Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

pupi78
23. apr 2009

No Miška, z času na čas, sa mi nedarí zaspať. ☹
Dnes som už stihla poumývať okná, ešte mi treba pozmývať dlážky a poobede von s Maťkom, lebo doobedie sa hral dnu s tatinom. 😉
Pozerám že počasie nič moc, ale uvidíme, ak bude pršať, tak aspoň pred vchod na vzduch,lebo sa zbláznim. 🙄

michalag
autor
23. apr 2009

my sme boli doobeda von a poobede chceme ist tiez, ale nejako sa nam zamracilo 😠 , tak uz len dufam ze nebude prsat 😅

cimba
23. apr 2009

baby dakujem pupi beriem ťa za slovo 😉 . A kedy sa dáva ryžová?

halina_sirgelova
24. apr 2009

Ahojte, tak dnes máme zase pekný deň 🙂 My sme už aj boli v meste a teraz ideme pre Adama, lebo tu má krstnú (len do 14:00), tak nech si ju aspoň chvíľu užije 🙂

pupi78
24. apr 2009

No ryžovú som nedávala vôbec do takých 7mesiacov, lebo vraj zapeká, ale ak máte redšiu stolicu tak sa môže, je od 5.mesiaca. Skús aj Hippky prvá lyžička mrkva a pod. V DM-ku ich majú. 🙂

A už by bolo načase sa stretnúť babule, čo Vy na to? 😕

pupi78
24. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
kuknite na tandemové kojenie, zlaté. 🙂

cimba
26. apr 2009

všetky ste si zmenili fotky musím aj ja ale máme pokazený USB kábel na notebok tak nemôžem sťahovať fotky tak mám iba staršieho dáta. A čo nové? Pupi nechcem veľmi dávať tie Hippky v konzerve alebo včom to je teda v pohári sa bojím že mi potom nebude jesť čo jej spravím doma. Takže radšej mixujem o dušu, chytili sme asi nejakú alergiu ved čo som ti volala tak uvidím že čo lebo už to má aj na tele. Chodíte nejaká z vás k Breznickej? To už o koľkej tam mám stepovať?

michalag
autor
26. apr 2009

cimba, ja som tam obcas bola a ked som bola tehu tak som tam bola 3x kym ma zobrala aj to som si musela privstat a ist tam uz na 6:00 😠 , aby ma zobrala .... ale skus jej zavolat a spytat sa, ved mas male dieta tak ci ta zoberie hned, alebo sa musite objednat, aby si sa tam aj s Eliskou netrepala zbytocne 😅

pupi78
27. apr 2009

Dobré ránko. 🙂
Spali sme do 8.30, ako tak som sa vyspala, lebo o 4.00 plakal. 😒
Dr.Breznickú nepoznám, uvidíš, čo Ti povedia. 😉 Dúfam,že to nebude alergia. 😒
Michalag, dobré foto v pase. 😵 Kukla som album, boli ste v Bojniciach? Ako bolo?

michalag
autor
27. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
mati ano boli sme v sobotu v Bojniciach v zoo, ale Sami hned na zaciatku ako uvidel male opicky, tak sa tatina drzal ako kliest a stale opakoval ze bojim, bojim a bol doslova protivny 😅 🤐 tak to potom bolo cely cas, nic ho nebavilo okrem medvedov, pri nich sme stravili 40 minut 😅 😀 , vyskusame opat o rok to uz bude vacsi, tak ....

halina_sirgelova
28. apr 2009

Cimba-ja som bola s Adamom u Breznickej a ona berie deticky prednostne...prisli sme a hned sme isli dnu... (bola plna cakaren!),takze sa neboj 🙂 a drzim palce
Miska- aj my sa chystame v sobotu do ZOO,ale v BA na tie dinosaury 😉 A Samikovi uz pekne ide bicyklovanie..vcera sme ho videli..

michalag
autor
28. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
tam by som isla aj ja, ale po tejto skusenosti v Bojniciach nejdeme nikam 😒 ☹
ano uz mu to ide celkom dobre, v piatok este nevedel a tatino ho musel tlacit a v nedelu ho tatino spustal z mierneho kopceka a uz mu to potom islo, ale este sa nevie rozbehnut a brzdit, ale to sa nauci casom 🙂

cimba
28. apr 2009

no ahojte zobrala nás dokina hned ako písala Hal, celkom dobre to má zariadené ale aj tak nič nezistila prečo máme pupáčiky na tvári kedže zo stravy to nie je, nekojím, asi počasie alebo oblečenie, tak jej dávam bórovú vodu a ichtiolový krém tak dúfam že pomôže,
bože aj ja by som išla do Bojníc ale Eliška by s toho nemala bohvie čo ked je ešte malá ale už sa obzerá okolo seba všetko ju zaujíma. 🙂

pupi78
28. apr 2009

Cimba, neboj, Bojníc si ešte užiješ. 😀
Uvidíš, čo sa s tých vyrážok vykľuje, krémik by mal hádam pomôcť. My používame na líčka Holtov krém, lebo vždy sa mu niečo vyhodí, keď spapá mliečne. ☹

halina_sirgelova
29. apr 2009

Cimba, Pupi ma pravdu...veru si este Bojnic uzijes az az .. 😀

michalag
autor
29. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

pupi78
4. máj 2009

Haló 😕 😕 😕

michalag
autor
4. máj 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

michalag
autor
4. máj 2009

Ako sa mate? a ako ste stravili predlzeny vikend?

mondulinka
4. máj 2009

Ahoj holky, potrebovala bych doporucit nejakeho dobreho gynekologa ve Zvolenu... chystam se tam ted nejakou dobu pobyvat, tak bych rada nasla dobryho a hodnyho doktora...

Děkuju za radu 🙂

pupi78
4. máj 2009

Mondulinka, ja mám dr. Šima, je v meste na malej stanici, ak to poznáš. Niekto ho nemá rád, ja s ním problém nemám. 🙂
Kamošky chodia aj k dr. Mihálikovej - tá je tiež na malej stanici za štrekou, vraj je celkom dobrá. 😉
Tak potom vitaj vo Zvolene a tu medzi nami. 😵

pupi78
4. máj 2009

Miška, boli sme na dedine, bolo super, dokonca som po 100 rokoch hrala futbal. Maťko mal z toho poriadnu show. 😀
A Vy? Kde ste boli?

michalag
autor
4. máj 2009

Modulinka, vitaj medzi nami 🙂 😉 ...... ja mam Dr. na sidlisku Zapad Dr. Kovacika a som s nim tiez velmi spokojna, ale kazda sme ina, tak hadam si vyberies pre teba toho spravneho Dr. 😉

michalag
autor
4. máj 2009

Mati, my klasika boli sme doma a vcera sme si spravili poobede maly vylet na Sliac peso a naspat sme isli vlakom a MHD, lebo Sami by uz asi naspat asi nevladal 😝 😅

halina_sirgelova
4. máj 2009

čaute,
Mondulinka- vitaj...ja ti neporadím, Dr mám v BB a chystám sa nájsť si tiež nejakého tu 😉
My sme boli v BA celý víkend. V piatok bol Adam s mojou segrou na Mickey Mouse show, v sobotu sme boli v ZOO a Dinoparku a v nedelu na kolotococh a na tigroch....včera večer som už mala naozaj dosť 😀

mondulinka
5. máj 2009

Ahoj holky a diky za doporuceni! snad to nejak vyjde... mazel uz mi dneska odjel smer Zvolen, tak snad za tyden pofrcim za nim 🙂 jinak mam jeste dotaz, jestli je lepsi porodnice ve Zvolene nebo v BB... sice se chci podivat na obe, ale jestli mate nejaky zkusenosti, tak si je rada vyslechnu 🙂

michalag
autor
5. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,
mondulinka, ja som rodila vo ZV a som spokojna isla by som tam znovu ..... vela Bystricaniek chodi rodit do ZV 😉

mondulinka
5. máj 2009

michalag: fakt jo? tak to mluvi asi za vse... jaky tam je prostredi? nikde jsem na netu nenasla fotky...

pupi78
5. máj 2009

Mondulinka, tiež súhlasím s Michalag, rodila som vo Zvolene, a myslím si, že tam bolo super, bola som fakt spokojná aj s personálom a s prístupom sestričiek aj doktorov. 🙂