Rodia sa chlapci vlasatí ako dievčatá?

3. nov 2022

Ahojte žienky zaujímalo by ma , či aj chlapci sa rodia takí vlasaty ako dievčatá ? 😀 Väčšinou vidím len , že dievčatá sú vlasate... ďakujem za odpovede 😊

zitaje
3. nov 2022

To nemá s pohlavím ničovaté nič spoločné. Moje deti boli viac-menej holohlavé, či dievčatá či chlapec, suseda mala vlasaté aj syna aj dcéru 😀

markaterka
3. nov 2022

Samozrejme, že aj chlapci bývajú. Môj syn mal také háro, a dcéra mala iba trochu vlaskov.

andruska80
3. nov 2022

U nás bol práveže syn vlasaty, dcéra nemala takmer žiadne vlasy a aj oveľa neskôr jej potom začali rásť 😀

autor
3. nov 2022

A je pravda ,že ak ženu často páli zaha tak by malo byť dieťa vlasate ? Máte s tým skúsenosť ,či ? 😀 To sa len tak vraví?

helcanw
3. nov 2022

Mna pálila zaha snáď od 5m, absolútne nic mi na to nepomohlo - ani porodiť keďže ešte dva týždne po pôrode má pálila 🙈 a syn bol plešatý ako fantomas! Dušovala som sa, že kvôli tej zahe musí mat vlasy ako metalista a nic 🤷‍♀️ Takze sú to len babske reči 😂

54tinka54
3. nov 2022

Syn sa mi narodil vlasatý riadne 🙂
Záha ma nepálila.

anjelicek26
3. nov 2022

Moji nemali vlasy ani jeden poriadne 😂 V roku mali tak 2cm... mame dvoch synov a dve dcery, je to pigmentom, obaja sme blond...

bluemoon24
3. nov 2022

Muj syn mel nejvice vlasu z cele porodnice za tu dobu, co jsem tam byla 😅 a zaha me nepalela vubec

nevenka
3. nov 2022

Ja mam jedneho, co bol holohlavy, druheho, co bol vlasaty a dcerka tiez mala vela vlaskov.

petamich
3. nov 2022

nas maly mal neskutocne haro, rovno na Hamsika sme ho cesali v porodnici 🙂 a zostalo mu to doteraz, ma cosi cez rok a uz sme ho 3x strihali, vela vlasov a rychlo mu rastu
a zaha ma palila jak svina, nikdy pred tym som to nezazila, najskor som ani nevedela co to je 😂 nastastie fungoval Gaviscon

euka210
3. nov 2022

Jasne, ze ano, moji boli vlasati...jednemu vypadali a na 1r bol skoro holohlavy...teraz ma huste tmave vlasy, druhy bol tmavy a okolo 9mes mu zosvetleli a casom zase zhnedli 😁

lrnka
3. nov 2022

No ci dievca neviem, ale vlasate isto

81anina
4. nov 2022

Mňa pálila zaha ešte aj pri pôrode a syn na hlavke 4 pierka. Už má tri roky a vlásky dosť husté

sense
4. nov 2022

Zaha m'a palila nonstop à dcéra chvalabohu okrem par chĺpkov na hlave nemala nič.
Takže to nebude ani pohlavim ani pálením zahy

nicol_10
6. nov 2022

Ja keď som bola v pôrodnici,tak sme na izbe mali samých chalanov a tí mali riadne háro,kým ta moja mala len také chĺpky 😄😄 teraz ma 21 mesiacov a konečne vieme spraviť mini copík😀