Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

tatolu
3. máj 2010

Dadi, ale taký drobizg, keď sa rozbehne na všetky strany 😔 Nejde ani tak o stratenie ako o to, že už je tam jedna cesta pri VUB prejazdná autami, že je tam fontána a holuby 😉 😀
Jeden človek má čo robiť ustrážiť ich 😝

dadqa86
3. máj 2010

tatolu: tak to ti verim 😀 ale verim zeby si to zvladla 😝

tatolu
3. máj 2010

Dadi, no urobili sme si takú malú narodeninovú oslavu na narodeniny dvojek. Boli sme iba my traja - dvojky a ja. Dala som im červené čiapk, abz som mohla lepšie sledovať ich pohyb 😝 😀 😀 😀
Manžel a Luky behali po stavebninách 😉
Dve sa celkom zvládnuť dali, ale ubehala som sa statočne 😀 😀

dadqa86
3. máj 2010

tatolu: 😀 no vidis aspom si ich rospoznala ked si im dala cervenu ciapku 😀 a to ti verim ze si sa vybehala statocne sa normalne tesim ze to caka aj mna v blizkej buducnosti 😀

tatolu
3. máj 2010

Jasné, že Ťa to čaká 😵 Ak sú deti zdravé, je to radosť, i keď pri nich niekedy nestíham 😉 😵

dadqa86
3. máj 2010

mnooo ja viem ze ma to caka len kedy to si ja este na to pockam 😉 idem ja robit asi bryndzove halusky som dostala chut ako som prestala fajcit tak mam chute ako keby som bola tehu 😀 😝

tatolu
3. máj 2010

Dadi a nie si 😉
Už asi spíš, tak dobrú nôcku

dadqa86
3. máj 2010

Tatolu:Nie nie niesom a to som si ista pretoze nam to moj gynenkolog zakazal dovtedy kym mi nezistia preco som vlastne mala 2-potraty ☹ nesmiem otehotniet chodim na kadejake vysetrenia este takze to este nema definitivno koniec uvidime ako to vsetko dopadne 🙂

persseffona
5. máj 2010

ahojte je tu nejaká zo ZV, ktorá je na začiatku ako ja?

dadqa86
5. máj 2010

na zaciatku coho? 😀 ja som rodena Zvolencanka len som sa vydala do Presova 🙂

tatolu
6. máj 2010

Persseffora, ahoj, ja som na skoro konci, ale materskej 😉 teda o rok, ale to už je tak blízko 😝

michalag
autor
7. máj 2010

Ahooojte Zvolencanky, davno som tu nebola 😝

Ako sa mate???

tatolu
8. máj 2010

Ahoooj Michalag 😉

dadqa86
8. máj 2010

Ahojte 🙂

tatolu
8. máj 2010

Ahoj Dadga, ako si sa mala celý deň?

dadqa86
8. máj 2010

tatolu:Ahoj mnoo celkom to uslo boli sme sa prejst trosku vonku aj s mm ta bolo fajne 🙂 len trosku prsalo hlasili aj prehanky,ale netrvalo to dlho nastastie a co ty?

tatolu
8. máj 2010

U nás bol mm cez deň v práci, takže som sa motala chvíľu doma, o 10tej sme boli trošku von, na obed som zalomila spolu s deťmi. Spali sme do 15.30 😵. No a potom bolo vonku tak všelijako, tak sme ostali doma a o 18.30 prišiel mm, pomohl s večerou pe deti, osprchoval ich a pekný deň za nami.
Teraz užišiel spať aj on a ja sa snažím niečo vtĺcť do hlavy 😔 . V pondelok mám skúšku a nejak si neverím 😖

dadqa86
8. máj 2010

neeeboj sa zvladnes ja ti budem drzat palce 😉 zvladnes ju nebojaj mnoo dnes bolo vselijak aj u nas ma hlava bolela rano strasne 😒

tatolu
8. máj 2010

Vďaka 😉 😵

dadqa86
8. máj 2010

nemas zaco 😉 🙂

tatolu
10. máj 2010

Dadi, verím, že si držala palečky, lebo som spravila 😵 Síce odpadávam od únavy, ale mám to za sebou - vďaka 😉

dadqa86
10. máj 2010

tatolu:Mnoo tomu ver ze som drzala palce ja som vedela ze spravis tak gratulujem 🙂 😉 😵 a nemas zaco 😉

katik80
15. máj 2010

Ahojte maminy. Máte niektorá skúsenosti s operáciou predkožky (fimoza) u vašich synov? Nás to čaká len nevieme sa rozhodnúť či ísť do BB alebo ostať vo ZV. Diky

dadqa86
15. máj 2010

katik80:Ja akoze nemam skusenost o operacii predkozky,ale rada by som poradila aby si skor isla do B.B. kazdy si tu nemocnicu chvali a su tam lepsi doktori ako vo Zv fakt ja som zila vo Zvolene 23-rokov a vydala som sa do Presova viem ze B.B. je lepsia ako ZV 🙂 😉

janinka25
15. máj 2010

katik80: ani ja nemam skusenosť, nás to len čaka, ale určite B.B, Zvolen bol sused s chlapcom a skončilo to tak, ze chlapca prevažali zo Zvolena do Bystrice sanitkou skoro vykrvacal. Takže určite Banska Bystrica aj u nas bude.

tatolu
15. máj 2010

Dievčatá a prečo chcete predkožku operovať 🤐 vraj sa to zrastá.
Ja som malému nedala. Teda neviem akých máte starých chlapcov, ale najstarší mal v dec.3 a čítala som, že do 5 rokov a viac sa to uvoľní aj samé. Zrasty ostanú zrastami. Mám pocit, že sa to zlepšuje. Síce po troške, ale je lepšie keď si chlapča preťahuje samo podľa toho koľko znesie.
Skúste mrknúť aj iné názory. Tu na MK ich je dosť 😔

katik80
15. máj 2010

Môj syn má 17 mes a od narodenia má predkožku zrastenú, že ledva ciká.Aj na urol. nam povedali že sa čaká do 2 rokov ale on nemá šancu aby mu to samé povolilo. Tak preto nam dali hned aj odporučenie na operáciu. Skúšala som aj sedacie kupele zo slezu ale nepomohlo hoci iné maminy si to chválili vraj to zaberalo po 2 kupeloch ale asi nie až takéto zrastenie.

tatolu
15. máj 2010

Ja neviem, Luky mal iba takú malilinkú dieročku 😔
Tiež sme boli na urológii, ale manžela som poslala s tým, že žiadna operácia a žiadne preťahovanie. Urológ musel povoliť, keďže sme rodičia my. Riešila by som to asi až vtedy, keby mal problém - zapálenie a tak.
Luky sa mi práve v tom období naučil cikať do nočníka a po tomto zákroku to vraj deti štípe a boja sa cikať. Vraj sa to potom opätovne zrastá, keď sa to nepreťahuje (a to si neviem predstaviť, že by som po pôrode išla robiť ťuťu-muťu, takže asi ani deti si to nedajú hneď preťahovať) a vždy tá jazva ostane. To je iba môj laický názor 😉
Rozhodnutie je to na vás 😔

annie13
21. máj 2010

ahojte babenky prepacte ze vstupujem ale info na zajtrajsiu akciu ak sa nudite doma tak ako ja

RODICOVSKE PEXESO BB areal muzea SNP
bude tam malovanie na tvar, rekord v pustani balonov, korunovacia miss tehulka, minidiskoteka, nafukovacie bludisko, smyklavka, krava na dojenie, bunngee running,nafukovacia zvieracia farma, ihrisko, sanitka pre deti, maskot na fotenie
a Smatanova, Strike, Čobejova, Horváthova, Kadlec, všetci z Partičky...
vstup zdarma
od 9tej do 18tej

http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=93

kitulka79
3. feb 2011

.......... HALOOOOO......byvam vo zvolene asi rok a nikoho tu nepoznam ....nemam sa s kym porozpravat a nemam ani kam chodit....mam 3 dievcata 9 , 8 a malu 8 mesacnu...zije sa mi tu velmi tazko a nielen mne ale aj dievcatam lebo ani oni tu nikoho nemaju ...byvame pravdepodobne v takej stvrti kde su sami stari ludia ....velmi rada by som touto cestou niekoho spoznala....