Nekľudné dieťa

24. apr 2024

Ahojte mozno vas to prekvapi ale chcem sa opytat … uz viac krat som spozorovala ze ked bola na navsteve moja sestra tak malá keď sla zaspavat bola a aj dnes je taka nekludna … malu ma rada ale neviem viem ze niektory clovek aj nevedome nieco spravi ako urieknutie ? Neviem ako to mam nazvat a ci ma chapete 😩

lucia13022023
24. apr 2024

Možno bola prestimulovana z návštevy

biglovemom
24. apr 2024

Urcite ziadne urieknutie😳🙄
Ako pise lucka ,prestimulovana ,musela to spracovat ….

pribinak
24. apr 2024

Dnes sa roztrhlo vrece s témami o zrieknuti?

Priveľa podnetov ktoré nevie spracovat a preto ten neklud.

autor
24. apr 2024

Nevidela som tie temy
A ako mam postupovat ked je taka nekludna ?

maryetta
24. apr 2024

Ako velke dieta? Kazdopdne suhlasim ze je to skor nahoda a ide o prilisne podnety a nasledne ich dieta spracuva a preto je nekludne.

aliaray1
24. apr 2024

Ahojte, okrem prestimulovanie prechadza prave spln, na deti (aj dospelych) to vie velmi vplyvat. Nasa sa podla toho nevedela vtedy nakojit a bola celkovo nepokojna a nevedela zaspat. Akonahle spln ustupil, okamzite bola v zabehnutych kolajach.

pribinak
24. apr 2024

Netreba robiť nic extra, štisit sa, žiadne tv, mobil, pc, hudba. Len tichý ľudsky hlas a minimum aktivít

autor
24. apr 2024

@maryetta 3 mesiace

autor
24. apr 2024

@pribinak ďakujem ❤️

maryetta
24. apr 2024

To mam aj ja doma 😉 moze byt cokolvek. Ale ozaj cim menej podnetov cez den… predsa dieta je viac a viac vnimavejsie.

autor
24. apr 2024

@maryetta je pravda ze dnes som jej pustala aj pesnicky.. no takto cez den byvam sama nezapinam ani telku …ticho v celom dome …tak som si dnes pustila pesnicky ale ked som jej spievala tak sa jej pacilo 😍a ja stastna ze zrazu nebolo take ticho doma😂🙈

marianarem
24. apr 2024

Vo veku 3 mesiace je to uplne normalny jav, maval to aj moj maly. Ziadne urieknutie, u babatiek je bezne, ze zvladnu len iste mnozstvo podnetov a nova osoba (alebo taka, ktoru nevidia kazdy den), je pre ne velky podnet. Jednak samotna ta osoba a potom aj komunikacia mamy s tou osobou, ruch, trochu zmenena atmosfera doma. Nam sa to zda ako drobnosti ale babatku nie.
Treba ho proste potom upokojit, vytvorit co najkludnejsiu atmosferu, nakrmit, ponosit, pohojdat...a uz nic nove. Niektorym babatkam pomoze az ked sa z toho vyplacu.

autor
24. apr 2024

@marianarem ďakujem krasne ❤️❤️❤️