Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
13. okt 2008

len neviem či v tom vobec bude, lebo sa jeduje ked sa zobudí a nedá sa mu chodiť

miselin
14. okt 2008

No pre moju také niečo nieje, tá sa jeduje aj pod perinou lebo sa jej nedajú nôžky dvíhať a dobre kopkať a v perinke som ju mala len asi tri týždne a aj to bola len rozviazaná a položená na nej.
No tak sa už konečne dohodnime kým je ešte pekne 😉

zuzka99
14. okt 2008

ja by som bola za piatok napríklad, zajtra idem do ČR do práce niečo vybavovať, vo štvrtok máme poradňu a v piatok by som šla. len dufam, že ešte bude pekne. o kolkoj a kde?

kkaattkkaa
14. okt 2008

Ahojte,
milo som prekvapena, ze takato diskusia existuje... Mamicky, nemate niektora skusenost s nosenim maleho babatka v satke ? Nase uz odrastenejsie sa nosi velmi casto, ale skusenosti s malym babatkom nemam a potrebovala by som poradit ako sa nosia take, este nesediace deticky - najlepsie nazivo to vidiet. Dakujem.

zuzka99
14. okt 2008

ja nie, ja som malého v šatke nemala, škoda že neporadím

miselin
15. okt 2008

Ja som malú nosila len v klokanke a tam sa jej páčilo, ale v šatke som to ešte ani na živo nevidela.
No ja v piatok tiež môžem a na čase sa dohodnite vy čo máte väčšie deti pretože moja herečka ešte stále nemá svoj režim, takže ja môžem hocikedy 😉

zuzka99
15. okt 2008

no len s kým sa mám dohodnuť ked sem nikto nechodí? 🙂 a lepšie doobeda či poobede?

miselin
15. okt 2008

No Zuzi takže to ruším, zase sa mi dodrbal kočík tak ho ideme dať zajtra reklamovať, takže u mňa dúfam o dva týždne alebo až o mesiac. Taká som naštvaná, že až no. Vždy keď sa s niekym dohodnem, že k nemu dojdem tak sa vždy niečo pritrafí ☹

miselin
15. okt 2008

Ozaj Zuzi pridaj už nejaké fotky a daj malého aj v tých pavúkoch čo si spomínala 😉

jankabambulka
15. okt 2008

ahojte kočky ja som na Mk už dlhšie a nevedela som že je tu téma aj s PB 🙂 . my sme mali maličkých asi 4x v klokanke ale kamarátka nosí len v šatke ak treba niečo bližšie -teda ak potrebujete vedieť, môžem sa jej opýtať.

zuzka99
15. okt 2008

no miselin fasa, máš ešte hlboký? ja som ten moj už predala,škoda. tak nič, tak ked sa bude dať povedz a ja som pripravená vždy 🙂
jankabambulka, odkial si? dvojičky v meste stretávam, musím pozrieť či si to ty. no máš to asi veselé, bože mať dvoch mojich Bobikov, no neviem...
fotky pridám, len nemám kedy k počítaču moc. ešte dnes nepojdem večer spať, musim tie spacie vaky nejaké vybrať a ostatným poodpisovať a chcem na mimibazáre malému nejaké zimné overaly a bundičky a tak objednať...
ozik, neviete tá predajňa v bancu - detská moda, to je sekáč, alebo nové veci?

tajka1
15. okt 2008

ahojte, no ja v poslednom case nestiham nic, vcera sme boli este na ockovani a Viky je chudatko taka znicena, ze skoro cely den len poleskava...alebo place. miselin, ja mam dva kociky ak by si chcela, jendo centro od peg-perega, ten prevazne pouzivam k lekarke a potom taky na von...ak budes potrebovat, ozvy sa.. 😝

zuzka99
15. okt 2008

tak už som to tam hodila 🙂

miselin
16. okt 2008

No Zuzi je bohový 😀 😀 😀
Tajka Díky ale tam kede som ho kupovala tak tam kočík požičiavajú a ten mi sem na rozkvet stačí. A ja si už nič od nikoho nepožičiavam, lebo sme si raz požičali prenosnú tašku a malú sme v nej niesli len dva krát aj to len nejakých 50 metrov a sa roztrhla. My máme skrátka smolu, keby som mala aj kočík za 100000 sk tak aj tak sa mi pokazí a to s ním jazdím opatrne

tajka1
16. okt 2008

tak to vitaj do klubu, mi mame tiez taku smolu, aj novy nabytok kupime a bud je nieco zle hned, alebo nam to nedodaju, alebo sa vzdy nieco pokazi, ako hovoris, teiz moze byt za 1000000...

miselin
16. okt 2008

No mi sme v tomto asi prekliaty ale vidím, že nie sme samy 😒 Keby mi tak vrátili peniaze tak by som si hneď kúpila druhý, lebo už mi to lezie hore krkom. Lenže teraz neuznajú reklamáciu ani keby sa celý rozpadol. Všetko opravia a reklamačku neuznajú aby nemuseli vrátiť peniaze 😠

tajka1
16. okt 2008

ja mam brata v peg-peregu, takze ja som dala na jeho rady a kupila kocik co sa nekazi...miselin nechces pre malu ciapocku na zimu?akurat mi prisla postou, kupila som na MMA je to H&M uplne nova s vysackou aj blockom za 150SK, fakt uzasna taka macickova, ak mi napises mailika, poslem foto...je to 86, ale nam je mala, podla mna je tak do roka..

miselin
16. okt 2008

Moja malá má dosť malú makovicu len 39

jankabambulka
16. okt 2008

ahojte. zuzka99-no čo poznáš, asi áno. inak v pb sa od začiatku roka do apríla nenarodili žiadne dvojíčky a 5.4 predomnou rodila tiež dvojíčky /a tiež predčasne/ a to ja som tam išla večer o 21.45 len ako na infúzku a do hodiny aj 15 som mala aj odrodené 😀 . je to veru doma veselé ale keď už je tak najhoršie trak si povieme a čo keby boli 3?? /pôvodne nám povedali , že budú trojčatká 😀 😀 / a ako srandu hovoríme, že už sme v tak zabehnutom systéme, žeby sme sa asi nudili 😉

zuzka99
16. okt 2008

jankabambulka - nepoznám, som pozerala fotky ale bohužel. ty kokso, to je nádhera chlapček a dievčatko dvojičky. aj ja chcem, len keby sa rodili také 3 - ročné 🙂

jankabambulka
16. okt 2008

zuzi to by si rýchlo mala pubertiakov a toho sa ja až bojím 😝 😀

zuzka99
18. okt 2008

možno hej, ale bude super ako budú všade chodiť spolu a dohliadnu jeden na druhého, spoloční kamaráti a tak. si to tak predstavujem, možno to býva inak 😀

jankabambulka
18. okt 2008

no nato , že kačenka "bije" miška... a to je mišenko o 2kg už od nej väčší 😀 . katuľka je obratnejšia/veď je štíhlejšia/ a tak sa prevalí kde chce a kedy chce. no a už sa stalo nejeden krát, že varím a krik a prídem a miško urevaný, lebo kačenka ma na ňom nožičky alebo ho ťahá za uško /to inak kedysi on robil jej/ ... tak dúfam, že v puberte budú držať spolu a nielen vtedy ale stále. katuľa je taká , že sa naňho usmieva.. otáča sa ku nemu.. a on??? ten ju má ako keby na háku, ani sa na ňu neismeje , nepozrie...
babenky, ja vám poviem, že bola som aj mono maminka ale keby som si mala vybrať, tak by som chela byť radšej dou 😀 😀 😀 . je to perfektoš /namiesto telky/ pozerať na nich ...

miselin
20. okt 2008

Jankabambulka klobúk dolu, neviem si predstaviť mať dvojičky, mám dosť tej mojej 🙂
Baby keď malej už trošku vidieť zúbky, ale to ich ešte nemá prerezané len už jej to vidno také biele čiarky, tak za koľko jej už asi prerežú?

zuzka99
20. okt 2008

Slávkovi sa prerezávali ešte asi 2 týždne, ale vraj niekomu vyrastu z večera do rána a niekomu aj mesiac. ja som si tiež všimla dole dve biele čiarky a ešte to teda trvalo kým boli také aké su dnes

miselin
20. okt 2008

A ktoré mu narástli ako prvé, lebo jej sa tlačia horné a všade píšu, že ako prvé by mali ísť spodné. A ako pokračuje sťahovanie? kedy budete už v novom?

kkaattkkaa
20. okt 2008

Miselin, ja som si zubok vsimla, az ked ma maly pri dojceni kusol. Bolo to fakt "z vecera na rano". Tak to bolo pri rezakoch. stolickam to trvalo veru aj tyzden, dva.

zuzka99
21. okt 2008

prvé boli jednotky spodné a teraz má dešte dvojky horné. ešte sme nepredali byt, neviem čo bude so sťahovaním, už je mi to uplne jedno. 🙂 muž chce stavať najnovšie bungalov, tak zistujeme čo ako

zuzka99
21. okt 2008

ešte ma napadlo malý je akýsi chorý, tečie mu z nosa, sem tam zakašle, neviete ako sa dávkuje kalciový sirup? v lekárni mi povedali 3 x denne a na krabičke je že 1x denne

miselin
22. okt 2008

Zuzi aj moja má soplík a trošku pokašliava, mne na kašel predpísala doktorka Tussin kvapky a tie jej dosť pomáhajú. Mojej sa tlačia prvé horné predné, no a som úplne KO lebo v noci mi zle spí. Včera v noci keď sa najedla tak ešte asi hodinu brblala no a potom sa jej pustil sopel tak som odsávala no a pišťala a pišťala takže sme boli 3 hodiny hore a dnes v noci to isté, hodinu a pol som ju v noci nosila na ruká som myslela, že ma už vystre 😒 No a samozrejme, že sa ešte hodinu v noci hrala, ja neviem čo to má za novú módu v noci sa hrať 😝 A ak ti mám poradiť, tak si radšej postavte ten bungalov, lebo najlepšie je keď bývate sami, nemusíte brať ohlad na susedov pod vami nad vami, ja by som tiež raz chcela stavať. A keby som bývala teraz na dome tak by som v noci naštartovala vysávač na sople a nemusela som byť hore 3 hodiny