Zle nastrelená náušnička. Poradíte?

girl2013
31. júl 2013

Mamicky, prosim poradte. Ked mala dcerka 5 mesiacov tak sme jej dali nastrelit nausnicky. Jedna je ok a ta druha je blizko pri tvaricke. Vidno to a strasne mi to vadi. Viem, ze to nie je koniec sveta ale ked sa to uz robi na cely zivot tak poriadne. Problem je v tom, ze teraz dcerka ma uz 9 mesiacov a neviem ze ak by som jej tu nausnicku vybrala alebo aj obe ci by sa jej to zrastlo alebo je uz na to pozde. Mate s tym skusenosti? Skor ma to ani nenapadlo, ze jej to treba hned vybrat a ze by sa to zrastlo. Az teraz tu citam ze tak sa to robi. Radsej ani na to nechcem mysliet ale som nastvana aj sama na seba nie len na toho nesikovneho chlapa, który jej to robil. Myslite ze ak jej to teraz vyberiem tak sa jej to este zhoji?

bajana
31. júl 2013

vsak ich skus vybrat a uvidis, za to predsa nic nedas, nie? ja sama mam dierku na jednom uchu vyssie ako na druhom, pri jednom type nausnic to vadi, ale keby to bola jedina nedokonalost na mojom tele, tak som stastna ako blcha v kozuchu 🙂

biancarv
31. júl 2013

Ahoj. Keď jej to vyberieš určite sa jej to zrastie, ale bodka na uchu jej ostane, ale nemusíš sa báť, nebude to skoro vôbec vidno. 🙂 ako šibnutá puberťačka som mala 12 náušníc a keď som konečne z toho vyrástla s vybrala si ich po rokoch nosenia, všetko sa mi pekne zrastlo a musela by si sa mi na uši veeeelmi pozerať aby si vôbec niečo videla. Bola som riadna koza 😀

5katarina7
31. júl 2013

ani moja ich nemá nastrelené rovnako,lebo sa pohla keď jej to robila a pritom ju držal mm,ale ten spôsob ako jej to tá ženská robila,len tak medzi dverami aj ja som naštvaná že som ju tam zobrala.Moja má zas jednu vyššie ako druhú.

katarinatibi
31. júl 2013

ako biancarv pise.. ja som mala 3 dierky v jednom uchu a tiez sa to zrastlo lebo som si do nich sem tam nepichla🙂

angua27
31. júl 2013

určite náušničku, alebo aj obe vyber. jej teličko ešte rastie, vyvýja sa, dierky zarastú. ja som na ľavom uchu nosila 6 náušníc od puberty. cca, keď som prekročila 25, tak som si päť z nich vybrala. dve dierky je vidieť stále, ale všetky znova zarástli. 😉

sofia2008
31. júl 2013

my sme 1x nastrelili v 7 mesiacoch a zle, nechali sme zarast a teraz sme dali nanovo a super 😉

mirage
31. júl 2013

Dierka sa sice zrastie, ale bude to vidiet roky 😖

danim
31. júl 2013

suseda mala nastrelene cca v 3 a pol roku.. a ok. len neskor sa zapalili usi, museli vybrat.. a zarastli.. dnes ma 5 rokov.. a uz min rok ani stopy..
a skusenost lekarky ( nase obe maju prepichnute uska.. jedna v 4, druha v 5 tyznoch - velka spokojnost, presnost.. hned zlate..)- suseda musela mat tie ich, isty cas- a srubovacie neverim, ze netlacili.. ved som srubovacie raz mala a na noc dole, lebo des..
no a nasa dr. presne sme nakreslili bodku, ze kde.. a sama povedala, ze ako dieta rastie.. sa to niekedy posunie.. ze pri prepichovani je to super.. a potom neskor sa to posunie akoby- ako rastie ucho- a nie je to tak presne uz, ale to su min odchylky

palomka
31. júl 2013

my mame podobny "problem" len s tym rozdielom, ze jej v porodnici prepichli na jednom usku o dost vyssie dierku. najprv sa to ani tak nezdalo ale ked zacala rast a aj usko (lebo usi a nos rastu cely zivot 🙂 ) tak jej boli detske nausnicky na tom usku male. proste v nausnicke mala uz "plno " 😀 vystriedala ich uz asi 4 a teraz jej chcem kupit srubovacie nejake bodky, aby to nebolo tak vidiet a ked bude starsia (teraz ma 4,5r) tak jej dame prepichnut jedno usko. ja na tvojom mieste, este kym je mala, tak to dam urobit uz len pre svoj pokoj v dusi 😉 potom sa uz tazsie slecne bude vysvetlovat co ideme robit 🙂

nibiru
31. júl 2013

určite vybrať naušničku,nerozumiem ale vám neoznačovali pred prepichnutím dierky?lebo mojej malej najskôr označili fixou a až po tom čo som dierky odsúhlasila nastrelili náušnice,ak máš blok šla by som tam a riešila to ako reklamaciu máš na to nárok ale určite by som trvala na označení fixou skontrolovala si to a až potom dovolila nastreliť!naša lekárka je proti prepichovaniu uší jednoznačne je za nastelovanie ktoré je rýchle,sterilné malo kto má na chyrurgickú ocel alergiu a odporúča sa až po 6.mesiaci.

linda20111
31. júl 2013

z vlastnej skusenosti viem ze ak nausnicu vyberies, dierka sa znovu zrastie, skoro vobec to nebude vidno. ja by som to riesila tak, ze tu ktora je dobra nechat a zlu vybrat a hned nastrelit novu na spravne miesto.