Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

annie13
16. mar 2011

@aniska na zapade to je to co som ti pisala to je tu novinka pri hlavnej ceste to je to uvidis je to parkovaci dom, autoumyvarka bowling a pizerka v jednom
http://www.parkovacidom.sk/
tam vidis aj foto

annie13
16. mar 2011

@kitulka79 dakujeeeeeme krasne

kitulka79
16. mar 2011

@michalag
mohla by som si ta pridat na FB??

annie13
16. mar 2011

@kitulka79 aj mna mozes
a uz aj tu spolocnu prechadzku by sme mohli spiskat

kitulka79
16. mar 2011

@annie13
🙂fajn tesim sa ......no tu prechadzku by sme mohli uz nejaku ......no len mne musia dievcata teraz vyzdraviet ....su chore hadam uz bude buduci tyzden lepsie......🙂

annie13
16. mar 2011

popri Hrone od Hypernovy mame na polceste sa mozme stretnut chodim kazdy den s malym to mas aj ty blizko budeme rad i

michalag
autor
16. mar 2011

@kitulka79 jasne mozes 😉

janica81
16. mar 2011

Ahojte 🙂

môžem sa k Vám pridať??? 🙂

michalag
autor
16. mar 2011

@janica81 jasne vitaj medzi nami 🙂 😉
... aj ked to tu dost stagnuje ale snad sa opat rozbehneme

janica81
17. mar 2011

Neboj rozbehneme určite...🙂

tu je moja hviezda 🙂

ozaj mamičky Vy čo máte aj staršie detičky, my máme tenisový klub a otvárame nové tréningové skupiny... 🙂 ak by sa Vám taká myšlienka pozdávala na stránke www.tenis-lieskovec.sk môžte kuknúť viac a nejaké info pridám v prípade záujmu 🙂

michalag
autor
17. mar 2011

@janica81 naadherna princeznicka 😵

annie13
18. mar 2011

@aniska este ma napadlo na zapade je mc donald novootvoreny a tam su pekne preliezky aj vo vnutri je vraj nieco neboli sme ale tie vonku vidiet od cesty

millada
5. apr 2011

ahojte, nie som zo ZV, ani sem nechodim, len by som potrebovala poradit.
Neviete mi poradit nejaku dobru restiku na promočnu oslavu? Mm tam toho roku končí vysku, tak chceme tam potom spravit slavnostny obed. Bude nas 10 dospelých a dve male detičky, takze to len jeden väčší stôl rezervovat. Najlepšie niekde v centre, aby sme to nemuseli dlho hladat. Dakujeeeeem velmi pekne za radu 😉

kitulka79
8. apr 2011

@millada
http://www.sportcentrum-ekoma.sk/
pozri sa sem my sme tu mali krstiny a je tam krasne aj von aj dnu mozes byt naozaj odporucam vsetkym co chcu robit nejaku oslavu vo Zvolene .....deticky maju moznost hrat sa vonku a ked je krasne da sa tam aj kupat v bazene ....aj opekat , alebo pecene prasiatko spravit 🙂 samozrejme vsetko vam povedia ale je tam nadherne .....

millada
8. apr 2011

@kitulka79 , dakujem veľmi pekne za tip, vyzerá to krásne 😉

annie13
8. apr 2011

@millada ja som mala promocnu oslavu v divadle je to na namesti pri kostole lahko najdes, velmi dobre varia aj cena prijatelka aj nas bolo 10, spravia ti to na poschodi mate tam klud a naozaj elegantne

kamaratky potom mali v Alexe to je oproti divadlu v kolibe Neresnica hoteli Tenis a vo Formule na Kovacej to je uz nie praimo v meste
a hoteli Polana ten je v meste

ak by si chcela kontakty daj vediet

millada
8. apr 2011

@annie13 , dakujem velmi pekne 🙂 Pozrieme to s manzelom a niečo vyberieme. Ak by som nenasla kontakt, tak ta budem ešte otravovat 😉

baby_club_zabka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
11. apr 2011

@millada v pohode

aniska
14. apr 2011

ahoj babenky, zdravim, a hned mozem napisat, ze ta ekoma je fakt fajn, akurat je to uz z ruky, je to okraj zvolena a nie centrum.. ale to asi zistis hend ako si to das do mapy

kitulka79
15. apr 2011

@aniska
ano je tam velmi krasne a da sa tam super zabavit aj oddychnut s deturencami 🙂

kitulka79
11. máj 2011

huraaaa ....mesto nam schvalilo ze za panelakom nam spravia nove pieskovisko, šmykačku a daju vraj aj lavičky 🙂 ... len keby toho somrania okolo toho bolo menej od starsej generacie .....🙂 zevraj naco???? a prve tam budu sediet ....🙂

michalag
autor
11. máj 2011

@kitulka79 supeeeer 🙂 🙂 🙂

michalag
autor
27. máj 2011

Baby neviete ktorý ortoped vo ZV. je lepši Dr. Graus alebo Dr. Gáfrik ???? Potrebujem s aobjednať len neviem ku ktorému

loren
3. apr 2012

ahojte prosim vas da sa ist na pusty hrad s kocikom?

momamo
3. apr 2012

@loren ahoj mne sa pozdava ze po tej ceste sa da ist urcite kocikom, ked tade chodia aj cyklisti🙂

michalag
autor
3. apr 2012

@loren po asfaltke sa da vyjst uplne az na Pusty hrad 😉

loren
3. apr 2012

super dakujem ste zlate lebo neviem ci by to na peso 2,5 rocna mladsia dcerka zvladla 😉

michalag
autor
3. apr 2012

@loren my sme tam isli so starsim minuly rok v lete, vtedy mal takmer 5,5 roka ale isli sme cez les, no tesne pod hradom uz nevladal a naspat sme isli po asfaltke a bol hotovy, takze 2,5 rocna podla mna urcite nie, ved dospely ma co robit , sice budete mat co tlacit do kopca.
A nemate nosic na chrbat?

loren
4. apr 2012

mame asi ten zoberieme radsej 🙂