Štvormesačný synček sa viac teší pri iných ľuďoch ako pri mne

6. mar 2022

Baby poraďte ak viete, synček 4m je logicky a samozrejme že najviac času somnou, manžel chodí do práce pochopiteľne, no ale keď príde večer, alebo keď pride ku nám navsteva, syn sa na nich sklabi, vyskiera, smeje, oni sa mu len kúsoček prihovoria a už je vysmiaty ako lečo... Ja som snim stále, krmim, prebalujem starám sa a všetko čo treba, ľúbim ho, hrám sa snim, prihováram ako to len ide.. ale pri mne takýto nieje... Je to tým že ma má okukanu? Alebo prečo? Lebo sa v takých situáciách cítim zbytocna a nie dosť dobrá pre neho :( máte to aj vy takto?

danielahamar
6. mar 2022

hormony, hormony, hormony..... bud rada, že sa usmieva, za chvílku možno bude revať pri každom, kto sa na neho pozrieť a potom čo?

pribinak
6. mar 2022

Áno má tá už okukanu, buď rada že neplače keď sa niekto na neho čo i len pozrie. Nikto by k Vám nemohol chodiť, vziat ho na ruky, prihovorit sa mu. Bolo by to tak lepšie ?

oli2782
6. mar 2022

Vezmi si to takto. Manžela vidíš každý deň a nie vždy mu skáčeš okolo krku s úsmevom od ucha k uchu. Potom príde kamarátka zo strednej (napríklad), s ktorou si sa roky nevidela a si celá bez seba , že ju vidíš. No stále ľúbiš manžela a nie tú kamarátku🤷🏻‍♀️

marca12
6. mar 2022

Nie je to nic vynimocne a zvykni si. Ked bude starsi a rozbezi sa s krikom radosti za tetou alebo starkymi,to budes tiez zle zvladat. Neznamena to,ze si prenho nepotrebna. Niektore deti su tak spolocenske,ze nemaju problem ostat bez maminy. Ale to neznamena,ze by im nechybala po case alebo ze ju nelubia.

es2021
6. mar 2022

Moj presne to iste, na muza sa šklabi aj ked mame video hovor a ja ked odidem a vratim sa domov tak poker face :D

diamond007
6. mar 2022

Naša má päť mesiacov a keď sa na ňu niekto pozrie (aj v obchode) už plače. Neviem čo je výhra.

marianarem
6. mar 2022

Jaj toto mi pripomenulo moje zaciatky materstva...prvy usmev mojho maleho bol na manzela...aj druhy, aj treti 🙂 Na mna sa zacal usmievat hadam az tak o tyzden neskor. Tiez som si pripadala, ze so mnou nie je ziadna zabava, ze to robim cele nejako zle. Zo zaciatku sa mnohe z nas naozaj dost sleduju, ze ci su dost dobre mamy. Bude lepsie 🙂

hennyinnsbruck
6. mar 2022

Pockaj ked ti v takych 3r povie ze ta nema rad,ze chce otca 🤣🤣🤣🤣 alebo ine vyroky🤣🤣🤣 budes milo na toto spominat🤭🤭

A teraz vazne.je to normalne.a logicke.ty si matka je s tebou stale co sa ma na teba furt vyskierat?🤣 jasne ze sa tesi navsteve a inym ludom a ako pisu baby bud rada,lebo ked taka separacka pride moze spustit rev uz len ked sa nanho niekto pozrie

jujala
6. mar 2022

moj syn raz seden na nocniku, az pred obedom prisiel tata domov z prace😉. vtedy sa vzdvihol a povedal "mama pec" a letel za tatom. dodnes usmevna prihodka, ktoru zavse zahlasim a to uz ma 11 rokov😉

miadi
6. mar 2022

Nepoznam to. Moje deti sa smeju aj na druhych ale najviac na mna somnou .. zboznuju ma. ( to neber ako provokaciu to su len fakty) ale Ja sa vela smejem. Aka si ty? Deti su emocionalne spongie. Ak si vystresovana unavena nervozna tak mozu byt tske tiez z teba.. ked si vesela tak su vesele. Oni ani nemusia chapat preco sa smejes no su stastne ze si stastna a zasmeju sa stebou . Mozno si len vaznejsia povaha ale to neznamena ze Ta mà menej rad. Zbytocne sa trapis. Deti sa zvyknu okolo 5-6m nanovo a hlbsie zalubit do maminky to krasne Ta este len caka.

nevenka
7. mar 2022

@pribinak moje prve dieta bolo take vysmiate a stale je velmi spolocensky, ale uz sa trosku meni, ma 8,5 roka a dcerka mi to vynahradila, iba mama, mama...do 1,5 roka zobrala na milost moju mamu a neskor svokru, ale ostatnych az po 2 rokoch. Mala som dost, nikde sa s nou nedalo ist, vrieskala pri cudzich ludoch, ani sa nenajedla. Tretie dieta je velmi podobne dcerke, ale aspon sa naje a pri mne troska ukludni, ale teraz sme akurat po xy mesiacoch u nasich a moj oco musi chodit okolo zdaleka a ani sa pozriet na neho, inak vrieska. Mamu uz ako tak akceptuje...😅. Co by som dala za to, keby ho mohla mama ponosit, povozit v kociku a tak 😅

autor
9. mar 2022

Žienky nechápete má asi... Jasné že som rada že nereve a nerobí scény keď niekoho vidí, ja len že som smutná z toho, že pri mne sa takmer vôbec nesmeje ale pri mužovi a svokre a kadekom inom áno... Viem asi je to tým že ja som dosť pesimisticka povaha a hlavne to že stále myslím na povinnosti, hento ešte upratať, tamto nachystat, navariť, takto mi chýba musím ísť kúpiť, hento sa mi pokazilo treba opraviť, veľa hodín, atď atď.. že som pohltena "robotou" miesto toho aby som si užívala synčeka...oni ostatni na toto nemyslia lebo však to robiť nemusia, len ja.. A som nervózna a on to asi cíti.. ale žeby až takto? A som sa tu len chcela opýtať, či som sama takáto mrakota alebo sa to deje aj iným matkám..