Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

kodada
24. máj 2009

uvidim kika, aj u mna to bude asi tak, ze vykukne neskor 😉

michalag
autor
25. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 ,
ako ste travili vikend?
My sme sa mali celkom fajn pohodovo, cez vikend bol Sami u starkej domov sa prisiel v sobotu vecer len vyspinkat a v nedelu isiel znova 🙂 a my sme isli do tej novej kaviarne v City cafe na terasu 🙂 ..... ale vecer som zaklincovala tym, ze ked som isla o 21:00 vysypat smeti, tak sa mi zlomil kluc v zamke od bytu 😠 , takze dnes sa nesmiem pohnut ani z domu, lebo by sme sa uz domov asi nedostali 😅 a musim cakat na tatina kym pride a vymeni fabku, ale nastastie pride skor, lebo by ma asi siblo 😅 😀 ...... no som proste sikulka 😅 😝 😀

halina_sirgelova
25. máj 2009

Čaute, my sme mali oslavu, takže tu bola celá rodina,ale dopadlo to všetko dobre 🙂 Dominika trošku nechápala,prečo máme tortu, čo to vlastne je a prečo sú u nás všetci naraz,ale tešila sa 😀

halina_sirgelova
25. máj 2009

Cimba, bola si dnes na plávaní? Ktorá si bola ty?

pupi78
25. máj 2009

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...
baby pozor na tieto výrobky aj celkovo výrobky od firmy INTEX

michalag
autor
25. máj 2009

mati, vcera som vas videla od starkej 😉 Matko uz ako krasne chodi 😵

pupi78
25. máj 2009

Miška dík. No prišiel čas, keď za ním väčšinu času utekám 😀 😠

cimba
25. máj 2009

hal musím ťa sklamať nemôžem chodiť malá má ekzém tak mi dokina neodporučila chodiť a tak ma to štve. Inak som mala chodiť o 10.00 hod. ☹

pupi78
25. máj 2009

Cimba ☹

cimba
25. máj 2009

ozaj pupi o koľkej zajtra?

pupi78
25. máj 2009

Len po 9.00 😎

cimba
25. máj 2009

no tak ja už budem von tak ti brnknem 😉

michalag
autor
26. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,,

cimba
26. máj 2009

ahojte babiny, tak pekne teplúčko nám vonku je 😀

michalag
autor
26. máj 2009

cimba, to je pravda, ale od zajtra sa to zmeni ☹ ...... a mna prave schladila domovnicka rocnym vyuctovanim 😒 ☹ 😒 ☹ 🙄

halina_sirgelova
27. máj 2009

My už tiež čakáme na vyúčtovanie...som zvedavá,ako to tento rok dopadne ☹

michalag
autor
27. máj 2009

hal, mna teda vcera schladila poriadne, este ze mame nieco nasetrene inak neviem neviem ako by sme sa z toho vylizali 😅 ☹ a vobec to nechapem 🙄

dadex
27. máj 2009

Ahojte. Mozte mi poradit? Som zo ZH a chcem si ist dnes pozriet vo Zvolene nejaky kocik. Kde je najlepsia predajna? A kde vobec su detske predajne? Dik.

michalag
autor
27. máj 2009

Ahoj dadex,
neviem ale ja si myslim ze najlepsia predajna je Bambino pri malej stanici, aspon tam maju najlepsi vyber, ale este je jedna na namesti vola sa Baby mava a je v takej bocnej ulicke dalej od Muzea

kodada
27. máj 2009

a este je jedna predajna aj v priore, akurat maju vypredaj

michalag
autor
27. máj 2009

na tu som zabudla 😅 😀

kodada
27. máj 2009

ale dobre vediet, ja som zas nevedela o tej v ulicke pri muzeu, to je nejaka vacsia predajna?

dadex
27. máj 2009

Dakujem. Dnes som nesla, lebo som sa bala, ze nas akurat pristihne dast a to by som si tak nakupy nevychutnala. No podla predpovedi to nevyzera najlepsia ani v najblizsich dnoch.

michalag
autor
28. máj 2009

Ahojte babenky 🙂

hal, Dominike vsetko vsetucko najsamlepsie k dnesnemu 1 rocku, hlavne aby bola zdravucka, kludnucka a usmievava ako doteraz a aby ju rodicia posluchali 😉 😵 😵 😵 😵

pupi78
28. máj 2009

Aj my sa pripájame ku gratulácii 🙂 🙂 🙂

halina_sirgelova
28. máj 2009

jeeej, dakujeme 🙂
Dadex, ja by som ti odporucala previezt sa do BB a tam je predajna Tandem (Hustak), podla mna je tam najvacsi vyber a najlepsie ceny 🙂

bajana
29. máj 2009

Ahojte dievcata,

trosku vam sem skocim...poznate niektora pana Holika z Ocovej - starejsieho? Kamaratke mesiac pred svadbou odriekol pol roka zajednany starejsi...a odporucil tohot pana. Vek, aky je , aky ma pristup, poziadavky, cokolvek....resp. mozte odporucit niekoho z okolia Detvy?

Dakujem krasne za akukolvek info

PS: cauko Halka, mas krasnu rodinku 🙂

pupi78
30. máj 2009

Bajana, nepoznám.
a detičkám všetko najsamlepšie k MDD 🙂 😵

cimba
31. máj 2009

ahojte maminy, to je dnes počasie. Idete poobede do Europy na MDD? Ja mie ideme gratulovať švagrinej má 35 rokov a mojej netere ktorá má 2 roky. Takže také koláče vždy potešia 🙂

pupi78
1. jún 2009

No tak mňa totálne zabilo ročné vyúčtovanie. ☹ 😠