Piate dieťa

oravese
20. júl 2014

Ahojte chcem sa spytat ako je to u vas s okolim kto ma pat deti, lebo ja mam taku skusennost, ze vsetci zazeraju a komentuju ze tolko deti, hotova materska skolka. Clovek ktori ma 5 deticiek to ani tak hrozne neberie ako okolie, teda aspon u nas je to tak.

budova108
1. jan 2017

Môj názor je takýto: Ja som vychovala 2 synov. Pracovala som na 1/2 úväzku 16 rokov aby som sa mohla venovať rodine. Moja kamarátka a suseda ma 7 detí a viem že je to neskutočne ťažké mať niečo na čo nemám financie, ale zvládli to v skromnosti a ťažko.
Podľa mňa pokiaľ je v rodine dostatok financií a ochoty rodičov naplno sa venovať rodine a nie je na prvom mieste budovanie si kariéry a len popri tom akoby mimochodom výchova detí, tak je v pohode mať aj viac detí, ale pokiaľ deti strádajú a nemajú to čo potrebujú, tak je to obrovská nezodpovednosť voči deťom.

eliska13
1. jan 2017

@dai nikde nevidím, že by sa vyzdvihoval a do nebies🙂prečo majú niektorí ľudia pocit, že mozu kecat druhým ešte aj do počtu detí?
Je to iba ich vec či majú VŠ, či dobre zarobia koľko majú deti....Tak isto môže argumentovať nejaká mamička na teba či inú ženu načo treba byť doma 3 roky stačí pol roka a hajde do roboty.Pre niekoho je dôležité chodiť každý rok k moru pre iného stráviť leto s deťmi na chalupe na hríbov či dvore u babky
Už prestaňte pchať frnak, tam kde nie je treba!
Mnohodetné ženy majú môj obdiv je to práca od rána do večera chystanie oblečenia jedla ulohy pranie denno denne

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
1. jan 2017

@eliska13 ako vies kolko mam deti a z akej som rodiny? Tiez pchaj ftnak hlavne do svojej rodiny a klidne dalej obdivuj - a ano, na koniku je velka moda robit zo seba o to viac supermatku o kolko viac deti mam🙂 zacina to uz pri prvom....
@lucus83 ak by si citala pozornejsie tak by si videla ze moje prispevky sa vyjadruju pozitivne o rodinach s vela detmi ktore sa staraju...