Monitor dychu áno či nie

monikakitko
17. aug 2018

Ahojte mamicky idem sa vas opytat co by ste mi poradili .Monitor dychu ano ci nie...treba mi ho alebo nie...lebo ja uz neviem...dakujem za kazdu odpoved 😀

mata128
17. aug 2018

Ja som pri prvej nemala. Pri druhom som vahala. Narodil sa vsak s vrodenou srdcovou vadou,po narodeni ihned operovany. Takze uz samozrejme nebolo nad cim vahat. Pri tretom som vobec nevahala. Uz mal v utorok rok,monitor ale pouzivam stale. A kludne ma vysmejte,zajtra odchadzam na dovolenku a monitor ide s nami. Ja by som si nelahla kludne spat bez toho

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
derdia
18. aug 2018

@monikakitko pri prvej som nemala...neriesila...teraz mam a som rada.Pokojne spim..a ajto ked si mala natiahne spanok,nejdem do postielky a tou otazkou ci zije...a ci je ok.Ja by som neriskovala...je kopu zbytocnosti,ktore clovek kupi a dieta nepotrebuje....napr.tisicove kociky....toto je vec,ktoru ak vdakabohu nebudete pocut pipat aj tak spravila svoju funkciu.... a ak budete zachrani vasmu dietatu zivot...za mna perfektna vec!!!!mala ma 7 mesiacov a stale ju pustam...a budem az do kedy sa mi zachce👍😉

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
derdia
18. aug 2018

No ak chce mamicka a dieta spi aj v kociku tak mat oba...ale napr ja mam len v postielke a inak mi mala spi v kociku cez den....ale tam sa spolieham na to,ze ju chrani strasny Anjel a Boh....a ja ju chodim kontrolovat.

myjusiatko
18. aug 2018

Nemame a nebudeme mat. Deti spia s nami v posteli, takze by to ani nefungovalo. 🙂

vaneska
18. aug 2018

Za mna monitor dychu jednoznacne ano. Mam predcasniatko a uz 2x nam malu zachranil ked zacal pipat. Ano, mali sme aj falosne poplachy ked sklzla z podlozky, ale to sme vyriesili tak, ze sme kupili velke hniezdo a tak mala ma svoj priestor z ktoreho nevie ujst. Ako tu uz odznelo, velakrat kupujeme pri narodeni dietata blbosti ale toto blbost nie je. Nemusi sa kupovat novy, staci si pozicat za 6€/mes

babi81
18. aug 2018

@bianka532 my sme pouzivali len ten na plienku.

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babi81
18. aug 2018

@bianka532 pouzivali sme 9mesiacov, 3x za cely ten cas zvonil, z toho raz lebo sme zle zapli plienku, a raz lebo zadrzala dych

stanka_s
18. aug 2018

Pri prvom sme nemali, pri druhom nám bol odporúčaný už pri prepúšťaní z nemocnice, lebo máme predčasniatko. Za mňa určite ano, aj pre kludnejsi spánok rodičov.

elbejo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fusy
19. aug 2018

My sme mali Jablotron nanny a bola som rada. Aspon som v noci mohla kludne spat.
Pouzivali sme rok a 8 mesiacov.

zeytin
19. aug 2018

Mne maly chcel spat iba na bruchu, tiez sme mali monitor.

dextella14
24. aug 2018

@monikakitko ja som bola ako prvorodička hrozne vyplašená, naštudované všetko o SIDS.. jasne, že sme kúpili monitor, dokonca 2 lebo sme mali 2 postieľky- jednu na poschodí a druhú dole.. používala som 1 mesiac.. potom začala spávať malá so mnou v posteli 😀😀 kvalita jej aj môjho spánku stúpla o 100%.. ale prvé noci som bola mega vyplašená, či neprestane dýchať..
A inak mali sme asi 10x falošný alarm, skoro sa mi zastavilo srdce a nikdy som tak rýchlo nevybehla po schodoch..

venusa85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titimata
30. aug 2018

Ja som ho nepouzivala, ani v nemocnici nam ho nedavali pri malej, az teraz ked bola nachladnita tak sme ho pouzili, je svagrov a ten nam vycital ze sme nezodpovední rodicia,lebo ho nepouzivame, tak som ho zacala pouzivat. Aj ked v nociked som kojila som ho vzdy zabudla vypnut a dost doho trvalo kym zacal pipat

silwika123
3. dec 2019

@viky8 kde ste ho prosím vás zakúpili? Ďakujem za odpoveď 🙂

viky8
3. dec 2019

@silwika123 ja som ho kúpila z druhej ruky tu na MK cez bazár. Neskôr som dokonca zaistila že tieto angelcare sa nemusia vôbec kalibrovat a kľudne môžu slúžiť aj starým ľuďom. Malá má 2a pol roka a my ho stále používame 😄

stanka712
30. jan 2020

Idem si k vam po radu cakame dvojcata a chcem sa spytat ci kupit 2 monitori dychu baby control digital BC 210 samostatne alebo kupit monitor dychu pre dvojicky BC 220i - avsak tu nwm ako je to s ovladanim...pripadne aku znacku ste mali vy a boli ste s nou spokojne bez falosnych poplachov dakujem za kazdu radu