Aké to je mať dvoch chlapcov?

14. máj 2024

Rozdiel bude medzi nimi 2 roky.

really8
14. máj 2024

Normalne zatial😁

klotildabazarik
14. máj 2024

Najlepšie ja, som vždy chcela mat 3 chalanov

autor
14. máj 2024

Viac sa biju ci hraju?

mamamasama
14. máj 2024

U nás veľká láska. Bijú sa minimálne. Väčšinou sa hrajú.

really8
14. máj 2024

No ten mladsi ma 4t😁 takze uplne sa nehraju. Ale starsi ho nebije. Hladka, pusinkuje, nosi mu cumlik ked place…

zuzana76
14. máj 2024

nebili sa nikdy, pekne sa hrali, zalezi aj na vekovom rozdiele

chrumka333
14. máj 2024

Mám rozdiel rok a 8 m. Vedia sa úžasne pohrať, ale aj vycapať .no ľúbia sa,objimu, starší ho pomojka keď sa mladší udrie...

regina22
14. máj 2024

Paráda

macik166
14. máj 2024

Aj sa pobijú, aj sa pohraju. Normálni chalani. Moje všetko.

beky223
14. máj 2024

Momentálne zlé, neviem kde mi hlava stojí 😄 Ale verím, že časom to bude lepšie 😄

alesto
14. máj 2024

Je to ekonomické, ekologické a hlavne akčné. A aj keď sa občas pobijú, je to super 😉

evkamotka
14. máj 2024

Ja tak mam. V pohode. Aj sa pohraju aj si robia zle

jurly
14. máj 2024

Vela zavisi od povah, vychovy a "kamosov".

Miestami veselo, miestami pohodovo, miestami na nervy a na "maslu".

kiki68
14. máj 2024

Zalezi na povahe, veku, nas by sa napr hral, on je taky motak v tomto

martyzpp
14. máj 2024

Mam dvoch chalanov s rozdielom 2r a 3mes, teraz maju 5 rokov a takmer 3. No a je to sranda. Obcas sa vadia, biju ale vedia krasne spolu zahrat a su partaci. Ked su doma zo skolky obaja, mam viacej casu ako ked je len jeden doma.

anonymous87
14. máj 2024

My mame sice rozdiel 7 rokov takmer, ale este stale sa dokazu “posekat” 😅
Ale inac si rozumeju… tak ako som vzdy chcela dievcatko, tak teraz som rada, ze su dvaja chlapci. Inac kamoska ma dve baby, rozdiel 2,5 roka a teda tie su v sebe vkuse 🤣🤣🤣🤣 to je iny masaker. Cize to absolutne nezavisi od pohlavia

vlucifuk
14. máj 2024

Za mňa super...My máme medzi chalanmi rozdiel minútu, takže keď boli malí, bol to iný masaker. A keď mi na ultrazvuku prvý raz povedali, že to budú dvojčatá, tak som povedala tú pamätnú vetu, že dúfam, že to nebudú dvaja chlapci, lebo toto ja nedáaaaam. A dala som a dávam a možno je aj lepšie, že keď sú takto vekovo rovnakí, že sú rovnakého pohlavia. Mali spoločné záujmy a sú to takí parťáci pre seba navzájom i pre mňa. Netrvrdím ale, že by párik takýto vzťah mať nemohol, ale ja v tom vidím skôr výhodu. U teba môže mladší po staršom veci podediť, takže to bude ešte aj ekologické a ekonomické, ako ktorási hore písala. Bude to fajn, len nech ste zdraví...

amelia89
14. máj 2024

mam chlapcov 2 a skoro 4 roky. a ako pisu vsetky baby - aj sa lubia aj sa vycapaju.
ale inak mam aj dve netere a nevidim moc rozdiel v spravani😂 proste su to deti. a zalezi na povahe nie na pohlaví

mamickalisticka
14. máj 2024

My máme chlapcov troch, rozdiel medzi nimi dva roky a 4mesiace. Dvojky sú mladšie. Kedysi to bolo super, teraz brutálna divočina 🥹😂 ale vždy si poviem, že je dobré, že sú traja. Pohraju sa a aj pobijú..a aj hučim.. ale dobre, som rada

autor
14. máj 2024

A nemrzi cas ze nemate aj dievcatko? Ja som teraz tehotna a kazdy ze dievcatko aby ste mali aj aj a aby si aj ty mala partacku nie len manzel.. nik nevie ze to bude chlapec a ani im to nepoviem tak skoro ale proste tak

amelia89
14. máj 2024

ja neriesim co hovoria ini ludia. podla mna nie kazda zena je stavana na to vychovavat aj chlapcov, a kazdy to ma nadelene tak ako ma byt.
mala som tazke tehotenstvo a bola som fakt vdacna za zdrave dieta.
a inak, aj chlapci mozu byt tvoji partaci,ako dobre, ak je tvoje hobby nakupy a make up tak v tom konkretne mozno nie, ale mozete mat spolocne ine zaluby… dneska sa ma na ihrisku zase pytala nejaka zena ze ci planujem 3 dieta aby bolo dievcatko, tak som sa zasmiala ze ja nie som tymto (ako mnohi ini) posadnuta, ja som proste boys mama a mam zenskej energie v zivote dostatok a som uplne spokojna 🙌🏻

1jarkacu
14. máj 2024

Za mňa super neviem si predstaviť aby sme mali párik medzi našimi je rozdiel veľký kazdy ma strašíl ze bude Jonáš žiarliť ten má 5 rokov a maly Slavko ma 6 mesiacov a bolo to najlepšie rozhodnutie nášho života. Starši vôbec neziarli je veľký brat miluje ho najviac ako môže 🥰

dankabetka
14. máj 2024

Ahoj, ja mam dvoch ...maju 8 a 5.... Nikdy som po dievcatku netuzila...ani takto s odstupom rokov....ale zas ja niesom na vrkoce, suknicky a take tie dievcenske veci.... Tuzila som po synoch a mam ich...a som vdacna za nich...ano biju sa, hucia po sebe....ale sa aj lubia....pomahaju si....ak by som mala tretie...dufala by som tiez v chlapca 😉....ale hlavne, ze su zdravi....ja som uplne happy

fodorka
14. máj 2024

Ja mam 2 chlapcov a 2 roky rozdiel... Super, najlepsie rozhodnutie 😍

andrea_82
14. máj 2024

My mame vacsi rozdiel, az 15,5 roka. Druhy syn je adoptovany a nedavali sme si podmienku, ze chceme dievca, aby bol parik. Nechali sme to na nahodu, ved pri tehotenstve by som si tiez nevybrala. Ked vidim moju neter, to je cisty chalanisko, takze ani dievca by ti nezarucilo, ze budes mat doma suknicky a vrkociky. Svagor ma 3 dievcata a tiez sa vedeli riadne pohadat a ponadavat si medzi sebou. Tak isto ja a moj brat, v detstve sme nemali absolutne nic spolocne, nepamatam si, ze by sme sa spolu hrali. Chalani si budu skor spolu rozumiet. A kvoli vybavicke je to vyhoda, ze nemusis kupovat dievcenske.

alesto
15. máj 2024

Autorka, prosím ťa, také reči ľudí si vôbec neber k srdcu. Lebo ešte príde: a do tretice bude dievčatko, alebo aspoň budete mať nevesty... ap. Škoda, že mňa nikto nepripravil na túto "blbosť" ľudí, že treba mať párik a reakcie akoby som porodila monštrum a nie pekného zdravého chlapca, keď niekto zahlási že: no nevadí. Ja ti napíšem, čo mi povedala jedna sestrička: buďte rada, ja mám chalana a dievča. Polka izby je chalanská, druhá dievčenská, ona po ňom ani len tepláky nechce nosiť, vadia sa. Parťákov môžeš mať aj z chalanov, keď ich zapájaš do domácich prác a bežného života. 😉

anna_anicka83
15. máj 2024

@alesto Mne povedala tiež jedna teta, že čo už, keď som čakala druhé dievča. Celkovo také sústrastné pohľady, že nám nevyšiel párik. Na zasmiatie😀

anna_anicka83
15. máj 2024

Môj muž je veľký parťák s dcérami. Toto sú tak blbé klišé a predpotopné zaužívané schémy. Všetko je o povahách, výchove a vašej rodine. Moja svokra má 3 synov a sú to jej najväčší parťáci. Ja s mamou zďaleka taký dobrý vzťah nemám. Budú ako ostatné deti, aj sa môžu super vyhrať, aj môžu mať konflikty, aj sa môžu ignorovať. A ver, že je jedno, či sú to dvaja chlapci, chlapec dievča, či sú medzi nimi 2 roky alebo 6😉

alesto
15. máj 2024

@anna_anicka83 Joooj, tak to ma mrzí, že máš dve baby. 😂 Aspoň si budú mať koho zobrať tí moji dvaja chalani. 😉

elis248
15. máj 2024

Mám medzi chlapcami rozdiel 1r10m. Teraz majú 2,5r a 4r. Aj sa ľúbia aj sa cápu, inak to neviem opísať. Záleží od povahy detí. Ale je super, že mladší ponosí oblečenie po staršom a s hračkami tiež netreba riešiť zvlášť dievčenské/chlapčenské. Po dievčatku nejako vyslovene netúžim, no bola by som zvedavá ako by vyzeralo. Som rada, za to čo mi bolo nadelené. Nikdy som nemala pocit, že chcem chlapca/ dievča. Brala som to tak, že čo bude, to bude.