Teplo a dvojmesačné bábo

luckalucka5718
9. jún 2021

Zdravím, ako zvládajú vaše deti tueto horúčavy? Moja má 2 mesiace a vonku cez deň nevydrží v kočíku ani na rukakách len plač čo jej je teplo. Ako to máte vy?

timetotime
9. jún 2021

v takychto teplch s nou teda chodievaj von bud hned rano a potom az pod vecer, mozno si len potrebuje zvyknut na tieto tepla

cialota
9. jún 2021

tiez mam syna, ktory sa narodil v lete a bolo to dost tazke, no nejako sme to prezili. von sme cez tie najvacsie horucavy nechodili. radsej daj dcerku doma spinkat a von chod bud rano doobeda, ked este nie je tak hnusne a potom neskor poobede okolo stvrtej.

pribinak
9. jún 2021

@cialota o štvrtej je ešte horúco cez leto, my sme chodili až fakt okolo 18.00 a neskôr

patka06
9. jún 2021

v horúčavách von len doobeda do 10 tej a večer po 18stej, ľahké voľné oblečenie, prechádzka ideálne do parku, kde sú stromy a príjemný chládok a nezabudnúť na dostatok tekutín, pomaly si dcérka zvykne

silvusias
9. jún 2021

My sme chodili von, len doobeda a potom až okolo 7 večer

luckalucka5718
autor
9. jún 2021

@timetotime @cialota @pribinak @patka06 @silvusias asi blba otazka ale ciapocku dávať? Bojim sa ze dostane prievan ake neviem v tomto teple

pribinak
9. jún 2021

@luckalucka5718 nie. Spoti sa mu hlavička a to je ešte horšie

julia2018
9. jún 2021

My sme boli s malym, 1,5 ročným na dvore u babky v piatok okolo deviatej ráno a dostal úpal. Pritom stromy a tieň. von chodíme o pol siedmej - siedmej. U nás je už o pol deviatej horúco. A večer po siedmej.

patka06
9. jún 2021

@luckalucka5718 čiapočku nie ...v kočíku je bábätko dobre chránené ...ak ho vyberieš na ruky, môžeš chrbátik a hlavičku prehodiť látkovou plienkou

luckalucka5718
autor
9. jún 2021

@patka06 stacia body s dlhym rukavom a ortopedicke nohavice (mame problem s bedrovymi klbami) ?

patka06
9. jún 2021

body pokojne aj krátky rukáv, prípadne zober ponožky ak by mala studené nôžky

simca06022011
9. jún 2021

som musela pozriet, kde je uz tak horuco.. ja som dnes este behala v mikine po zahrade...
my sme nosili v lete klobuk, tenke oblecenie, a ziadne chodenie po slnku.Vonku som ju ani nenosila na rukach, lebo to nam bolo horuco obom... treba si najst chladnejsie miesta na vychadzky ;) u nas sa v pohode dalo do tej 10tej chodit von s kocikom, a vecer po 16-17tej...ale to som byvala v byte a teda vsade kopa stromov, cize tam kde nesvietilo bolo fajn. na dvore detto spavala v kociku pod stromami.
Uz ked bolo totalne horuco, nenosila ani gate, bola len v plienkach a body

mirage
9. jún 2021

@simca06022011 v mikine? kde byvas?

patka06
9. jún 2021

@simca06022011 Bývaš na Slovensku? U nás už týždeň v kraťasoch ...cez deň riadne horúčavy