Prednáška o odplienkovaní LSB

27. apr 2023

Ahojte, mali ste niekto zakúpenú prednasku o odplienkovani od Lepší spánok bábätiek? Sledujem ich na IG, recenzie majú dobré. Rady o spánku sú pre mňa užitočné a veľmi mi pomohli. Váham, či si to mám kúpiť.
Ak máte niektorá skúsenosť tak sa prosím podeľte 😊 chcela by som odplienkovat svoju dvojročnú dcéru.

ariannazara
27. apr 2023

Mala som to kúpené ale nič zasadne tam nehovorí toto co píšu všade na internete
Žiadne prelomové rady tam nedávala.
Za mňa úplne zbytočné. Proste ani som sa tým neriadila. Dieťa si samé povie ako to bude ísť, len treba veľa trpezlivosti, vysvetľovania a hlavne nerobiť nič nasilu aby sa to dieťaťu sprotivilo hneď na začiatku. Niektoré to pochopia v 2rokoch rýchlo-niektore v 3 rokoch pomalšie.
Každé jedno sa skôr či neskôr oduci.

simona20201309
27. apr 2023

Lepší spánok bábätiek je firma ktorá zarába na zúfalstve matiek. Nedala by som im ani cent. Máš tisíce dostupných clankov, aj diskusii tu na MK. Poradila by som sa a radiť by som si nechala od tých, ktorí to majú za sebou a od starých rodičov. Tí zvládali odplienkovat aj ročne deti a vtedy to nebol žiaden zázrak.
Naozaj si nepotrebuješ zaplatiť za rady, aby si dávala dcérku pravidelne cikat, aby behala bez plienky a pod.

oli18
27. apr 2023

@simona20201309 mas moje sympatie, ze uznavas rady starych rodicov. To sa dnes nenosi, lebo ich nazory su zastarale, hoci stale fungujuce. Co sa odplienkovania tyka, moje vnucata boli bez plienok v 1,5 roku, podla rady psychologa , co je na MK rarita.

elmivelmi
27. apr 2023

a to nevies sama?🙂Ako ved si pogoogli,

elmivelmi
27. apr 2023

@oli18 co ke to v 1,5 moja neter mala len 15m a uz nenosila plienky.Supwr ale ona kazdych 15' na serbliku sedela 2-3tyz a slo jej to

oli18
27. apr 2023

@elmivelmi super 👍

simona20201309
27. apr 2023

@oli18 ďakujem. Moja dcéra bola kompletne odplienkovana aj cez noc v 16mes. Takže som tiež ,,Stará " škola a nečakala som na dozretie 😀
A nie vždy, ale skoro vždy si dám poradiť od babičiek 👌 a tie nikdy nesklamali