Spoločná detská izba pre chlapca aj dievča

miamia33
1. okt 2013

Ahojte maminky, hlavne tie co mate chlapca a dievca, potrebovala by so vase rady a skusenosti. 😀 ide o to, ci mam dat nase deti do spolocnej detskej izby, dcerka ma 5rokov a syn ma 2roky..uz nad tym s manzelom rozmyslame dlhsie, zvazili sme vselico, no stale som si nie ista..izba nie je najmnensia, myslim ze je dost velka, teraz je tam dcera este sama, ma tam velku postel 90x200 (mala mensiu ale nevyspala sa na nej. 😀 ) takze dve mensie postielky tam nedam a poschodovu nechcem, to je prvy problem, dalsi je ze ked pojde do skoly, neviem ci aj pisaci stôl nebude treba, ten tam potom asi vobec nevtlacim. 😲 a hlavne ako by som tu izbu ´´predelila´´ na to aby tam dcerka mala dievcensky kutik a syncek autickovy, futbalovy a neviem aky..-) a pytala som sa aj dcerky ci chce byt s bracekom, najprv nechcela potom ze mozno. 😀 a maly je asi tiez rad ze ma svoj pokoj, zase ona zaspava pri otvorenych dverach a nezaspi hned, syn musi mat dvere zavrete, aj ked si este tiez v postielke brble potom pekne zaspinka. Uz sme ich mali spolu na skusku-chvilku bolo dobre len malemu vadili tie otvorene dvere (vsade bolo zhasnute a muselo sa chodit po spickach a uplne potichu)a ked som si myslela ze uz spia, maleho postielka bola plna plysakov a aj sestry.🙂)) sumar-ja osobne by som ich dala kazdy do svojej izby, a keby chceli spat v jednej izbe ked budu starsi zase budem riesit ako to vymysliet.. vopred dakujem za vase rady, nazory a skusenosti.

figazzz
16. jan 2019

@m.i.r.i len ktovie kde dali skrine pre deti