto stoji o oboch 🙂

flopo
13. apr 2014

coho sa bojis?ze ublizis sebe a svojmu dietatu alebo ze ublizis terajsiemu pertnerovi?to chces cakat na chlapa,ktory ta poslal na potrat?!!!!!!nachaj sa aj tvoje dieta rozmaznavat clovekom,ktory vas oboch miluje a chce vam da rodinu a stastie 🙂 aj ty si ho vaz za vsetko,co pre vas urobi a laska pride sama 🙂

sandracs
13. apr 2014

Nezačínaj nový vzťah, nebolo by to fér voči tomu priateľovi, ktorý vás má rád....daj tomu ešte čas

lenula57
autor
13. apr 2014

@sandracs ako te vzťah bol myslení s tým čo má nás rád..

@anatalia77 po tvojom komentáre som dostala rozum..
A ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM ZA OTVORENIE OČÍ..

anatalia77
13. apr 2014

@lenula57 tak kazda sme nieco dostali 🙂
Ty rozum a ja krc do nohy.No nic,idem do vane a vypijem kavu.

sissy27
13. apr 2014

@lenula57 dnes nevychádzam z údivu a to kde je ešte večer... čo sa dá prosím ťa ľúbiť na niekom, kto ma pošle na potrat a dá mi vybrať medzi spoločným dieťaťom a ním? napadá ma len jedno 😅 ale určite by už o ňom aj film natočili, keby existoval, takže to zrejme nebude on...

anatalia77
13. apr 2014

@sissy27 prosim ta,film by sa natocil,len adeptov na hlavnu rolu je privela..

mirkaandrej
13. apr 2014

@lenula57 Noo, jedna vec je to, čo ste spolu prezili a čo Ta k nemu viaze-čize láska,a druhá vec je to, ze on to dieta nechcel! Láska po čase pominie, Ty na neho zabudneš, ale určite nikdy nezabudneš nato, ze pre neho je to dieta nechcene...Ze Ta staval do situície si vybrat, či on alebo dieta! Jasne, ze si si vybrala dieta, to by urobila kazdá matka, ktorá ma zdravý rozum a hlavne srdce! Otvor oči, a konečne to pochopíš. Clovek, ktorý od Teba chcel, aby si sa zbavili niečoho, čo je teraz pre Teba všetkým, si nezaslúzi nielen ze Tvoju lásku, ale ani len čo myšlienku...Vykašli sa na neho, zameraj sa len na to male.A ak toho dotyčneho, ktoreho si spoznala teraz, ak Ta k nemu netahá nič, len ,,vdaka" zato, ze je mily na Teba alebo dieta, tak do toho nechod, zbytočne ublizis aj sebe, aj jemu...Nikde nieje napísane, ze si musíš hned niekoho hľadat, najprv sa musiš ,,vyliečit" z jedneho, dat si všetko do poriadku. Drzím palce 🙂

jalucija
13. apr 2014

@lenula57 ja celkom chapem, ze srdcu nie vzdy rozkazes a kazdej sa stalo , ze milovaha toho najnevhodnejsieho na svete.
Kazdopadne, zrejme to chce cas aby tvoje city uplne vychladli resp aby ste si vyriesili vztah s otcom chlapceka. V takomto pripade vsak nie je moc fer pustat sa do noveho vztahu, pokial to nie je naplno! .)

macamac
13. apr 2014

@lenula57 to akože živíš v sebe nádej, žeby ste sa mohli ešte dať dohromady?
a kam by si potom dala toho nechceného syna?
či by ho ako zrazu osvietilo a on by ho prijal?

nuž, život nie je telenovela
u mňa by chlap, ktorý chcel ukončiť život nášho dieťaťa, skončil v tú chvíľu
a zbytky lásky a spomienok na časy s ním by som resetla
inak sa nepohneš z miesta

andrejka2424
13. apr 2014

@lenula57 Bývalého máš zidealizovaného. V čase keď ťa poslal na potrat si mala zrejme v hlave iné scenáre. Ako budete spolu tvoriť peknú rodinu a pod. Ale si treba priznať sama pred sebou,že ťa síce možno mal akože rád,hlavne mal rád sex,ale dieťa s tebou neplánoval a aj keby sa v ňom akože odrazu ozvali otcovské pudy,riskla by si to? Vedela by si sa na neho spoľahnúť,keď sa už raz zachoval ako nevyzretý jedinec bez charakteru?.Tiež môjho syna vychováva iný muž ako jeho biologický otec a tomu biologickému už ani na meno prísť neviem. Podotýkam že mňa nikdy na potrat ten hajzel neposielal,ale to čo prišlo neskôr,nespoľahlivosť a špinavosti,ktoré som si pri ňom zažila....Nuž Bola som šťastná ako blcha,keď som našla svojho terajšieho,vážim si to,že nás má rád,že neviem,čo je to hlad a nevery,klamstvá. Neviem,koľko máš rokov,ale mám pocit,že potrebuješ,aby ti dal život riadnu facku...a myslím,že k tomu nemáš ďaleko. Raz si začneš vážiť toho,kto si to naozaj zaslúži,ale až keď padneš na hubu. 😉

janinah
13. apr 2014

@lenula57 a bio otec platí na dieťa aspoň? či nič?

tatianka79
13. apr 2014

Si v prvom rade matka! Naozaj citis nieco k cloveku,ktory nestal o to najcennejsie,co v zivote mas? Ja viem ze chyby sa robia...a srdcu sa neda rozkazat...a samozrejme treba odpustat...ale odpustit a ZABUDNUT na to,ze ten chlap nechcel dat svojmu dietatu sancu na zivot, by som nemohla,a neviem ci niektora matka vobec. Ale je to na tebe samozrejme,len naozaj,laska casom bledne...aj vasen a vsetko ostatne,ostava priatelstvo a vzajomna ucta...tu by si iste nemala.

aga2011
13. apr 2014

Môj nazor je,ze nie je otec ten kto dieťa splodí ale ten čo ho vychová a miluje 🙂 ten čo ho prijme za svoje, určite nie ten kto posiela ženu na potrat- ten nemiluje dieťa ani ženu a nie je hodny toho aby si ho ty mala rada.

vydrnik
13. apr 2014

@lenula57 môj pôriatel pred 25 spoznal 17r,dievča,dovedel sa že je tehotná do pol roka sa vzali ale ona stále utekala od rodiny dnes má dievča 24r,a vie,že nieje je bio,otec ale má ho ráda,priatel má ešte 2 chlapcou vo veku 19,17 a nevie čí su naozaj jeho,ale má ich v péči,býváme spolu rok a velmi má rád moju dceru a ona jeho a spolu budeme mat syna už sa velmi teší lebovie že je jeho,

aneri66
13. apr 2014

@vydrnik to je fakt zložité

vydrnik
13. apr 2014

@aneri66 aj taký je život,malý mu to však všetko vynahradí,a priatel sa teší až budú spolu gazdovat na farme.

lenula57
autor
13. apr 2014

@andrejka2424 ja som sa už poučila ja som mladá mamička mám 18 keď som sa dozvedela že som tehotná tak som mala 16 dostávala som facky v jednom kuse a zrazu jeho biotec išiel somnou na sono a je aj v rodnom liste..
@janinah nie nič mi neplatí lebo je ešte študent na VŠ..

macamac
13. apr 2014

@lenula57 a študenti nemusia platiť výživné? 😕
a ani ho nenavštevuje?

lenula57
autor
13. apr 2014

@macamac nie lebo nemajú z čoho a z jeho rodičmi sa ja ťahať nebudem..a videl ho dva krát a malý má za 6 dní rok..

macamac
13. apr 2014

@lenula57 😒 smutné...
ani nebude musieť doplatiť zameškané výživné, keď sa zamestná?
by som mu dala....zaplatiť aj polovicu výbavičky 😒

ricola
13. apr 2014

Každý si zaslúži druhú šancu... Ale podľa toho čo píšeš... tento nie. Nečakaj na blba. Nemáš to vysporiadané asi sama v sebe. A ten nový človek asi tiež nebude to pravé orechové, inak by si do toho išla. 🙂

lili_mia
13. apr 2014

@lenula57 Ani jeden. Si vnútorne neistá, možno robí aj tehotenstvo. V kľude donos a poroď dieťa, časom uvidíš, čo bude. Teraz nerieš ani bio otca, ani možného priateľa. V prvom rade sa vnútorne upokoj.

katy2
13. apr 2014

@lili_mia ona dieta ma... ma rok.....

severanka96
13. apr 2014

@lenula57 a vieš čo je to mať zdravý rozum ? hlavne ak máš dieťa....no ak takto uvažuješ asi nie si normálna.Načo namotávaš navyše nejakého dobráka???Nechaj ho inej ktorá si ho bude vážiť za to aký je a ty si zostaň v chorých spomienkach alebo si nájdi podobného k bývalému keď ti chýba zlo 😝 čo ti povedať ??? keby si tu tak ťa potrasiem že by si hneď vedela čo chceš !!! 😀

andrejka2424
13. apr 2014

@lenula57 Myslím že si sa ťažko poučila,keďže máš takéto nápady začať si s človekom,ktorý ťa posielal na potrat,keď zistil,že si v tom....aha,ale on už malého dva krát videl a dokonca je v rodnom liste..hm,tak to už je hotový otec roka 😉 Vážne kašli na to,lebo padneš škaredo na ústa.Svoj život máš ale vo svojich rukách.. Máš 18 a zdá sa ti,že si si toho vytrpela,ale garantujem ti,že je to oveľa menej,ako znesieš.

marionmarion
13. apr 2014

Ked niekoho lubis, nechces tomu uverit ze naozaj je sebecky, ze mu na tebe naozaj nezalezi a nechces vidiet ine negativne vlastnosti, hoci mas dokazy pred ocami...to sa pochopit da...ale skus pochopit aj to, ze to ako ho vnimas nie je realita. Ten clovek nerespektoval tvoje rozhodnutie a chcel aby si zabila vase spolocne dieta. Akokolvek bol zmateny a bezradny on sam, to je nieco co sa neda prehliadat...pochop, ze aj keby ste este niekedy spolu fungovali, bude to vzdy stat medzi vami a uz to nikdy nebude ono. Skus nanho zabudnut, zmierit sa s tym, ze on si tvoju lasku veru nezasluzi...a do dalsieho vztahu by som tiez nesla, lebo v tomto stave v ktorom si, to nebude uprimne a z lasky, co je voci tomu druhemu nefer...povedz mu ze na vztah nie si pripravena, ze este si zranena z predosleho a ze potrebujes cas. Ak naozaj o vas stoji, pocka...

berilka
13. apr 2014

@lenula57 a cíti otec Tvojho dieťaťa niečo k Tebe? ľúbi Ťa?