Rada na spánok v postieľke

lenkadenisa
3. jún 2022

Ahojte,
vedeli by ste mi poradiť, lebo ma už porazí 😊 Dcéra (10mes) spáva pekne sama v postieľke, vždy tam celú noc "cestovala", točila sa hore dole. Ale teraz si začala nohy vykladať na tie tyčky, robí to celú noc, potom sa jej nohy šmyknú medzi tyčky, vyťahujem jej ich a takto dookola toto celú noc. Proste môj spánok 0 bodov. Stále sa tam šúcha a mrnčí keď sa zasekne. Nejaká rada?

simona92101
3. jún 2022

@lenkadenisa my sme kupili taku tu cestovnu postielku ale stvorcovu(nie podlhovastu),kupila som do toho riadny matrac,cez den sa v tom hrala a v noci spala.kedze je to velke,pekne v tom mohla cestovat a neudrela sa,nozky mohla vykladat veselo 😉

simona92101
3. jún 2022

@lenkadenisa taketo daco

lenkadenisa
autor
3. jún 2022

@simona92101 to mi nenapadlo, máme aj cestovnú, ideme akurát na víkend preč, tak bude spať v nej, no som zvedavá! ďakujem 😄

bimbina
3. jún 2022

@lenkadenisa my od cca takej istej doby používame len cestovnú postieľku . To iste mala robila . Bila sa , zasekavala sa … v noci sa nám budila lebo sa udrela . Ma 2 roky ,a cestovnú postieľku nevymení ani za našu manželskú posteľ 😀

veve_ad
3. jún 2022

Dcerka nie je v spacom vaku? Potom by sa jej "nezasekavali" nohy. Cim je prikryta?