Má nejaký zmysel ostrihať dieťa dohola?

mirka_aa
3. sep 2013

Mam 16mesacnu dcerku,a ma len kratke asi 5-8cm vlasky,a velmi jemnucke....moja mamka ma prehovara,nech ju ostriham dohola,ze rychlo jej narastu nove,kvalitnejsie a ze celkovo budu rast rychlejsie...ale ja neviem,horko tazko jej narastli aspon take ako ma,som sa tesila ze ma uz aspon trosku ( ine deticky v jej veku maju vacsinou ovela dlhsie,robia copiky a pod :P a teraz ich mam ostrihat dohola ..ale tak ked to ma pomoct,tak ostriham :P ake mate skusenosti,alebo nazor vy? dakujem 🙂

bianca
27. sep 2013

p.s.: uz fakt neviem ake mozu byt vlasky kvalitnejsie ako od maleho miminecka

oktobermimi
27. sep 2013

@mirka_aa ahoj aj ja som mala také páperie na hlave 🙂 a a mamina ma tak dala oholiť na radu svojej mami a jediné čo dosiala bolo to že som vyzerala ako malí skín 😀 a narástlo my zasa také páperie 🙂 vlásky časom zhustnú toho sa neboj 🙂

pslahorova
28. sep 2013

Mali sme paperie🙂 kuty jak slak :D teraz ma huste a pekne pomaly rastu dalej, uz jej opat vylieza druha podsada vlaskov tak som zvedava co s toho vude🙂 kazdopadne nasim rovsnikom to rastie rychlejsie. Napr.,moja svokra mala ako mala paperie sem tam a terazma tvrde huste vlasy. Myslim ze este v 70tke bude rozdavat na parochne!;)

monika15
28. sep 2013

@mirka_aa sorry..... aboslutna hlupost dohola dieta strihat !!!!
je to strasne smutny pohlad..... vyzeraju tie deticky tak ako keby sa liecili !!!! =((((((((((((((((((((
neni to smutne ked ma niekto maleho na onko a vlasocky vypadaju :( co by za to dali aby ostali a niektory ludia len tak zosrandy
vsak to cool nie vyholme decku hlavu.... hrozne :((((((

otras.... umna absolutne nie !!!

niikoletka
28. sep 2013

Určite nie to nerob v žiadnom prípade, väčšinu debilinu som v živote nepočula ☹

11nika11
28. sep 2013

Tak baby hovorte si čo chcete,u niekoho to zaberie a u iného nie.moja segra bola tiež vystrihaná do hola a od vtedy má husté,kučeravé vlasy.ja som malej tiež dala dole vlasy minulý rok a krásne jej zhustli a narástli.včera som ju podstrihla tiež 😉 takže takéto skúsenosti s tým mám ja.

katkabac
28. sep 2013

hlupe reci starsich.Ja by som v zivote dieta nedala ostrihat strojcekom do hola.Detske vlasy su detske vlasy maju ich aj podedene po nas rodicoch a menia sa vekom ako rastu-silneju,hustnu...Skratit trosku aby boli rovnakej dlzky to ano.Vtedy uz vyzeraju hustejsie a nie ako paperie.Moja ma 2,4 roka a ma vlasky jemne a asi 8cm.Raz za cas jej ostriham konceky a su ovela krajsie.Daj na svoj instinkt a spravne sa rozhodni🙂.

velkacica
28. sep 2013

aj mm tak odporúča, inak musí vlasy vysávať každý druhý deň

macamac
28. sep 2013

@macickarebeka no má ich pod zadok 😉 🙂

limoncino
28. sep 2013

@macamac dcérka má krásne vlasy 🙂
k téme, nestrihať,.. Moja malá mala tiež také nič na hlave, potom som ju ostrihala, musela som, keďže sa mi ostrihala sama, tak som ju ostrihala nakrátko (cca na 3 cm) a má rovnako jemné vlasy ako predtým. má 6 rokov a keď vidím tie jej spolužiačky s vlasmi po zadok, husté... A pritom aj ja aj manžel máme husté vlasy, syn má husté vlasy, on mal už ako malý dlhé husté vlasy, tak neviem, po kom tá malá je 😀 😀 ale už jej vlasy rastú rýchlejšie.
Ako písala @monika15 tie detičky s holými hlávkami, pripadajú mi ako po ťažkej chorobe 😅

ejuska79
28. sep 2013

@mirka_aa ahoj, moja dcerka mala este v dvoch rokoch "holu hlavku", take paperie, tiez mi vsetci hovorili ostrihaj ju a podobne, bola som stastna ze ma aspon to 🙂 len moja mama vravela, ze nadavaj, ta si mala take iste vlasky a teraz mam hrivu hustu... za posledny rok jej trosku podrastli, ma ich po plecia, v podstate som jej ich len zarovnala...

monika15
28. sep 2013

@limoncino presne :(((

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lencika
28. okt 2013

strihala by som len vtedy keby mu rastli nerovnomerne, ale to asi skor z estetickeho hladiska, ale ze by to pomohlo k hustejsim vlasom no asi nie