Neodložiteľné bábo a starší súrodenec

2. apr 2024

Ahojte, zaujimali by ma skusenosti ako riesite spanok ker mate babatko ktore spi len za jazdy kocika,odmieta nosic a zaroven je doma starsi surodenec ktory potrebuje obedny spanok? Nedari sa mi to sklbit. Dakujem za tipy/skusenosti.

pribinak
2. apr 2024

Aké staré je to staršie dieťa?

dadka1997
2. apr 2024

Kolko rokov maju deti ?

autor
2. apr 2024

Mesiac a 2,5r

mackove
2. apr 2024

Tu sa pripnem aj ja

terry658
2. apr 2024

Súrodenecký kočík.

levkaa
2. apr 2024

📌

galganka
2. apr 2024

Súrodenecký kočík? Síce sme neriešili neodložiteľné bábo, ale bežne som s obomi chodila na celý deň von a spali v kočíku. 🤷🏼‍♀️

mamamasama
2. apr 2024

Tymto som si presla. Najprv som ukladala jedneho, potom druheho. Kym zaspal druhy, prvy sa zobudil. Bolo to strasne, tak som starsieho prestala uz cez deň uspavat. Surodenecky kocik mi pride ako skvelý plan.

siska53
2. apr 2024

Moja sice do roka spavala doma na posteli/v postielke a starsi 2-2,5 rocny uz spaval len 3-4x do tyzdna, ale sklbit ich bolo aj tak nemozne. Obcas sa podarilo uspat ich naraz, ale zvacsa spal len jeden z nich. Takze.. nam sa to nepodarilo 😅 resp.len obcas.

autor
2. apr 2024

Rozmyslala som aj nad tym kocikom ale pride mi ze uz je starsi velky na kocik

janickacrazy
2. apr 2024

Staršieho daj spať doma do postele a mladšieho so daj do kočíka a voz doma po byte hore-dole kým nezaspí. Ja som to tak robila, mala som prostredného syna, ktorý zaspal len pri pohybe kočíka do 2 rokov. Aj večer som ho niekedy musela v kočíku uspať, keď nevedel zaspať.

noemi155
2. apr 2024

Tiež som mala v byte kočík a vozila bábätko a prvorodena v posteli
A keď bol úplne miminko mali sme kolísku
Tiež super vec

fifina75
2. apr 2024

Ako si doteraz uspavala staršieho resp. ako zaspáva na obedný spanok? Ja osobne som najskôr mladšie uspavala v kočíku a staršia bola pri mne a keď zaspalo tak som išla dať spať staršiu.
V horšom prípade som uspavala v spálni obe súčasne jedno v kocari a druhé na posteli a spievala som. Keď staršia zaspala, s mladším som išla do druhej izby.

amelia89
3. apr 2024

ja som uspavala starsieho doma a mladsieho na balkone v kociku kde som mala zapnutu raketu tak to fungovalo

nikpa
3. apr 2024

Toto je hrozne 🙈 mali sme také obdobie. Novorodenec a starší mal čerstvé 3 roky. Ja som to riešila tak, že som v byte mala vytrepany starý kočík v ktorom som ho stále heglala, čiže staršieho som uložiala spat a utekala som do kuchyne zas heglat mladšieho. Na prášky.

autor
3. apr 2024

Ja neviem ci mensi vytušil že ho ohovaram ale dnes vzal nosič na milost 😅 snad teda aj dalsie dni ho bude akceptovat