Štvorročné dieťa a mačiatko

elewele
29. júl 2015

Ahojte... Neviem ani ako začať... Pred 3tyzdnami sme si domov doniesli malé mačiatko.. Bývame v byte, kocúrik si zvykol rýchlo, je bezproblémový, rád sa mazna... Ale..! Môj 4 . ročný syn sa zmenil na nepoznanie odkedy je zviera v byte.. Donedávna to bol zlatý chlapec, poslušny, dobrý... Teraz? Mačku vkuse tyra, keď sa "nepozeram" ťahá ju za chvost, vykruca jej nohy, prenáša ju za krk, puči ju, kope do nej:( nič nepomáha, ani pekne vysvetľovanie, ani trest žiadny.. Už neviem čo robiť, je mi ľúto aj mačky aj syna... Akoby žiarlil na ňu, ale dôvod mu nedávame, stále sa mu venujeme ešte viac by som Povedala... Už neviem čo mám robiť.. Ci čakať ze ho to prejde.. Alebo? Mačke už tiež šibe z neho, lebo keď je v škôlke tak je kľudná, hra sa so skrabadlom, podriemkava si... Akonáhle príde malý domov nastane peklo... Naháňačky, natahovacky , mačka potom nevie co ma robiť, skáče mi po kvetoch, tiež robí zle... No konieec:(

adabanani
27. nov 2018

tolke bludy o mackach :D my sme odchytili malickeho kocurika z ulice, dcera mala vtedy asi necele dva roky, dnes ma skoro 5 a su dvaja nerozlucni kamosi, necha sa vozit v kociku pre babiky, nosi celenky, ked chce mat svoj klud, tak sa jednoducho odprace vedla do izby a spi... dcera nikdy nezbierala ziadne jeho vykaly, ako tu poniektore mamicky pisu :D a pazuriky davame pristrihnut pravidelne, tie ceri ked sa blazni so mnou :D je to najma o rodicoch, treba dieta viest :]

hfhdbdb
21. mar 2021

@lalinko2010 🤦to co pisete ?? Takze sa ma pozerat na to, ako raz zmrzaci macku? 🤮