Potápanie sa trojročného syna vo vani

nerya
7. jan 2022

Mamičky, nás trojročný sa začal vo vani potápať. Budem znieť asi hlúpo, ale predpokladám že keď to robí sám od seba, že asi teda prišiel na to že má zadržať dych, nie? Lebo na jednej strane mám z toho trochu strach, ale asi by to nerobil keby mu to bolo nepríjemné či? Teraz ešte najnovšie začal loviť predmety pod vodou do úst, ponorí sa za nimi a potom mi ich dáva. Môžem ho nechať či ho radšej stopnúť?

michaela789
7. jan 2022

@nerya prečo by si ho mala stopovať, prosím ťa? Ty si sa ako dieťa neponarala? Pre mňa a súrodencov to bol jediný dôvod tešenia sa na kúpeľ.

dzina007
7. jan 2022

urcite vie ze ma zadrzat dych... keby ho nezadrzal tak sa naliga vody a zakasle to si aj vsimnes.
Nasi sa od mala potapali... odvtedy im nebolo potrebne ani usi cistit lebo vlastne vo vani boli viac pod vodou ako nad vodou.. 😀

kiki68
7. jan 2022

@nerya myslim ze staci dozor, keby ide robit nejaku blbost, ale inak ho nebrzdit. Sama som toto robila, teraz som uz 11 rokov potapac 😀 Takze mozno dopadnete tak, ze iba jedneho dna zahlasi, ze ide si kdesi zapotapat

dzina007
7. jan 2022

@kiki68 toto ocakavam o par rokov od mojho starsieho syna... 90% casu na kupalisku vidim len jeho krikvae plavky... v kuse je pod vodou... v kuse v kuse v kuse... 😀

barrborka
7. jan 2022

to robi aj mioj maly, len sleduj a bud pri nom

nerya
autor
7. jan 2022

Ďakujem zienky, on má podozrenie na autizmus a ešte veľa veciam nerozumie, tak ma to zaskočilo 🙂 budem teda kludnejsia 🙂 ďakujem ❤️❤️

elizabet173
7. jan 2022

@dzina007 tak toto poznám, či na kúpalisku, či pri mori, hlavu som mu nevidela, len zadok v plavkách 🙂

anjelicek26
7. jan 2022

Mladší syn dodnes pláva len pod vodou, ale ako ryba.. Tiež len plavky sledujeme😅

kiki68
7. jan 2022

@nerya ja mam aspergera, mna to pod vodou ukludnuje, preto zboznujem potapanie od dietata. Hlavne to ticho tam.

gabu_lienka
7. jan 2022

@nerya moj syn sa potapa od 4 mesiacov co chodime na plavanie, takze mozes byt v klude a nic mu nemusis zakazovat 😃

kozova87
8. jan 2022

😄😄😄😄môj malý v dvoch rokoch skákal bez rukavkov do plaveckého bazéna a potapa sa,robí kotrmelce a nikto ho to neučil ,samozrejme že vie zadržať dych,nechajte ho ...