Majú aj vaše vlasaté bábätká zachlpené vlásky?

mauzi
8. feb 2013

Milé maminky 🙂 Chcela by som sa spýtať maminiek vlasatých bábatiek, či aj vaše babatka mávajú vzadu na temene hlavičky zachlpené vlásky. Totiž moja malá ako leží a stále vykrúca hlavičku, robia sa jej také "dredíky" . 🙂 Dva som jej už odstrihla, ale začal sa robiť ďalší.

A ešte kedy je pod+a vás už čas na ostrihanie vláskov? (vlasy mojej malej sú už aspoň 2cm dlhé 😀)

simca06022011
8. feb 2013

mojej malej zacali vlasky rast az po roku, ael riadne sa jej to uzlikuje az do dones... teraz jej to rozcesem,ale ked bola mensia tak som to odstrihla...
k strihaniu.. a preco by si to chcela strihat? pokym jej nejdu do ociek, tak by som ju nestrihala 🙂

emily76
8. feb 2013

opatrne jej to rozces.. nasa bude mat 4 a okrem ofinky sme este nestrihali.. a ani sa nechystame. 😉 🙂

mariannan
8. feb 2013

našej sa tiež robilo, tak sme jej dredík odstrihli aj keď sesternica mi povedala aby som jej ich nechávala, veď to je aká drahá záležitosť a ona to má zadara 😀...ale teraz jej vlásky po kúpaní očešiem a už sa jej to nerobí..my sme museli už 2krát ostrihať ofinu lebo jej padala do očiek ale inak sa chystáme ostrihať až na jar..a to už bude mať rok 😉

miska58
8. feb 2013

my mame od narodenia takyto problemik a ja mu na to dam normalny moj balzam lebo tie detske to je sit ale len tam vzadu nie na celu hlavu, rozcesem a cesem ho po kazdom spani (ked nezabudnem) u kadernika bol ako 5mesacny lebo mal uz mooooc dlhe tie vlasky a za chvilu pojdeme asi zas 😉

kmkke
8. feb 2013

Môj malý mal tiež schlpené vlásky, dalo sa to rozčesať, ale strašne pomaličky a najnovšie mu presne na tých miestach vypadali vlásky, takže má vzadu úplne holé miesta 😀 Ale keďže sa narodil s poriadnym "három" a vpredu mu už padali do očí, schytila som nožnice a urobila som mu 1-centimetrový zostrih 😀

silviavivien
8. feb 2013

ja mam dve deti obe boli vlasate od narodenia ale mali pekne vlasky

arizona
9. feb 2013

my sme prvý zostrih robili až v roku, ale hlavne na temene a nad ušami som cvakala pár dredov aj predtým😉 čo sa dalo, som rozčesala, čo nešlo, sme nechali tak a časom cvakli🙂 a narodil sa s riadnym három, ale stačilo robiť prehadzovačku až do toho roka 😀

majka1981
9. feb 2013

je to uplne normalne, zmeni sa to ked sa dieta zacne viacej pohybovat a nebude lezat na chrbate.

barboritta
9. feb 2013

moja malá má 15 mesiacov a tiež sa jej chlpia vlásky na temene,aspoň viem že nie som sama.chodí niekedy ako strašidielko 🙂