Zmena farby vlasov u bábätka

matildax
4. dec 2016

Baby,mala sa mi narodila s blond-bielymi vlasmi,no po mesiaci jej veľmi zozltli,môže to byt aj vodou,samponom,alebo jej tmavnu,rysaveju?

stalo sa to aj vášmu bábätku?Ak áno aké vlasky majú teraz?

Áno,pre niekoho trápna,blbá otázka,ale mna to zaujíma

Dakujem

sibalka21
4. dec 2016

@matildax No vodou urcite nie... Zalezi ci ma byt po kom rysava.. Ak nie, tak jej pravdepodobne stmavnu este... Moj maly ma 17mesiacov a ma stale jemne biele vlasky od narodenia 🙂

zuzu003
4. dec 2016

Jasne 🙂 Sampony na to nemaju vplyv. Moj syn sa narodil s ciernymi vlasmi a po mesiaci mal zlate/svetlohnede vlasy 🙂

lusiena
4. dec 2016

Moja dcérka sa narodila s čiernymi vláskami, ktoré sa jej postupne vymenili za špinavý blond, tie jej časom tiež chytili ryšavý nádych a nakoniec sa ustálili tuším do dvoch rokov na hnedej...

anjelicek26
4. dec 2016

Vlasy sa prve tyzdne normalne menia, budu sa aj cele dalsie roky, to proste este nie je stabilna farba... Rosalie sa narodila s rysavymi vlasmi a teraz je svetly blond...sestra starsia tiez taka bola a teraz je uuplne tmavy blond, malicka pojde ASI tiez tym smerom...uvidime casom.

majulino
4. dec 2016

Môj syn sa narodil s bielou hlavnou má ich dodnes, dcéra sa narodila s tmavo sivým harom, po mesiaci vlásky hbedli potom zrysavela , z ryšavej prešla na žltú a dnes má biele a to ma iba 3 roky

andrejka1974
4. dec 2016

moj syn mal prve tmave vlasky potom mu vypadali, potom do 3 rokov bol uplny blondak a teraz ma tmavohnede vlasy presne ako moj manzel on bol tak isto a starsej dcerke sa zasa zmenila farba ociek ked sa narodila mala pekne modre a v 3 mesiacoch uz mala hnede

angelina1003
4. dec 2016

Moja sa narodila s tmavymi blond potom jej vypadni narastli jej uplne blondavo biele a teraz v takmer 3 rockoch tmavnu na taku plavu uz nie blomd biela ta len na koncoch

xstelinka
4. dec 2016

Ja aj MM sme mali cca do 3 rokov blondave vlasy,mne potom zhnedli a on ich ma cierne.Nas starsi syn ich mal ako babatko tiez blond,ale rychlo mu stmavli,teda ma taku zvlastnu farbu nieco medzi spinavy blod a svetlo hneda.Nas mladsi mal vlasky zltucke ako kuriatko.Nedavno som ich strihala tak som zvedava ake ich bude mat.Ja mam vlasy hnede,ale v lete mi trochu vyblednu,asi ich vytaha slnko a v zime mi opat trochu stmavnu.

siska53
4. dec 2016

@matildax Moja sestra sa vraj tiez narodila s tmavsimi vlasmi a behom mesiaca -dvoch mala blond. Otec ako maly bol blondak a ako skolak uz mal tmave vlasy.
Takze uplne ok..
Rovnako ako to,ze vsetky babatka maju modre oci .