Zaujatosť voči rodičom, ktorí sú metalisti či rockery

oktobermimi
18. jan 2014

Babulky chcem sa spýtať prečo niektoré máte/majú problém stým že niektoré mamičky ockovia sú troršku tvrdší ľudia (mám na mysli metalistou, rokerov)
a podla toho sa obliekajú?...
a poznám z vlastnej skúsenosti keď vás niekto odsúdi len pre to čo máte na sebe alebo na nohách, bez toho aby svami prehodily zopár slov...
tak ako dnes bola som z malou vonka a stretla som 2mamičky slušne som sa pozdravila a išla som si po svojom dalej no nebola som od nich ani 2metre ked som počula : pre boha veď taká to dieta nemôže poriadne vychovať...
akože fakt sorry ale svoj dcérku milujem nadovšetko na svete... 😉
a to že som Metalista je snát moja vec nie ? ? 😅

amelie123
23. jan 2014

@oktobermimi tiez sa snazim zvyknut si. manzel muzikant dlhe vlasy, ja tiez, sem tam celi v ciernom.... uz som si aj prestala vsimat tie cudesne pohlady niektorych ludi ked ideme s kocikom vonku. pritom dcerku milujeme nadovsetko, je nas cely svet, nedrogujeme, nepijeme, nerobime ziadne party, sme slusni ludia, len mame iny styl hudby. a nepocuvame len metal. susedov mame dost dochodcov a vsetci nas poznaju, slusne zdravia, pokecaju, vedia ze nie sme zli ani nenormalni🙂 manzel mi s malinkou pomaha, kupe, prebaluje, hra sa s nou, lubi ju nadovsetko na svete. ibaze toto uz tie supermatky co odsudzuju a ani nepoznaju nezaujima🙂 okolie sa snazim neriesit 🙂 mimochodom, robila som roky historicky serm.niekam sme raz s kocikom sli a mala som aj kord so sebou.to este len boli pohlady🙂

anima9
23. jan 2014
veriiii
23. jan 2014

@oktobermimi to je moja obmena - ze nech si kazdy hrabe na svojom dvore alebo take nieco.... 😀

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@tajka1986 .. dobre v živote si ma nevidela a hovoríš že mne výzorovo podobných 😠
já nemám tetovanie nenosím retaze (áno kedzsi hej) na hlave nemám ziadny "výtvor" (ale asi myslíš číro)
chodím slušne oblečená, nepijem...
jediné čo nosím su 10steele, a tričká z obraskamy skupín a koženkovú bundu ktoru ma hadam pomali každa 5baba...
tak prečo ma házdžeš do škatulky z debilmy ktorý sa nevedia spravať? na základe zlej skúsenosti? ... 🙄

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@amelie123 heej presne aj moj mm je punk,metal, rock... sice má holu hlavu 😀 ale nemuivlasi nepasujú, dcerku miluje pomáha my, tiež nepijeme nefetujme nechodíme na koncerty ani doma nemáme ziadne "kalby"
a predsa nas odsudzujú tý čo nás apsolutne nepoznajú...
ale to že v pohode pomôžem susede z nákupom ak ju stretnem ked sme z malou vonku to už nik nevidí 😔

lubikan
23. jan 2014

@tajka1986 """"ale môj štýl prispôsobujem tak, aby som v ľuďoch nevzbudzovala pocit nedôveryhodnosti alebo nebodaj strachu""""" emoticon

uzasna veta 🙂 🙂 🙂 super si to vystihla

amelie123
23. jan 2014

@oktobermimi tak to je. bohuzial. predsudky... mna normalne dviha ked ideme s malou na prechadzku, mm kocikuje a zastavime sa v OC.ideme vytahom a nastupi skupinka dochodcov. dobre ze sa nepretisnu cez sklo von, kukaju jakeby sme im daco mali urobit.a to tiez nenosime voloviny ostne, retaze a ine dristy, vsak uz mame svoj vek🙂 muz ma smolu ze ma vlasy po pas a nosi tiez vysoke boty. uz neraz ma musel drzat zeby som im daco nepovedala. pritom je to skvely clovek, stve ma to za neho:(

lubikan
23. jan 2014

@amelie123 moderna Xena 😀

tajka1986
23. jan 2014

@oktobermimi no áno, na základe zlých skúseností, občas si musím opakovať že nemám hádzať všetkých do jedného vreca 😉 a nechcela som ťa uraziť, len som napísala ako rockerov, punkerov atď. vnímam ja, toť vsio

amelie123
23. jan 2014

@lubikan sa nudis a prisla si urazat?

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@amelie123 predsudky, predsutky, zaujatost... a stale dokola.. 🙄
nič iné to nie je... ale keby si dáš minisuknu, dieta splodíš na diskotéke spitá ako delo na Wc, boh vie ským .. tak tabudú lutovať 😠 😔

lubikan
23. jan 2014

@amelie123 urazila si sa akurat ty 😉

tajka1986
23. jan 2014

@lubikan 😀 snažila som sa

amelie123
23. jan 2014

@lubikan neurazila, nemam 15🙂 problem mas ty nie ja, ked si v tejto skupine🙂

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan moja mame DEMOKRACIU!! 😉
mam biť ako kópia? bože...
za to že je niekto odlišný ho idete zabiť zrovna -_- ale kebi som ako ostatné dievčence v mojom veku non stop na diskotéke spitá ako delo, spala s kazým druhým, nagelované nechtíky, vimalovaná ako obrazok make up nanesený špachtlou ani si ma nevšimnete 😠

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@tajka1986 dost som citlivá na to ak mn niekto hodí z ožranmy do vreca... áno počuvam to iste ako oni ale som iná...

briketa
23. jan 2014

@daturka1 sa tu vyskieram z celej temy, ja som 75-ka rocnik, toto mi akurat poslala nedavno kamoska z gympla 😀 . ja som vpravo, pred 20-timi rokmi.
Este stale idem na kazdy koncert Metallici co je v dosahu (byvam blizko Los Angeles a na odsoferovanie aj vzdialenost San Francisco sa da)

zuzka1.
23. jan 2014

😀 povrchnost a zaujatost tu zavladla-
anosuhlaism,keby ti niekto rocker- metalista- potetovany fetak ublizi, spiti chodia mladi,stari, tazko zhodnotit.
my sme co-potetovani,manzel s tunelom, veriaci,zboznujem ludovky,tradicie-a citime sa normalne
boze halooooo - otvorte mysle-ludia nie su cierni, bieli,potetovani,dlhovlasi,kratkovlasi - ludia su dobri, vyrovnani, studujuci, v montarkach ci obleku, zli, frflajuci atd,-ide o to , aky clovek je,prosim nehodnotte. doba sa vyvija, mali b sme sa aj mali. budte aki chcete- spochybnovat niekoho ako rodica na zaklade vyzoru je prizemne. peace

sirinka
23. jan 2014

Niekto vytrca z radu, niekto zase preferuje rovnosatu, najlepsie kazdy rok nakupit u cinanov aktualnu modu diktovanu neviem kym....

briketa
23. jan 2014

haha ja som rovnako bad ass v hocijakom obleceni 😀

tanickaskorokubikova
23. jan 2014

@tajka1986 ale odsudzujes ich preto ze sa spijaju a ze vyhukuju to je logicke 😉 ty opisujes podla mna asocialov ale zakladatelka sa pyta na rockerov a metalistov teda ak pride cisto oblecena mamicka a donesie dietatko do skolky tiez slusne a cisto oblecene a mamicka je potetovana alebo rockovo oblecena tak sa jej tiez bojis? A z daleka ju obchadzas?

lubikan
23. jan 2014

@oktobermimi,demokracia bola oficialne vyhlasena pred 20 rokmi,ale uz roky rokuce predtym kazdy ma na kazdeho svoj nazor,bud ho prijmete,alebo nie...a ked ano,lepsie pre vas...

a ked to neprijmete,a splyniete s vacsinou,lepsie prenich,nebudu sa bat 😅 😅

a predsudky vznikaju so skusenosti...lebo drviva vacsina odlisnych byva ta zla a problemova...

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@briketa super vlasi 😵

shopoholocka
23. jan 2014

Ale dievcata co sa tolko urazate... 😀 😀 Ale napadlo Vas niekedy ako sa budu citit Vase deti,ked po ne budete chodit do skolky,do skoly?Alebo si vzdy budete nahovarat,ze vystredny image je vzdy Cool?MNe tato moda sekne tak k 20 rocnym ludom...potom mi to prijde uz trochu pomimo a ked vidim takychto rodicov....... 😕 Nic proti,nemyslim,ze ste horsi ako ostatny....len si myslim,ze ked sa clovek stava rodicom mal by trochu viac riesit aj dopad svojho chovania,vyzoru voci svojim detom...
Dobrovolne chcete byt iny ako ostatny....

lubikan
23. jan 2014

@shopoholocka tak tak...

uplne mi stacia komenty a ohovaracky,ked deti vedia odsudit ine dieta,lebo nema Adidasove teplaky,alebo najnovsi tablet

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan hm....
odlišné je zle okej..tvoj názor neberiem ti ho...

lubikan
23. jan 2014

@oktobermimi no tak vo vasom pripade (metalisti,rockeri) ano...vasinou ficia na chlaste,drogach...ludia to maju z telky...rockove skupiny a ine...ako koncia??

sirinka
23. jan 2014

@lubikan budeme cvicit spartakiadu, splynieme do jedneho velekho obrazca a nikto sa nikoho mebude bat... Tak si to predstavujes?

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan 😀 ... isto mas na mysli Kurta Cobeina... 😀
toho nepočúvam a ani neni moj idol 😀
hm kolkoo krát ti mam povedať že som nepijak, nefeták...a to čo dajú v telke je od veci prehnané 😔 tak aok kobra11 tie výbuchy 😠

oktobermimi
autor
23. jan 2014

@lubikan idealne?