Nočné odplienkovanie dieťaťa

6. sep 2021

Ahojte, na úvod začnem, že môj syn veľmi veeeeľa pije vody. Síce je to dobre, ale aj problém. Poslednú dobu síce už máva cez denný spánok v škôlke a nočný suchú plienku, ale keď sa zobudí, hneď púšťa do plienky, neuteká na záchod. Skúšala som ho nechať spať bez plienky, aby keď sa popiša mu to bolo nepríjemné, veruže aj bolo, hneď sa chcel prezliekať no žeby išiel píšať do záchoda tak to nie. Preto moja otázka, nejaké rady, finty ako sa to podarilo Vám? A v koľkých rokoch? Ďakujem 🙂

janulik2008
6. sep 2021

Koľko ma rokov? Mala cez deň bola bez plienky behom 3 dni ale mala 2 roky a 11 mesiacov dovtedy nič a na noc mala plienku do tohto roka. Takže do skoro 6 ... Áno dlho ale skúšali sme asi všetko. Boli dni kedy sa zobudila ptm zasa nie. V noci sme ju budili ale tiež bez úspechu. Až sme zistili, že keď vypije max 300ml tak sa na to zobudí. My tomu vravíme, že keď vypije viac tak do jej harmonogramu sa jednoducho zobudenie na cikanie nevojde 😀😀😀

zuzkaa1991
6. sep 2021

My mame 3,5r. Zacala som si zničiť. Ako casto ma.pocikanu peluhu ale je to velmi malo takže. Rozmyslam kupit gumenu plachtu na matrac.a bude asi bez peluhu kedze aj tak nevie ze ju.ma tak som uz rok naucena ze v spanku jej davam kedze ju predtým. Odmietala