Plač 3 - mesačného bábätka pred každým uspávaním.

anonym321557
23. júl 2019

Dobry den mamicky, stretli ste sa s tym, ze 3 mesacne babatko place pred kazdym uspavanim. Som si ista, ze ju nedavam spat prilis skoro, kedze jej spanky su v trvani od 30 min do 45 min a je hore 2-2.5 hodiny urcite...zacnem ju uspavat uz ako vidim, ze si zmoli oci asi tak po hodine a stvrt, jemnym hlaskom sa mu prihovaram hladkam atd vzdy to vyvrcholi do revu a nakoniec je hore ako pisem cez 2 hoeiny a skonci nosici, kde sa na zaciatku storcuje a potom sa mi ju podari nejako uspat...kocar nefunguje...samozrejme pred vecernym uspavanim od 7 tyzdna zmenila ritual, dovtedy sme sa okupali, nakrmili a popestovali, pospievali a zaspinkali...od 7. Tyzdna je vsetko inak....este predtym ako sa naje, zacne plakat a odmieta prsnik...napadlo ma, ci nema nejaky strach zo spanku...skusala som lezat pri nom, drzat za rucicku, mojkat, citat knizku, ale ako pisem plac pri vecernom zaspavani zacina uz po okupani a trva pol hodinu az tristvrte, pomaha nosenie vo vertikalnej polohe a niekedy kolisave....neviem ci je normalny plac pred kazdym spankom, stretli ste sa s tym alebo mam vyhladat neurologa? Pripadne nepoznate niekoho, kto sa zaobera nekludnymi detmi a ich spankom? Som ochotna zaplatit a urobit cokolvek len aby sa to poriesilo...dakujem

bubulka99
11. jún 2020

@anonym321557 čo si prosím ta robila v noci keď si pýtala prso v tých 9mesiacoch? Ako si ju uspala ? Ako si to dokázala zminimalizovat keď mu nedám hneď je hore 😰 áno aj mne pošli 🙏🏻 Pozriem to ale len zo zaujímavosti 😁 nemám srdce nato ho nechať vyplakať..
Keď si tak veľmi schudla nestratila si mlieko ? Ja mávam migrenove stavy, tiež som pochudla 😰 skoro nič nespím... ešte mám otázku od fitlopty si odvykla v pohode ? Ptom už normálne spinkala v postieľke ? Ďakujem veľmi mi pomaha že sme v tom neboli / niesme sami...
janakolarova9@gmail.com

bubulka99
11. jún 2020

@rebelka2014 podľa mna to bez placu nepojde 😰 bude to zmena pre neho a protest.. a náš keď sa da revat reve strašne....
my už 5,5 a stále bez zmeny a tiež sa teším každému jednému mesiac kdezto iné maminky placu kde ten čas uteká 😁

anonym321557
autor
22. jún 2020

@rebelka2014 zdravim nezabudla som na vas, ale musim to pdf ,,ocistit,, od osobnych udajov...poslem do stredy...

anonym321557
autor
22. jún 2020

@bubulka99 zdravim ako som pisala dala som jej len 2 krat, aj ked sa budila castejsie som ju popestovala, hladkala, kym nezaspala, bolo to narocne a nespala som niekolko noci ale zhruba za tyzden sa budila 2 max 3 krat...okolo 4 mesiaca kedy vrcholili place som mala asi kojokrizu, to bol aj cas kedy som sem pisala, ale rozbehlo sa to...mate uplne pravo byt vycerpana, treba si oddychnut a mysliet na to, ze bude lepsie, naozaj bude, hovorim z vlastnej skusenosti (teda neviem, ci je to 1. Babo), ak je to mozne dajte babo niekomu na varovku a vypnite....ano oducila sa, aj od nosica, v ktorom spavala cez den...ja som ju ako ustali tie vecerne revy naucila zaspavat so mnou na posteli a zaspava tak doteraz, uspim ju na posteli a potom prenesiem do postielky, teraz sa budi raz a vtedy ju dam k nam do postele...osobne nevidim nic zle na tom, ze spi s nami v posteli...

bubulka99
24. jún 2020

@anonym321557 aj ja vás poprosím to poslať 🙏🏻 Keď budete mat čas mail
Som posielala v tých prvých správach..
Ďakujem za povzbudivé slova. Už mame pól roka a zatiaľ sme stále veľký plackovia hlavne od únavy a keď uspavame mame amoky a záchvaty 🙏🏻 Verím že raz sa naučí aj sám zaspinkat. A že si to materstvo zacnem aspoň trosku užívať

bubulka99
24. jún 2020

@rebelka2014 Vám sa už trosku polepšilo ?