Káva v tehotenstve

24. jan 2024

Ahojte som v 11 týždni tehotenstva nikdy pred tým som nepila kávu možná raz za pol roka som si dala 3v1 alebo latte karamelove v nejakej kaviarni. No poslednú dobu mam strašnú chuť na nejakú kávu viete odporučiť nejakú takú nie silnú bez kofeínu ? Ďakujem

lubka_95
24. jan 2024

Ak mas kavovar tak si daj kvalitne espresso to mizes normalne jedno denne v pohode… a potom je aj bezkofeinova kava, ja mam od lavazzy a je super, nerozoznas ju od kofeinovej 🙂

nevenka
24. jan 2024

No vsak ked si das aj normalnu, nic sa nestane. Mam 4 deti, 2 espressa s mliekom denne v tehotenstve aj pocas dojcenia a deti su ok...🤔

emik11
24. jan 2024

Ahoj. Ja som bola pred rokom tehotná a zvykla som piť buď neskú s mliekom alebo bezkofeínovú kávu. Môžeš ju kúpiť aj v obchode. Myslím, že si môžeš dať kávu aj ja som sa na to pýtala doktora, ale zase to nepreháňaj, že si dáš tri espressa za deň. Ja som teraz po tehotenstve trochu v úzkostiach a milujem kafé, ale v poslednej dobe mi po nej búši srdce a som nervózna. Tak som tiež trocha zredukovala pitie na jednu, dve šálky denne.

tamvtme
24. jan 2024

na zaciatku tehu, ked som este nevedela, som sa nalieva,a kavou vo velkom, lebo som bola strasne unavena a nevedela som z coho....potom som si radsej kupila bezkofeinovu, neskor mi upne prestala kava chutit...ku koncu tehu sa chute na kavu vratili a aj dr mi odobril, ze jedna kava denne je uplne ok, pila som normalne z kavovaru espresso, ziadne instantne 3v1 .... a neskor aj pocas dojcenia

majlo1234
24. jan 2024

Ja davam dve tri espressa denne, dve su odporucana davka kofeinu v tehotenstve. Uz druhe tehotenstvo, orvy chlapec spi normalne aj funguje normalne😂

saxana000
24. jan 2024

Najdi si dobru kaviaren v okoli nech ti spravia kvalitnu kavu ziadne.sroty doma.kludne aj to latte.ja skrz nizky tlak vypijem.aj 4 male. som v 8 mesiaci..

1samer11
24. jan 2024

Ja som začala piť bezkofeínovú kávu asi v 4 mesiaci, odvtedy si kupujem v lidl gold alebo lavazzu. Samozrejme, že sem tam si dám aj kofeinovú kávu, ale len s mliekom.