Pomohli vašim detičkám uspávačiky?

hilda08
22. jan 2023

Ahojte, chcem sa opýtať, či niektoré maminky majú skúsenosti, že bábätku pomohol uspávačik = macko hrajúci melódiu pri plači, s uspanim bábätka, ked sa v noci zobudi. Alebo je to len marketing. Dakujem

kiki68
22. jan 2023

@hilda08 Nie, vyhodene prachy, sice krasny plysacik, ale nasho to rusilo a teda nechcel to pri zaspavani na ziadnej melodii ani pocut. Takze za mna nie, iba ked to dostanes ako darcek. Kamoske to zaberalo, nam zial nie.

pribinak
22. jan 2023

Nie, keď dieťa plače tak vola k sebe mamu či otca. Chce dotyk, počuť ľudsky hlas, zobrať ba ruky či pritúliť a nie plyšového maca čo hra nejakú melódiu

kikushaa
22. jan 2023

Ano ale moja mala len taku handru ktoru si prituluje 🤣

ivka21
22. jan 2023

@hilda08 áno môj mal dlho macka pu z pepca potiahlo sa a hralo melódiu malý to zbožňoval aj teraz keď mu ukážem mojkacika vie ze treba spinkať.

hilda08
autor
22. jan 2023

@pribinak spi celu noc pri mne v posteli

jane1987
22. jan 2023

@hilda08 u nas nedam dopustit na zazu plysakas bielym sumom, ma aj melodiu ale biely sum sme velmi vyuzivali a vyuzivame a to ma skoro 2 roky.

hilda08
autor
22. jan 2023

Ďakujem, vyskusam, uz je to posledne co ma napáda 😁

kacena4
22. jan 2023

neviem ako to funguje ak to hra len ked dieta place, ale my sme pouzivali z dracika macka ktoreho ked som stlacila svietil a hral melodiu, od narodenie som ich davala detom do postielky a postupne si zvykli uspavat sa sami s hudbou ked boli starsi ze chytali hracky do ruk chytali aj macka a hrali sa s nim, dokonca sme ho vyuzivali aj v nemocnici na uspavanie dietata kedze sme tam travili vela casu, dieta to upokojovalo ako starsi sa s nim hral a pustal si ho pred spanim sam

sasanka605
22. jan 2023

Mame Zazu ovcu a obaja to neznášali, netuším prečo. Plysak pekny, s tým sa hrajú a kde to ma ten hraci modul uz ani netuším.

thoughtfulweirdo
22. jan 2023

Staršej pomohla obyčajná bavlnená plienka ako mojkáč, aj ako 5 ročná s ňou stále spí a chodí sa k nej túliť aj cez deň, keď ju naštvem 🤭😄 ale teda nepredstavuj si, že sa zrazu prestala v noci budiť alebo čo, len šla ochotnejšie do postele a prestala v noci tak plakávať, ale budila sa a volala ma aj ďalej. Mladší takmer 2r nechce ani plienku, ani plyšákov, vyskúšali sme už niekoľko.

hilda08
autor
22. jan 2023

@thoughtfulweirdo mne nevadi, ze sa budi, ani necakam, ze sa nebude (aj ked by ma to urcite potešilo) ale zas zazraky necakam, staci mi nieco co by mu pomohlo sa trochu ukludnit

sun_shine_2020
22. jan 2023

@hilda08 áno, mala ma 15 mesiacov a nám to pomáha. V noci keď sa zobudí, tak iba tuknem macovi na bruško a už jemne hra a ma male svetielko. Treba vyskusat😊