Zaspávanie v kočíku

dovidopp
4. máj 2022

Mamičky tie čo ste zaspávali detičky v kočíku a potom preložili na posteľ k Vám ako ste odnaučili detičky tak zaspávať ? Maly už má 8 mesiacov a inak nezaspi. Píšte len tie čo ste to mali tak isto múdre rady nepotrebujem!

ivanaempe
4. máj 2022

no ja som to mala takto chvílu neskor tak už nechcel spať a vystriedal to nosič, a terza už nechce ani nosič a zaspava na posteli... všetko je to obdobie, ktoré prejde, nebude takto spávať do 18 uviidíš aj vam sa to zmení

zorkahorka
4. máj 2022

Samo to prislo. Odrazu sa dal uspat v posteli

eva233
4. máj 2022

@dovidopp presne ako píšu baby je to obdobie. Akonáhle sa vedel posadiť vo vanicke som ho nespala takže sme prešli na nosič a športový kočík a potom na posteľ okolo roka. A ani to nebolo tak že hneď. To dieťa celý svoj život zaspáva v kočíku takže sa nenaučí z jedného dňa na druhý spať v postieľke. U nás to reálne trvalo asi 3t kým si zvykol. On už ako 1r chodil takže večerná rutina a potom sa prechádzal po posteli prevracal sa robil všetko možné, ja som mu spievala a v podstate som ho nechala robiť si svoje, ale musel ostať na posteli. Keď chcel ísť dolu, vrátila som ho späť. A trvalo to asi 45minut ale zaspal takto sme to mali asi 3t a potom sa začal postupne ten uspavaci čas skracovať teraz večer zaspí tak, že si ľahne do svojej postieľky a záleží od únavy ale od 5-20minut zaspí. Obedny spánok mával do 2r v kočíku 🙈 ale aj ten už má našťastie v posteli a v podstate to má rovnaký scenár 😉 držím palce chce to iba pevné nervy a vydržať 💪

lamonita
5. máj 2022

Ja neporadím,lebo ma čaká to isté, len ti chcem povedať ze nie si v tom sama, tiež uspavam vo vanicke👌 asi aj budem dokým to pôjde a potom sa uvidí resp si prídem prečítať čo baby napíšu sem🤣🤣

zuzuliennka1
5. máj 2022

@dovidopp neoducala som. Oducil sa sam. Syn mi spal v kociku od narodenia, milovnik kocika.
Spal tam cez den, a aj vecer som ho nalozila a isla uspat von. Este ako 2rocneho, ked sa nedarilo zaspat, isiel vecer do kocika, aj v zime.
A potom sa naucil zaspavat aj sam, doma, v postielke.
Mne to nevadilo, v podstate sa mi tie vecerne/nocne prechadzky aj pacili, vsade ticho, ja som si vyvetrala hlavu a syn zaspal. Prelozit ho nikdy nebol problem.
Nehrotila by som to, ak ti taketo uspavanie vyslovene neprekaza