Spinkanie bábätka výlučne na rukách

timkuska
29. sep 2013

Milé maminky, poradte,moje bábätko spí výlučne na rukách, kočík nehrozí a nemôžem ju ani len preložiť na posteľ.Ešte len skláňam k posteli a už je hore alebo aj keď spí,tak do dvoch - troch minút je hore. Proste nechápem.Niekedy,keď som ju zaborila do vankúšov,aby mala pocit,že je na rukách,tak to pomohlo a spala aj 2-3 hodiny.Teraz nič.Nepomohlo ani nechať vyrevať.Prosím,poraďte nejakú fintu...

petrusska6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timkuska
autor
29. sep 2013

máme baby nosič, ale neviem si dobre predstaviť, že keď zaspí, ako ju vybrať, či ju nechať spať v tom? lebo na rukách ju už nevládzem nosiť.

petrusska6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
briketa
30. sep 2013

@timkuska neprekladas, nechavas babatko spat na sebe.

stanislavao
30. sep 2013

@timkuska ja som mala skusenost, ze ked zaspi, tak po cca 10 minutach uz mal tuhy spanok a nezobudil sa,ked som ho prelozila. davala som do kocaka, mala som velku priestrannu vanicku a spravit tam babatku utulno. ked sa dobre citi "zovrete" vankusom, tak ho tam dat tak .ak je este male, do 3 mesiacov, tak nechat a aj uspavat v perinke, zavinovacke. na kade dieta plati nieco ine.

milota164
30. sep 2013

zalezi asi na veku , ale hlavne mysli aj na seba . Ak nevladzes treba to nejako vyriesit. My sme mali taketo obdobie a zaspavali sme s placom , chvilku plakala chvilku som nosila. Ale preslo to, drzim palce.

timkuska
autor
3. okt 2013

Maminky,ešte sa spýtam,či ste mali problém aj v noci.Nevyspim sa ani vtedy.To isté ako cez deň,každú polhodinu sa budí a ja musím vstať,vziať ju na ruky a kolísat,keď konečne zaspi,o chvíľu sa kolotoč opakuje.Som zúfalá a riešiť to tak,že manžel bude doma a ja 100km od neho pri rodičoch,tak to teda nechcem.Už neviem čo robiť... ☹

briketa
3. okt 2013

@timkuska ked babatko zakazdym budes brat na ruky a kolisat a to den-noc, bude jednoducho prestimulovane a tym nevrle.

timkuska
autor
3. okt 2013

Ale keď ona ináč nechce spať,už som ju nechala aj vyplakať,nepomáha nič a keď ju vezmem na ruky hneď sa upokojí a zaspi.V noci si nemôžem dovoliť,aby vrieskala.Uspat ináč ako na rukách už skúšali aj rodičia,všetci to vzdali...

gretka113
22. sep 2014

ahoj,ako si wyriesila spanok na rukach?lebo my mame tento isty problem,alo by som citala o nas.u na to takto trwa od mesiaca ziwota maleho.tiez sme skusili kadeco a uz mi je na jeho wek trapne,ze takto spawa.