Plač pri kojení

daru1111
12. mar 2012

Potrebovala,by som radu.Malinka mi uz 4dni place pri kojeni.Zacne papat a po10min.zacne plakat natahovat sa a odmieta prsnik a to iste robi aj na druhom:(Neviem,cim to je mozno aj tym,ze som mala hrcku pri bradavke,ale uz zmyzla,alebo este jedno nasa mala ma aj koliku:(uz som s toho zufala poradte

daru1111
autor
5. dec 2012

@toskana Tak drzim palceky,aby ste tu krizu prekonali a budete sa dalej kojit🙂Inak este som si spomenula mne dala cievku pre novorodencov tu dostanes aj v lekarni a spravili sme na malu finticku,tak ze som si do flasky odstrekla mliecko jeden koniec tej cievky ten hrubsi bol vo flaske v mliecku a ten tensi som urobila dierku na dudliku,aby som cievku prevliekla cez dudku a ked som malu kojila k bradavke som prisunula tu cievocku,co trcala z dudky takze mala si dostatocne pila a nejedovala sa,ze netecie silnejsie🙂ak chces tak skus a uvidis za to nic nedas presne je tam napisane cievka pre novorodencov z nizkou porodnou hmotnostou a v lekarni stoji okolo eura.

toskana
3. jan 2013

@daru1111 ahoj, az teraz citam tvoju spravu... hmm, zaujimava vecicka, nikdy som o tom nepocula ... taaak malicka par dni pred vianocami zacala postupne pit lepsie a lepsie a teraz je to super, uz pri kojeni teda neplace - huraaa 😀 . Neviem cim to bolo, mozno tym, ze mala 3 mesiace a mozno aj tym, ze sa mi zda, ze mam menej mliecka. V kazdom pripade je to zaujimave, no som stastna ze nasa dominika papa spokojnejsie ... hmm, teeeda ak ju prave nezaujimaju vsetky mozne veci okolo 😀.
Tak sa drzte, dakujem vam za vsetky rady!!! papaa

kylie
28. aug 2022

@fialkaa dobry den prajem mamičky mozem sa opitat ja mam 4 mesačnú dcérku teraz 2 heho bude mat 5 a jak jej davam papat mliečko tak papa potom kus ja keby zaplace potom zase papa začne kusat do cumlika zase kus zaplace a zase papa a toto roby kym nedopapa co to moze byt ?