• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky

20. septembra 2016 
V podstate ziadne, len tam ides (na faru), nadiktujes zakladne udaje o dietati a o krstnych rodicoch (v meste vyzaduju, aby mal krstny rodic birmovku) a potom musis ist na poucene (1x) a to je vsetko..
29. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babiny, dnes má Eliška 4 mesiace :slight_smile: mala by som urobiť tortu :grinning:
a čo nové? U nás nič len to zaspávanie večer :frowning2: ach jáj
30. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cimba, Jéééj, tak všetko najsamlepšie k výmesačiu. :grinning: :slight_smile:
30. mar 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pupi ďakujeme už je vonku pekne tak môžme vybehnúť.
30. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridam :wink:
30. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však sa môžete všetky pridať, také stretko by už bodlo, no nie? :slight_smile:
31. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, kde ste? :confused: :confused: :confused:
Už je dnes krásne, som rada,že konečne vypadneme do mesta. Kto sa pridá? :wink:
2. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa prave vratili .... a dali sme si zmrzku, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak my tiez vyuzijeme ze je dnes tak krasne a ked maly vstane ideme von :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hal, nevies nahodou ci uz riaditelka rozposielala rozhodnutia o prijati do MS?
2. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misik,netusim :grinning:
3. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,
Ja dnes od rana upratujem ako sialena lebo zajtra ma Sami oslavu,tak nech mame cistucko, ale aj tak este nemam vsetko a to ma este okrem dokoncenia upratovania cakaju chlebicky, babovka....., ale ked tatino pride z roboty tak pojdu sa ucit bicyklovat a ja dokoncim aspon upratovanie (este ze je von dlhsie vidno a mozu byt von aj do 18:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).
Teraz je maly v postely, tak zatiál som to vyuzila a ja si idem vypit kavicku a trochu oddychnut, lebo ledva sedim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška,tak nech Vám dobre dopadne oslava. Samkovi všetko najlepšie, veľa zábavy a darčekov.
Kúpili ste ten bike?
Ja som sa tiež flákala po meste, boli sme aj s Cimbou, takže kočíkové rande. :grinning:
3. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati ano kupili sme mu bicykel, ale nechce sa mu pedalovat, takze musi prist nato ze pokial nebude pedalovat bicykel sa nepohne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mati, tento :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2595297&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
3. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, prajem vam vydarenu oslavu :slight_smile: a neboj, nauci sa...Adamovi sa tiez nechcelo pedalovat a teraz ho nejdem z bicykla dostat dolu :wink:
4. apr 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, prajeme krasny zaciatok noveho tyzdna :wink: :slight_smile:
hal, no ten nas je lenivec lenivy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...... inak vcera som vas videla na dvore :wink: , mali ste aj bicykel, vsak?
6. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt baby to je pekné počasie až nato že nikdy neviem čo mám malej obliecť :unamused:
miška už ste mali oslavu? Ako dopadla? A čo máte všetky nové?
7. apr 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, JankaLea...bola si dnes u Marca?Chcela som sa ti aj prihovorit,ale teda naozaj som si nebola ista, ci si to ty alebo nie :slight_smile:
Ak ano, tak ten chalanisko v hnedej veste, co sa hral s Leou,je moj Adam :slight_smile:
8. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj hal,

bože ved aj ja som sa na teba kukala ako puk. No a to som sa obzerala ale tiež som si nebola istá. No tak vidiš, tak nabuduce už si budem istá :grinning: . ježiš prepáč , no fakt som si ta nevedala rychlo zaradit. No zlatý Adamko :slight_smile: .
Ja som troška bola s našimi na trhoch, vitiahli ma z domu tak sme boli u Marca na pivčo. :grinning:
8. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa si to bola ty? ja som si bola takmer ista,ked si malu oslovila menom...ale bola si tam s rodinkou...a tak som si povedala,ze ak sa mylim,tak ma budete mat za blbca :grinning: nabuduce uz teda budeme vediet :wink:
9. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
ale čo si v pohode. ja som si nebola velmi istá lebo už sem dost málo chodim. Malá hrozne vystrája a ja mam priatela na cestách tak som s nou stále sama tak nestiham popisat. tak sa ospravedlnujem babenkám, ale mám toho okolo nej v poslednej dobe dost, lebo je ako sto čertov. :grinning:
ok, nabuduce teda poklebetime :slight_smile:
9. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, my zajtra padáme na sviatky k našim a svokrovcom, tak sa tu majte pekne a želám krásne sviatky. :slight_smile:
9. apr 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my želáme krásne sviatky :grinning:
10. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.
Ako? Vyšibané?

Nebojte, ja žijem, ibaže tomu už ani sama neverím :grinning:

Dnes som odniesla bakalárku na zviazanie, takže možno sa tu dostanem trošku častejšie. Iba ma tu nenechajte kecať samú :wink: :grinning: :dizzy_face:
14. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, a čo študuješ? Stíhaš to vôbec popri 3 deťoch? :confused: :slight_smile:
Tak ja som tak mierne vyšibaná a trochen obliata vodou, som rada, že som to prežila bez ujmy na zdraví. Lebo môj tato to niekedy neodhadne s vodou a potom bývam chorá. :angry: :dizzy_face:
14. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám rada zvieratá, tak poľovníctvo :dizzy_face: na TU ZV. No riadne blbosti tam preberáme. Tento rok musíme po latinsky vedieť huby, chrobáky a ich larvy - no a pravdaže ich aj spoznať :angry:

Ja som nie vyšibaná. Nemám to rada a mangel to toleruje :wink: Mali sme však na návšteve jeden manželský pár, tak som bola ostiekaná voňavkou.
14. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste kto? :confused: :confused:
No my sme dnes vstali o 6.00, som jak živá barbie :angry: musím si zabiť zo dve kávy, ak pomôžu. :sweat_smile:
Tatolu, no pekné veci sa učíš. Mňa by to moc nebavilo, ale verím, že to zvládaš. :dizzy_face:
16. apr 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, nejak to tu prestalo žiť ako sa oteplilo...ale snáď teraz, keď je opäť chladnejšie, sa sem vrátime :wink: Mne malinká zase zle v noci spala, takže už je na balkóne a užíva si doobedný spánok :grinning:
Poobede sa ideme previezť vláčikom na Mýtnu, kde už na nás čakajú bráško a ocino.. prajem vám všetkým krásny víkend.
18. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
nejako je tu mrtvo :sweat_smile: , ale ani a necudujem ked je vonku tak krasne hoci chladnejsie ako pred par dnami
20. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hal, matka, jankalea, zvolovci, cimba ako sa inak mate???
20. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak idem sa pochvalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: Sami je od septembra prijaty do skolky, takze uz aj so Samiho bude velky skolkar :slight_smile: :slight_smile: :wink:. Bude mat nejake mlade ucitelky, tak som zvedava :sweat_smile: , lebo ked sme sa boli pozriet v triede, tak sa Sami z tade rychlo ponahlal prec, nejako sa mu tam nepacilo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok