Slabý rast vláskov u skoro 2 ročného syna

lucyta123456
3. jún 2011

chcela by som sa opytat ci je normalne ze moj maly bude mat v auguste dva rocky a v predu nad cielkom mu strasne pomaly rastu vlasky.mal uz aj na temene aj vzadu vlasky thak sme ho ostrihali lebo si ich tahal...len mi nejde do hlavy ze mu v predu nechcu rast..poradte mi co mam robit,ci to mam nechat thak,ci je to normalne

peepka
3. jún 2011

normalne

emanka
3. jún 2011

Téma sa volá vlásky, tak sa spýtam aj ja. Prosím vás, existuje kondicionér (na rozčesávanie) pre 2-ročné deti? Ďakujem 🙂

traktor
3. jún 2011

@emanka su rôzne, popytaj sa v drogerke, pripadne objednaj cez net...nase maju Schauma Kids sprej na ľahké rozčesávanie ..objednavala som im aj cez avon.ten tiez mal..neviem ci teraz ano...skus pozriet

katusradus
3. jún 2011

@emanka my máme z avonu spej na rozčesávanie,pomáha 🙂

emanka
3. jún 2011

@traktor
@katusradus ďakujem vám. Aj som pozerala na nete, ale nič som nevygooglila. Spýtam sa v drogérii, alebo ten Avon skúsim. Ďakujem

annaopialova
3. jún 2011

ahoj niektore babatka maju haro niektore kde tu neries to ono sa to upravy samo mozno patry medzi tych co maju riedke vlasky ved uvidis ak by to pretrvavalo tak potom to ries ja som pocula ked vlasky su riedke tak potierat varenim vinom .

sisaha
3. jún 2011

@emanka ja som kúpila v DM-ke, vola sa to prinzessin (fialovej farby), ale momentalne nie som doma a neviem sa pozriet akej znacky to je. Ale nasla som to v regali, kde boli detske sprchače...

emanka
3. jún 2011

@sisaha ďakujem, práve som sa vrátila z DM a presne ten spray som kúpila 🙂

alicc
3. jún 2011

@lucyta123456 prave vcera sme sa s mojou kamoskou rozpravali o tom ze aj jej 10mesacny syn ma tiez velmi kratucke vlasky nad celom a jej dcere tiez ofinka rastie velmi pomaly a to ma uz 4 roky, nic v tom nie je , len tam im tie vlasky rastu pomalsie 😉
moja dcera mala hlavku ako koleno do dvoch rokov a teraz ma krasnu kuceravu hrivu po pas 🙂 a tiez pouzivame kondicioner v spreji na rozcesavanie.

blanblan
3. jún 2011

@alicc tak to si ma potesila, lebo aj moja dcera ma na hlave len par kuceriek, velmi riedke vlasky a velmi tuzi po dlhych vlaskoch a copikoch ako ostatne dievcata 🙂 tak snad raz.... 🙂

lucyta123456
autor
3. jún 2011

@alicc dakujem...ja som sa len zlakla ci som neurobila ja nieco zle ze som mu malo masirkovala hlavku pri cesani kefou...alebo ze casto som mu umyvala vlasy...vela moznosti ma napadalo :( dakujem