Moje 4-mesačné dieťa plače pred každým denným spánkom

2. nov 2022

Ahojte, ja uz neviem co robit. Dcera 4m v poslednom case strasne reve pred kazdym dennym spankom. Nic nefunguje (hojdanie, natriasanie, prisat sa nechce, nosic) proste vsetko sme skusali, jedine ako zaspi nakoniec ked uz je z toho placu vycerpana, tak ju rychlo dat ku prsu kym ma kludnejsiu chvilku a vtedy sa prisaje a zaspi za par minut...prve 3 mesiace spala ako na povel, polozili sme a zaspala pekne sama. Vecer tiez uspavanie v pohode len toto denne je katastrofa - skusala som dlhsie doby bdenia, aj kratsie ale nepride mi ze by bol nejaky rozdiel.

hilda08
2. nov 2022

No moj mal tiez take stavy, ale potom hned ako si co i len raz oci posuchal som ho brala a ukladala, nasuchorila som mu paperovu perinku vložila ho dnu a zaspal tam sám, a to bol pre mna úplný zázrak lebo dovtedy bolo každé zaspávanie boj, ked nahodou to nesla tak este dokojila a zas len polozit…ma pol roka a stale to funguje

autor
2. nov 2022

@hilda08 a kolko vam vydrzal hore ??? ona mi dnes spala 2 hod., potom bola hore 30 min a zivanie a suchanie oci...ale ako moze byt po 30 minutach unavena :D ? a nemyslim ze aj keby ju dam vtedy spat zaspi len tak...nakoniec zase sice rev, ale urobila som to tak ze som jej dala papat ale bez odgrgnutia - to ju vzdy prebudi ...no tak dufam ze ju teeraz brusko nebude boliet

hilda08
2. nov 2022

Tiez tak polhodinu max trištvrte…a pred spanim nedavam nikdy odgrgnut zbytocne ho to rozruší, nemal nikdy problemy kvoli tomu

autor
2. nov 2022

@hilda08 prosim ta a zmienovala si to aj doktorke? a kedy v akom veku sa to zmenilo ze vydrzal dlhsie?

hilda08
2. nov 2022

Ano povedala, ze je to v poriadku, každé dieta je ine a vypýta si ci potrebuje. Teraz ma polroka a vydrzi tak hodinu a pol, pred nočným spánkom dve

zorkahorka
2. nov 2022

Nie je uz privelmi unavene?

autor
3. nov 2022

@zorkahorka no mna to tiez vzdy napadne, len furt si vravim ze podla tabuliek by mala vydrzat aspon tu hodinku a nie ze po polhodine sa tvari akoby 10 hodin nespala :D