Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
16. aug 2009

Ahojte.
Aj my sme dnes, vstavali po sto rokoch o 8.nas rekord 😀 .
Janka aj malej vychadzali zuby z noci na rano.Vidis, mozno preto ,bol taky zly tie noci predtym.A kolko ma zubkov?
Zuby su svine ☹

jankabambulka
16. aug 2009

ešte len 8 obaja a tera sa miškovi len 9-ty tlačí

miselin
16. aug 2009

Sebastianela tomu ver, že revávam aj ja a prvých 6 mesiacov keď mala silnú koliku a zvíjala sa mi celý deň v kŕčoch som pišťala každý deň ☹ A ani naši a ani svokrovci ešte také decko ako Domča nevideli a to má svokra 3 deti a ani dokopy jej nepišťali toľko čo moja 😖

Bambulka tak paráda, že aspoň dnes spal 😵 U nás stále rovnako, do druhej som vstávala 2x a potom bola hodinu a pol hore, ale potom spala až do pol siedmej, takže celkom fajn. Aj Domine idú asi zuby lebo ju aj sem tam preháňa , lenže jej idú asi očné, už mi za posledný mesiac prehryzla 3 cumle ma skoro šľak trafil, neviem čo stým mám robiť, lebo nemienim každý týždeň dávať 5 eur za cumel 😠

sebastianela
16. aug 2009

Všimla som si dnes, že malý je taký prefíkaný. Reve, aby som si ho všímala. Já mu dááám.😀

Teba Janka obdivujem,že dvojičky, tak to je iný kolotoč. Ani si to nechcem predstavit. Až ma mrazí. Klobúk dole.😉

Miselin, to je strašné s nimi. Asi by sme mali prejsť na Diazepan.😲

andulkau
16. aug 2009

Miselin ,tak ja kupujem do kazdy tyzden jeden cumel,lebo ona ma vsetky zuby a kuse to jak das.Ale kupujem jej tie nahradky tam su dve.Ona ma tie hrkacie.
A ked bola mala ,tak ho nenosila. A teraz krici kde je dutka? 😒 Chcem ju odnaucit ,ale akosi sa mi nedari.Ale ved ma este cas.Adamko mal do 2,5.Tak sa ukludnujem.A ked pojde do jasli ,tak neviem co bude robit bez neho.

miselin
16. aug 2009

Sebastianela aj to mi už napadlo 😀 😀 😅 Ale keď je najhoršie tak si dávam taký stresvit od Walmarku aby ma už nešvihlo, lebo keď má toto svoje obdobie čo je každé dva týždne na dva týždne tak som už taká vyčerpaná, že mi je až zle a sa mi aj hlava stále točí, si pripadám vtedy ako nejaká troska 😝

sebastianela
16. aug 2009

Ja som taka ista. Ide ma klepnut, trase ma hlava ma boli ako hovado a ledva idem po vlastnych a este 10 kg dieta na rukach. A chod sa prechadzat s kocarom a vyškierať, ako ti je na materskej dobre. Oh, veď čím sme si to zaslúžili. Každý mi vraví. Veď ty stale chudnes? Ano? Nemam si ani cas vsimnut,ci vobec jem.

sebastianela
16. aug 2009

A stary mi vravi, že veď to si zyknutá už za tú dobu nespať. No neviem, kto si zvykol žiť bez spánku. Ja akurát chátram. 😝

hasleerka
16. aug 2009

nemôžem sa ani k vašej debate pridať, bo ja sa v noci celkom dobre vyspím ... semtam sa stane že Miške sa niečo zlé sníva, zakričí mama, idem ju pomojkať, zakryť a spím dalej

držím vám palčeky aby ste to zvládali

miselin
16. aug 2009

Sebastianela ja teda nechudnem 😠 Na mňa stres pôsobí opačne a to teda držím aj dietu, ja som asi jediná čo zo stresu vôbec nechudne a ešte aj drží dietu a cvičí a prd z toho, ešte mám stále 3kg na sebe a ide ma z nich šľak trafiť 😅

Hašlerka buď rada, že sa k nám v tejto debate nemôžeš pridať 😀 A MIška ide už od septembra do škôlky?

hasleerka
16. aug 2009

misel áno od septr. ide do škôlky ... a ja som tiež tá čo zo stresu priberá ... ale teraz sa mi podarilo za 1,5 mesiaca dať dole 3kg

miselin
16. aug 2009

Tak to si dobre schudla 😲 A to si ako dokázala aj ja chcem 😲 😨 A pôjdeš aj niekde do roboty alebo astaneš ešte doma?

To moje decko už tri krát pišťalo, takže u nás bude zase super noc ☹

jankabambulka
16. aug 2009

hm , misel aj ja to mám presne ako ty. stres=priberanie. po borke som za 2mes. zadala po pôrode dolu z 94 na 60 a teraz ?? ostlao mi 12 a stále to ide hore. ttakúto váhu mám písanú pri dvojkách v 5mesiaci !!!

miselin
16. aug 2009

Bambulka a nemáš niečo aj zo štítnou žlazou? Lebo ja od kedy mám problémy z jej zníženou funkciou tak sa mi zle chudne a musím si dosť dávať pozor aj na jedálniček, pred tým som týždeň držala dietu a kilá išli dolu 😒

jankabambulka
16. aug 2009

uf tak to teda neviem 😖

zuzka99
17. aug 2009

andulka, tá kamoška dáva malú do jaslí na Lánskej pri nemocnici. To sú myslím jediné jasle v PB. A ideš už do práce? keď ide malá do jasličiek.

Sebastianela, tá kamoška o ktorej píšem, že dáva malú do jaslí, je tiež z Lysej, alebo neviem či náhodou z Vydrnej, ale žije zase už tu v Považskej dlho. Ak by si chcela napíšem ti do IP jej meno či sa nepoznáte, ale nechcem sem, keby náhodou, nech mi nevynadá, že ju zverejňujem 😉

jankabambulka
17. aug 2009

moja borka chodila do jaslí na rozkvete

miselin
17. aug 2009

Dobré ránko
Nedáme stretko pri fontáne? Musím ísť malej kúpiť papuče tak pôjdem aj k fontáne ak by ste niekto prišli 😉

miselin
17. aug 2009

No tak malá mi akurát zaspala tak neviem či sa do 10:00 dostanem ku fontáne 😒 😒 Celú noc sme zase nespali tak je už moc unavená 😖 Ale keď sa zobudí tak potom pôjdem ku fontáne možno tam z vás ešte niekto bude 🙂

sebastianela
17. aug 2009

Zuzka, napis, mozno poznam.
Ten moj sa uz budi.

zuzka99
17. aug 2009

fíha, to spí do 8,30? a kedy chodí spať večer? Miselin a kolkátky máš papuče, teda malá? Ja mám asi troje 20ky doma, ak by si chcela ti dám

miselin
17. aug 2009

Zuzi teraz jej idem kúpiť 12,5 alebo 13 cm to je ale vnútorná na papučkách, ale ak máš zbytočné čo vôbec nenosí tak ich od teba kúpim, radšej dám peniaze tebe ako detskému raju 😀 😀

miselin
17. aug 2009

Sebastianela to ti malý takto dlho spinkáva 😲 Sa máš mne ten môj zázrak dnes celú noc prepišťal a potom sme boli od pol piatej do pol šiestej hore a od trištvrte na sedem už bola hore úplne ale som ju húpala na húpačke a tam zaspala lebo už je aj ona moc unavená z tej dvojtýždňovej nočnej. A včera poobede spala len 47 minút ma skoro porazilo 😠

sebastianela
17. aug 2009

Tak aby som uviedla do obrazu. Od 4-tej do 6-tej bol hore a uspala som ho a spal do tej pol deviatej, ale medzi tym zase žužlal cecek. Takze neni co závidieť.

sebastianela
17. aug 2009

Dieťa vraj, keď nemá dobrý nočný spánok, tak keď ráno vstane, tak za hodinu sa mu chce isť znova spať. U mojho to úplne sedí. O siestej rano vstane( samozrejme v noci min. 5 a viac krat hore) a o 7 -7:30 je už na kašu. Mrzutý a tre si oči a musime ist na pol hodku spať.

miselin
17. aug 2009

Sebastianela tak to potom preto on tak dlho zarezáva, lebo v noci má mecheche 😀 Na moju to neplatí, že sa jej chce za chvíľu spať, dnesto bolo asi prvý krát, čo do tej hodiny zaspala, inak ani pánovi 😖

ivka000
17. aug 2009

ahojte tak vám neni čo závidieť. držím vám palce nech to obdobie nespávania je rýchlo za vami. Ja som to ešte nezažila čo je to nespať celú noc ale možno ma to onedlho čaká. drobec nemá ani jeden zub tak potom sa uvidí ako to budem zvládať.vôbec sa na to neteším. to ja sa rožčulujem ked je niekedy upišťaný cez den ale čo vy ked su aj cez den aj v noci. ja by som už bola kdesi na liečení asi by mi preplo.

andulkau
17. aug 2009

zuzka jaslicky si este na rozkvete ,ale neviem ci funguju.Aj moja ide na lansku.Aj maly tam chodil do jasliciek mal 1,2 .Este si to tak neuvedomoval co ho caka.Ale Tamka je uz starsia bude mat 2,tak preto neviem, ako tam vydrzi.
A ano ja idem uz do prace.V polke septembra.Este malu zaucim v jaslickach.

Este sa chcem baby spytat.Ked varite malym jedlo a urobite viac zmrazujete ho?A ako?Dakujem 😉

miselin
17. aug 2009

Ivka neboj zvládla by si to, mňa by tiež rozčulovalo keby mi sem tam mrnkala keby bola inak dobrá, a možno ešte viac ako teraz lebo som si na to už nejako zvykla 😀

Andulkau ja jej zmrazujem len polievky, alebo omáčky a dám to normálne do skleneného pohárika od horčice zatvorím a pekne sa to zmrazí 😉

ivka000
17. aug 2009

aj aj normálne mrazím polievočky do umelých misiek. to sa ani nedá variť na jeden deň a dávať to iste tri dni? a občas sa to šikne narýchlo vybrať z mrazničky hotové.